Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Probaj Nitrogen, ima 3 finger skrinšot, ja sam na njemu od polovine decembra i zadovoljan sam.
Instalirao sam Screenshot Assistant app i sad je ss na long press home. Vrlo dobro resenje.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Jel si uzeo telefon u vipu? Jel ima taj problem sa touch-om?

Juce sam uzeo telefon u VIPu, moj model je proizveden decembra 2018. i nema problema sa touchem, bar nisam primetio zasad, kucanje ide fluidno i bez greske. Takodje, nema screen bleed. Dosao je sa MIUI 9 nesto i Android 8, preko noci je sam update na MIUI 10. Prvi utisci su fantasticni, tek danas krece pravo testiranje!
Screenshot_2019-03-13-07-06-56-061_com.android.settings.png
 
Stigao "opet" 10.2.3.0,da li azuririrati,pitanje je sad? ;)

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam ga instalirao pre neki dan,nikakvu razliku nisam primetio,mislim da su u pitanju sigurnosna ažuriranja.
 
Da li je neko primetio na poslednjoj beta 9.3.11 verziji opet problem sa odazivom ekrana? Kada mi je bio telefon na držaču skoro pa nije reagovao tač. Odmah druga priča kad sam presao sa stock na Franco kernel(i dalje je u njemu starija verzija touch firmware-a).

Changelog for Poco Phone F1 MIUI 10 9.3.11 Global Closed Beta Update

Added Special Feature Option
New Explore Features
4K 60fps and 4K 30fps
New Touch Firmware
Optimization & Bug Fixes
Important bug fixes
FaceUnlock in App Lock
Latest Android Security Patch

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ali jesi instalirao na Pocu? Ako ima naloga, pa da se instalira.

Čudno mi je da je tako loš, meni je odličan zvuk na Mi8, a dele isti HW.

Da, u pravu si nisam razumeo pitanje.
Nisam na Pocou instalirao ništa, koristim na mom telefonu. Da budem iskren, na mojim slušalicama ne čujem uopšte razliku između recimo samsung aplikacije, google music i poweramp. Koristim Philips Fidelio M2MKII. Uskoro mi stižu druge slušalice pa ću probati i sa njima, mada su ove veoma dobre.

Dele istu platformu ali ne dele iste tvikove i ko zna šta još jer ipak je poco midrange a tvoj tel flagship.
 
Zna li se kada izlazi Poco f2 ? Čudi me da još nema teme ovde na forumu a deluje kao da će izaći za oko 30ak dana.. ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je neko primetio na poslednjoj beta 9.3.11 verziji opet problem sa odazivom ekrana? Kada mi je bio telefon na držaču skoro pa nije reagovao tač. Odmah druga priča kad sam presao sa stock na Franco kernel(i dalje je u njemu starija verzija touch firmware-a).

Changelog for Poco Phone F1 MIUI 10 9.3.11 Global Closed Beta Update

Added Special Feature Option
New Explore Features
4K 60fps and 4K 30fps
New Touch Firmware
Optimization & Bug Fixes
Important bug fixes
FaceUnlock in App Lock
Latest Android Security Patch

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Je l ovo poslednja beta? Ona što je bila odložena zbog wallpaper aplikacije?
 
Puče mi staklo danas, ima li na KP neko da prekriva ceo ekran, ili da uzmem bilo koje za prvu pomoć pa da naručujem sa dalekog istoka?

Help.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Puče mi staklo danas, ima li na KP neko da prekriva ceo ekran, ili da uzmem bilo koje za prvu pomoć pa da naručujem sa dalekog istoka?

Help.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Iskreno, ja sam do danas narucio 4-5 komada i sve je bilo isto, ona obicna su obicna, a od ivice do ivice, sva su bezveze, ja nisam nasao ni jedno da valja...
 
Pa video sam da je popust u Indiji a to uglavnom znači da dolazi naslednik. Cenim za oko 30ak dana , ili 2,3nedelje posle black shark 2

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Gde mogu da skinem ovaj poslednji apdejt 10.2.3.0. da bih ga ubacio kroz twrp?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
da li bese moze iz updatera da se instalira developer rom ili mora otkljucavanje bootloadera?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel ima jos nekom da ne radi instagram?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Meni radi,ali citam na fejsu da se mnogi zale da ne radi

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Ni meni ne radi, znaci do njih je. Mada i slanje slika na wappu ne radi, a chat radi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zale si i na fejs i instagram,a meni steka twiter,nece da refresuje. A jedna devojka na fejsu kaze da joj non stop iskacu vuciceve slike na instagramu iako ih nije kacila [emoji23][emoji23]ko zna sta se desava sa drustvenim mrezama

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Meni Instagram ne radi par nedelja, koliko god ljudi pratio ili ko zaprati mene stoji mi isti broj pratilaca i pracenih. Cak i samo opada broj i pratilaca i oracenih.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li neko Nilkin CP+ plus staklo i može li da kaže nešto više? Kako leži, ima li ona fleka na sredini, ulazi li prašina gore na vrhu?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Stavio sam pre nekih 10ak dana Chyi 5d i nemam nikakvih zamerki.
Perfektno je legla na ekran [emoji16]

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam loša iskustva sa Chyi na RN5, imalo je i matricu koja se vidi pod jakom svetlošću i nije bio lepak po celoj površini pa je na sredini imalo fleku duginih boja.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno