Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ja sam na italija zbog face recognitiona :(

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Otišao sam sa slušalicama da isprobam 3.5mm i poco se baš loše čuje. I slabo i loše.
Probao sam A7 i A9 radi poređenja i razlika je neverovatna. Nisam očekivao takvu razliku.

Ima li neko utiske da ovo potvrdi ili demantuje? Bio sam u relativno bučnom vipu, možda je samo moj utisak.
 
ma jok,instalira ti par app koje mozes da obrises i to je to.dobijas face anlock i ja nisam primetio da se jace cuje.ja sam sad vratio na srbiju i dobio sam update.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Otišao sam sa slušalicama da isprobam 3.5mm i poco se baš loše čuje. I slabo i loše.
Probao sam A7 i A9 radi poređenja i razlika je neverovatna. Nisam očekivao takvu razliku.

Ima li neko utiske da ovo potvrdi ili demantuje? Bio sam u relativno bučnom vipu, možda je samo moj utisak.
ja sam porucio mi pist on sluske i cuje se fenomenalno,bukvalno bole usi kad se pojaca do kraja

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@Broz

Imas u podesavanjima razne modove za slusalice.
 
Otišao sam sa slušalicama da isprobam 3.5mm i poco se baš loše čuje. I slabo i loše.
Probao sam A7 i A9 radi poređenja i razlika je neverovatna. Nisam očekivao takvu razliku.

Ima li neko utiske da ovo potvrdi ili demantuje? Bio sam u relativno bučnom vipu, možda je samo moj utisak.
Kao sto je rekao @ivanbass1 probaj u "additional settings" da izabereš vrstu slušalica.
Ja koristim bluetooth slušalica, generalno sam zadovoljan zvukom.Screenshot_2019-03-11-15-34-16-749_com.android.settings.jpeg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nece on da prepozna tvoje pa da ti ih ponudi, imas u ponudi sami te neke modele xiaomi, ali moze svaki da izaberes i probaš kako se cuje pa koja postavka ti najvise odgovara nju koristis

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nece on da prepozna tvoje pa da ti ih ponudi, imas u ponudi sami te neke modele xiaomi, ali moze svaki da izaberes i probaš kako se cuje pa koja postavka ti najvise odgovara nju koristis

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Znam znam, malo sam se našalio.
Ove moje sluške pokazuju ne samo nedostatak u jačini (manji problem) već fali scale, udarac, visoki a posebno srednji spektar gde živi muzika koju ja slušam. Znači vokali pre svega...
Javljam kasnije.
 
Ja koristim neke LG slušalice i stavio sam Mi headphones opciju. Zvuk je neuporedivo bolji nego na General opciji.
 
Da li je moguće da ne mogu da se pokrenu live wallpaper-i?!
Imam savršen, Microbes, koji furam od kad sam prešao na Android (od verzije 1.6) Samsung GALAKSI SPICA 5700, i sada ne mogu da ga koristim?! Mogu da ga instaliram bez problema, samo ne mogu da ga pokrenem.

Link do pozadine :

https://www.dropbox.com/s/p8zxftb3m1ct0zz/Microbes_Live_Wallpaper_v2.3.apk?dl=0

Beskrajno je zabavan! Možete da ih hranite i onda se oni umnožavaju, tako što ćete dodirivati prazan deo ekrana.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao opet, ista stvar. Zvuk na 3.5mm je baš loš u poređenju sa mojim a6 kao i a7 i a9 koje sam probao tamo.
 
Ne koristim 3.5 često, ali uzeh da se poigram sa vernim CX-300. Jeste u startu tanko, ali brzo sam ih podesio. Reaguje na profil slušalice i EQ. Trebalo bi da možeš da podesiš i svoje slušalice.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne koristim 3.5 često, ali uzeh da se poigram sa vernim CX-300. Jeste u startu tanko, ali brzo sam ih podesio. Reaguje na profil slušalice i EQ. Trebalo bi da možeš da podesiš i svoje slušalice.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Pravu reč si upotrebio - tanko. EQ ne diram nikad osim eksperimentalno. Profil je malo promenio ali to je i dalje daleko od mog ukusa i onogo na šta sam navikao.
 
Hoću da uzmem neki malo duži kabal za punjene i ujedno da imam dva posebno za auto i kod kuće. Na pamet mi je pao Blitzwolf, gledao kod njih na aliju i nadjem kabal koji je namenjen za xiaomi, bar po nazivu, ali ga nema na stanju. Imaju još par USB c kablova u ponudi ali namenjenih za druge proizvođače, ujedno su i jeftiniji od onog za xiaomi. Da li bih mogao da uzmem onaj za Samsung i normalno koristim? Znam da ne bi trebalo da imam bilo kakve razlike ali me malo buni što ima za različite proizvođače telefona pa rekoh čisto da pitam i proverim. Ako imate neku preporuku za nekog drugog na aliju da ima dobre kablove i da normalno radi QuickCharge napišite.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Topk ima odlicne kablove. Imas 2M 2A i imas 1.8M quick charge. Ja kupio gomilu. Koliko ce dugo da pozive pocece novi konektor da se koristi :d

Tapatalk from Poco loco
 
Ја сам узео ова два и супер су...

US $1.36 36%OFF | Ugreen 3A USB C Cable for Samsung Galaxy S10 USB Type C Fast Charging Data Cable for Xiaomi Mi 8 Oneplus 6 5T USB C Charger Cord
https://s.click.aliexpress.com/e/q392Vpo

US $10.81 41%OFF | Ugreen USB Charger 18W Quick Charge 3.0 Mobile Phone Charger for iPhone Fast QC 3.0 Charger for Huawei Samsung Galaxy S9+ S10
https://s.click.aliexpress.com/e/iOk11iE

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li je moguće da ne mogu da se pokrenu live wallpaper-i?!
Imam savršen, Microbes, koji furam od kad sam prešao na Android (od verzije 1.6) Samsung GALAKSI SPICA 5700, i sada ne mogu da ga koristim?! Mogu da ga instaliram bez problema, samo ne mogu da ga pokrenem.

Link do pozadine :

https://www.dropbox.com/s/p8zxftb3m1ct0zz/Microbes_Live_Wallpaper_v2.3.apk?dl=0

Beskrajno je zabavan! Možete da ih hranite i onda se oni umnožavaju, tako što ćete dodirivati prazan deo ekrana.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
meni radi ovaj tvoj microbes[emoji3]
df235a9604d0e3394eeab1d5b0d74a70.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pravu reč si upotrebio - tanko. EQ ne diram nikad osim eksperimentalno. Profil je malo promenio ali to je i dalje daleko od mog ukusa i onogo na šta sam navikao.
Svaki uredjaj ce imati drugaciji default eq

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
koristim Microsoft luncher,mozda zbog toga hoce.klasika,instalirao pa u live wallpapers i to je to.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
nema,sad sam probao.ipak je do lunchera

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pravu reč si upotrebio - tanko. EQ ne diram nikad osim eksperimentalno. Profil je malo promenio ali to je i dalje daleko od mog ukusa i onogo na šta sam navikao.
Uspeo da namestim vrlo dobro za ove moje bubice kombinacijom profila i EQ.

BT velike slušalice T6 rade dobro bez podešavanja.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Onda ne koristiš stock player koji je krš kod svih telefona, nego npr koristiš PowerAmp ili dodatak neki u vidu Viper4Android.
 
U poredjenju sa p10 lite, poco ima dosta jaci zvuk na slusalicama. To sam ja imao kod kuce da probam, sad ne znam kako se snalazi sa samsung telefonima.preko YouTube-a sam muziku pustao.
 
I meni je bilo preglasno, sa Mi Max sa audio modom sam dosao.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno