Šta je novo?

Tomb Raider : Underworld

Nebi bilo lose otvoriti novu temu sa spoiler-ima jer nisam jos ni nabavio igru a vec znam pola stvari.
 
e fala ti brate ali cim sam ugasio forum i otisao gore nekako sam smotano to preskocio nisam tako ali nekako jesam :) fala svakako kolko jos imam odatle do kraja? jer sam sad u neki okean dolje nesto radim..?
 
ja sam ljudi stigao do nekog snijega nedje dje neki cekici udaraju nestoi tu se sve srusi i dosao sam tamo do zadnjeg nekog i ne mogu da izadjem iz jedne rupe...neki lanci gore sto stoje ranije su me vukli ka izlazu ali sad oni se okrecu naopako pa ne znam sta da radim....

ako neko zna nek mi pomogne...

Hehe i ja sam se upravo tu `zaglavio`.
To za doticni taster sam predpostavljao ali nije isto na joypadu , tako da sam mislio da je cakak u necemu drugom... mozda deaktiviranju mehanizma...:D
 
ja sam ljudi stigao do nekog snijega nedje dje neki cekici udaraju nestoi tu se sve srusi i dosao sam tamo do zadnjeg nekog i ne mogu da izadjem iz jedne rupe...neki lanci gore sto stoje ranije su me vukli ka izlazu ali sad oni se okrecu naopako pa ne znam sta da radim....

ako neko zna nek mi pomogne...

Pritiskaj action button (ono za penjanje na bajk) i kreci se... Proci ces sigurno
 
E, ljudi, ja zapeo skoro na pocetku
Dosao sam do one prostorije iz koje trebam da izbacim dva kamena kroz vrata koja se zatvaraju cim se sklonim sa ploce. Podignem kamen, ali ne znam kako da ga izbacim???

Pomagajte:wall::wall::wall:
 

Kuda dalje? Logicno mi je da idem na ove male gredice ali ne mogu nikako da naskocim na njih :wall:
 
mozes, samo ukoso nisani ka gredici i skoci. Ja igram gamepadom, ne znam kako na tastaturi da ukoso nisanis, gamepdom je lako.
 
mozes, samo ukoso nisani ka gredici i skoci. Ja igram gamepadom, ne znam kako na tastaturi da ukoso nisanis, gamepdom je lako.
Pokusavao sam ali mi nije polazilo za rukom u pocetku ali sad sam uspeo. :)
 
kad vec pomenu, kako je bolje igrati ovo, tast + mis ili jpad?

Ne znam, odma sam uhvatio gamepad (poucen prince of persija iskustvom igranjem na tast+mis). Prosto, mislim da su ovakve igre pravljene za dzojstike i gamepade :) Neko rece da mu je igra teska, meni je igra bas laka, na par mesta je tricky, a gine se samo na gluposti i brzopletost :p
 
Obrnuo. Nekako mi je kratka, lepše su mi sele Legend i Anniversary. Smorili me malo nivoi na brodu, gde je tu skakanje, pentranje i pogled u ambis :) A vožnju motorom, da su hteli, ne bi uspeli gore da je naprave, i onaj zadnji točak od nekog mini bagera, ccc. Mogli su tu malo da se potrude.
 
Ne znam, odma sam uhvatio gamepad (poucen prince of persija iskustvom igranjem na tast+mis). Prosto, mislim da su ovakve igre pravljene za dzojstike i gamepade :) Neko rece da mu je igra teska, meni je igra bas laka, na par mesta je tricky, a gine se samo na gluposti i brzopletost :p

Ne, gine se na izbagovanu kameru i nedoradjene kontrole...
 
...na PC-ju :).
 
Konacno i ja zavrsih:banana:
Ako nije najbolji onda sigurno jedan od boljih tomb raider-a do sada grafika, atmosfera, sama prica igre, jedino ta blesava kamera sto malo kvari utisak ali sve u svemu FENOMENALNA igra
 
Ne znam, odma sam uhvatio gamepad (poucen prince of persija iskustvom igranjem na tast+mis). Prosto, mislim da su ovakve igre pravljene za dzojstike i gamepade :)

koja su def podesavanja za jpad? meni je na sixaxisu sve pomesao.. trazio sam na netu neku sliku (ko sto se dobije u knjizici uz original) gde je iscrtano sta je sta al nisam nasao..
 
Zar nije bilo price da na benchu nema erotike ni pron stvari ?

Nije nude patch, nije lara gola u celoj igri :(. Samo za Mediteran dobije providan kostim... (Koji btw nije skroz providan)...

'Ebem ti patch... :d
 
@CooLa:
Developeri ne ponavljaju dva puta istu gresku u ovom slucaju -- prave model koji na kriticnim mestima ispod garderobe nema geometriju (prazan je, providan). Zato je jedino moguce patchovati teksture garderobe. Kad nekog ne bi mrzelo da ripuje 3D model i da ga nabudzi da ima i taj deo mesha ispod garderobe bio bi moguc i pravi patch ali je takav zahvat isuvise veliki zalogaj za moddere.
 
Znam ja sve to... Niko nije lud da na*ebe kao Rockstar sa GTA:SA... Hot coffee anyone!? :d
 
koja su def podesavanja za jpad? meni je na sixaxisu sve pomesao.. trazio sam na netu neku sliku (ko sto se dobije u knjizici uz original) gde je iscrtano sta je sta al nisam nasao..

pa na rumble mom je ovako, ukljucio sam drugi stick tj desni i njime gledam, levi je kretanje, levi gornji triger je oruzje i nisanjenje doticnim, levi donji je sprint, desni gornji je pucanje , donji je bacanje granate i bacanje stvari (kamena recimo).
dalje, D-Pad odgovara donjem levom meniju u igri (na gore je healt pack, na dole je svetlo itd), button 10 je manual/precise aim, button 9 nemam pojma sta je, zaboravio sam :p

dalje, dugmici

1- = E na tast = use/kick
2- grapple hook
3- crouch
4- jump

edit:
stiskanje levog stiska je main menu, stiskanje desnog je PDA

:wave:
 
Poslednja izmena:
nasao sam na nekom sajtu walkthrough pa sam iz dela gde objasnjavaju poteze skapirao sta koje dugme treba da bude, i otprilike tako nekako sam i ja podesio (ne znam tacno napamet)..

inace, sto se kamere tice, stvarno je katastrofa. ja jesam na ps3 navikao da manuelno desnim stickom kontrolisem kameru u ovom tipu igara ali ovo je uzas.. vise se borim sa njom nego sa zagonetkama i neprijateljima..
 
Ljudi pomagajte, zaglavio sam kad trebam na nadjem drugi stone plate (ono s mayinim kalendarima), i ne mogu nigde da ga nadjem, vec sam totalno odlepio !!!
 
Ljudi pomagajte, zaglavio sam kad trebam na nadjem drugi stone plate (ono s mayinim kalendarima), i ne mogu nigde da ga nadjem, vec sam totalno odlepio !!!
na pola puta izmedju ta dva kalendara imas ulaz u sredisnji deo tog dvorista. E preko puta tog ulaza imas prolaz pa kreni njime i naci ces to sto ti treba.
 
Poslednja izmena:
Jel igra pod Vistom automatski radi u DX 10 modu? Stavio sam Vistu x64, ali nigde u podešavanjima igre ne mogu da biram DX 9 ili 10...
 
Bah, mogu da se kladim negde da sam pročitao drugačije :) nema veze, i ovako radi lepo.
 
Nazad
Vrh Dno