Šta je novo?

Tomb Raider : Underworld

Lep Tomb..Nekako mi je ovo onaj "pravi" tomb raider,nekako mi je atmosfera i igrivost najbliza onoj u prvim delovima..Nekako kao da imam osecaj kao da opet igram prve delove i sav ushicen skacem,pentram se,veram itd itd:d + sto je grafika poboljsana,mada u pojedinim momentima pozelim da grafika ne bude ovakva,jer mnogo mi je ovo nekako hmm plasticno(ne umem da se izrazim bolje:) )
Zamerke upucujem na neke zvukove,npr Larin glas,stenjanje i slicne stvari...Nekako mi mnogo dodje piskavo,cudno,nije to ona Lara sa dubokim,stalozenim glasom...Jbm li ga..Takodje mislim da su je "podmladili" :d
Mozda i ja flesiram,ko sam pa ja da dajem ovakav sud:D
 
Poslednja izmena:
Brate, Lara je ceo zivot plasticna. A i kroz ceo serijal stenje!
 
Brate, Lara je ceo zivot plasticna. A i kroz ceo serijal stenje!

Jeste,nisam ja to porekao..Ali nekako,meni barem,moje subjektivno misljenje mi je da je ovde jos vise plastificiranija,kao da su je fejsliftovali,neam pojma tako neki utisak imam:d
Stenje stenje ali mi je ovde nekako cudno to njeno stenjanje,pre mi je bilo prirodnije,kao da je ovde mozda prenaglaseno..
 
na pola puta izmedju ta dva kalendara imas ulaz u sredisnji deo tog dvorista. E preko puta tog ulaza imas prolaz pa kreni njime i naci ces to sto ti treba.

Brate, ne pratis na casu. Vec sam pitao isto pitanje na jednoj od strana i dobio precizan odgovor.
 
Poslednja izmena:
Mislim da joj najvise rade na povecanju dojki, shodno trendovima :)
 
Presao sam i ja Underworld,pa posto sam i dalje pod utiskom a zavrsio sam igru ponovo sam poceo Anniversary
 
Zar igra ima adrenaline bar i head shot? Ma gdje da koristim head shot? Igrica ima jako dobru grafiku, fiziku, i Larini pokreti su mrak. Ima tu i bagova puno vise nego zadnja dva nastavka. Ali ja tu igru nisam osjetio. Nema mi tu nikakve akcije, protivnici su jadni. Ma gdje se ovom tipu igre koristi head shot? Usrao sam se jedino kad mi pantera izletila iz grma. Gdje su nestali boosevi? Malo da se oznojimo. Samo skoci vamo, skoci tamo a i to su usrali kad su zagonetke prelagane. Nista novo da smisle. Taman se okrenem a kraj igrice. Sta kraj igrice? Moja se sestra od 11god razocarala kad je vidjela kraj da je dosao tako brzo. I jos su izbacili i Larinu kucu. Da Bog da izgorila do temelja. Al ipak grafa je predivna, predivna... Uf, sad sam se sjetio onoga motora. Tako je tvrd... necu komentirati.
 
Ljudi, pomagajte, zapeo sam na Level 6: Jan Mayen Island i to u delu Valhalla pred sam kraj:
Ubio sam onog jetija i popeo se preko kamena (lifta) na oned poprecne sipke. E, sad, normalno bi trebao da skocim na lanac i predjem na drugu stranu, medjutim ovde lanac ide u nazad, tako da nemam vremena da predjem napred. Pokusao sam sa Interact dugmetom za brzo hodanje, medjutim, Lara pretrci do pola lanca i onda stane. Ima li resenja?
 
Ljudi, pomagajte, zapeo sam na Level 6: Jan Mayen Island i to u delu Valhalla pred sam kraj:
Ubio sam onog jetija i popeo se preko kamena (lifta) na oned poprecne sipke. E, sad, normalno bi trebao da skocim na lanac i predjem na drugu stranu, medjutim ovde lanac ide u nazad, tako da nemam vremena da predjem napred. Pokusao sam sa Interact dugmetom za brzo hodanje, medjutim, Lara pretrci do pola lanca i onda stane. Ima li resenja?

Drzis W i pritiskas E .
 
ni meni nije htela da trci PO lancu ali je htela da vitla rukama ispod lanca, samo, ja nisam do tog momenta ni znao za "brze" pomeranje...Frustracija...
 
Zavrsio sam igru, odusevljen sam, extra je, mozda najbolji deo do sada. U svakom slucaju, jako podseca na prve delove i to je ono sto je cini posebno dobrom.
Sad cu da odigram novi Prince of Persia, cujemo da je i on odlican.
 
pomoc

poz ljudi
igram je polagano ali sam se zaglavio u meksiku kod onog okretanja one poluge da poredjam one tri strelice
stavim glavu onog krokodila na to i onda mogu da okrecem polugu ali nikako da ih nacentriram da sva tri budu jedan iza drugog pomagajte
 
poz ljudi
igram je polagano ali sam se zaglavio u meksiku kod onog okretanja one poluge da poredjam one tri strelice
stavim glavu onog krokodila na to i onda mogu da okrecem polugu ali nikako da ih nacentriram da sva tri budu jedan iza drugog pomagajte

Fora je da dva zupcanika razdvojis sa onom prvom polugom
 
tomb

Zavrsio sam igru, odusevljen sam, extra je, mozda najbolji deo do sada. U svakom slucaju, jako podseca na prve delove i to je ono sto je cini posebno dobrom.
Sad cu da odigram novi Prince of Persia, cujemo da je i on odlican.

ako neko moze da mi kaze kako se preskace prva rupa u mexicu deo nazvan midgard serpent,da li motorom ili bez,kad udjes pod zemlju.:wave:
 
Pomazite,treba mi odgovor da li preskacem prvu rupu u Mexsicu kad udjes pod zemlju sa motorom ili bez njega i kako\deo nazvan midgard serpent\.

Koliko se secam za sve rupe ti treba motor za skok jedna cak trazi da se spustanjem poluge podigne drvena rampa i da onda na brzinu motorom preletis istu.
 
Mala pomoć... Pokrenem igru i kad intro završi dolazi do prekida iste?!? Izbacuje mi ovo objašnjenje: Wrong DRM version data d9c2bdce, code 13
rebuild of PC-W\L3_main_bedroom.drm needed.
 

Prilozi

  • tru....png
    tru....png
    18.6 KB · Pregleda: 75
Ja ne mogu ni da je pokrenem, kad god je startujem windows mi zabode i ne mrda nista i naravno moram da ga resetujem. 5 puta sam je instalirao i ....ovao i dalje isto, ona napunjena verzija.

Moze neko da pomogne?
 
Koliko se secam za sve rupe ti treba motor za skok jedna cak trazi da se spustanjem poluge podigne drvena rampa i da onda na brzinu motorom preletis istu.

Jos uvek nisam nasao polugu da bi spustio most pa ako mozes objasnimi gde se nalazi poluga za dizanje mosta.Radi se o prvoj rupi kad udjes pod zemlju u Mexicu.
 
Lara

..hmmm Lara!
Sad kapiram sto ne izvode igru iz 1 lica:d!

P.S. Odlična igra super grafika, solidne mozgalice..sve u svemu nije loshe!

S vremena na vreme pukne mi igra prilikom save-a, izadje na desktop sa send dont send error-om...da li je neko imao slican problem?
 
Meni se desilo jednom pri loadingu tj. mnogo je Lara umirala pa izgleda od toga pukla igra... nije trebalo da skacem na glavu u tu rupu.:S:

Igirca je stvarno extra, nemam reci.
Jedan moj prijatelj kaze "Sto su je pervezno napravili, nemogu da skinem pogled sa njenog d*pe*a" :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
tu je negde, skakuci po stanglama pored rupe, jedna od njih je za dizanje mosta, ne secam se tacno koja

Ali ovde nema stangli one su sa druge strane rupe.Kad udjes pod zemlju u Mexicu to je prva rupa koju treba da preskocis i nema nigde mehanizma za podizanje mosta a stangle su sa druge strane rupe da se veres po njima.
 
Ali ovde nema stangli one su sa druge strane rupe.Kad udjes pod zemlju u Mexicu to je prva rupa koju treba da preskocis i nema nigde mehanizma za podizanje mosta a stangle su sa druge strane rupe da se veres po njima.

Sedi na motor, stisni gas do daske ,zaleti se i preskoci sa motorom tu rupu. Ako se ne snadjes idi na you tube ukucaj Tomb Raider underworld i nadji tacno taj tvoj nivo.Ima sve.
 
Nazad
Vrh Dno