Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

I meni je bilo preglasno, sa Mi Max sa audio modom sam dosao.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
I meni je zvuk na poco preglasan, iako uvek slušam preglasnu muziku (po ukusima svih ostalih koji se dohvate mojih slušalica), a slušam na neka 3 podeoka ispod maksimuma.

Moguće da je kod njega nešto falično.
 
Jel zna neko kako smanjiti reklame? Tipa na jutjubu mi pre svake druge pesme izlazi reklama? Cini mi se da mi je Mi A1 bas manje oglasa bilo. Tipa nesto u fazonu addblock i tako te fore?
 
Koristi Youtube Vanced.
 
Koju varijantu koristite za najbolji odnos trošenja baterije,jačine signala i brzine protoka
8a947647c114b46e69d17b354a6611b1.jpg


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Jel se desava jos nekom da kad salje obican sms ono "slanje" stoji i po minut dok ne posalje konacno i posle ispise da je dostavljeno?
To mi se od skoro pocelo desavati

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Što se tiče facebooka, instagrama i whatsap juče je bio globalni kolaps (ponegde i kod ponekog je radilo ponešto od navedenog ali do njih je bio zastoj).
@SomiSomi95 probaj uključiti adguardov dns, elegantnije je rešenje od blokade.
Kako da ukljucim taj dns ?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li nekih informacija o ceni dvojke?
 
Stigao F1 u verziji 6/128...E sada na čitanje teme :d

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Korictim telefon vec mesec dana,uzeo sam ga u vipu.Mogu reci da je odlican telefon,radi perfektno.Kamera je zadovoljavajuca,uz gcam slike nocu su odlicne,ali zbog nedostatka OIS-a ruka mora biti mirna.Sistem ima sitnih bagova ali ne smeta mi,ispeglace verovatno u sledecem update-u.Koristim MIUI 10.2.3,za sad samo reci hvale.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pojavio mi se problem prilikom pozivanja i primanja poziva. Sim kartica je mts i stavljeno je da je lte prefer i tada mi se desava prilikom uspostavljanja poziva da ne cujem sagovornika i on mene ili postoje prekidi. Prebacio sam sada na prefer 3g i cini mi se da nema problema. Da li je neko imao slican problem i da li da reklamiram telefon
 
Naravno da je do mts-a, oni i njihov kvalitet svakim danom sve gori i gori.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel uzimao neko poco iz Vipa? Zašto je otključan bootloader na njima? Na pakovanju piše global version.

Bacila je svemir zeku
 
Ja sam uzeo Poco u VIP čim je izašao I bootloader je bio zaključan. Nema šanse da bude otključana out of the box

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Ljudi imam staklo placeno 3e plus 3 e shiping neko 5d ima otvor samo za slusalicu . Radim na gradilistu svaki dan, elektro instalacije, busim koje kakve betone i blokove i secem i u prasini sam svaki dan . Prasina nije usla nigde osim kod zvucnika,mikrofona i usb porta. Kada dodjem kuci poslacu vam link pa probajte . Kamere senzori itd su cisti i pored tog otvora

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da se upišem na temu, od danas sam vlasnik Poco Loco-a.

Edit: Instalirao sam GCam iz prvog posta u temi i kad uđem u aplikaciju samo imam crnu pozadinu i to je to. Sta treba da uradim da sredim to?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sad radim update na poslednju verziju Miui, bio sam na 10.0.4.0 pre toga. Dao sam sve dozvole.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Lineage OS 16 Stable kida, sve radi extra! Nema problema sa tacom uopste!

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Sad je dark mode kompletan na beti(EU Rom).
59fd10f4ffd809893f3dbb98c0bded51.jpg
 
Kako možeš da koristiš te dugmiće? [emoji848]
 
Nazad
Vrh Dno