Šta je novo?

Tomb Raider : Underworld

Ali ovde nema stangli one su sa druge strane rupe.Kad udjes pod zemlju u Mexicu to je prva rupa koju treba da preskocis i nema nigde mehanizma za podizanje mosta a stangle su sa druge strane rupe da se veres po njima.

pa ti ustvari i nemas nigde most, nego one drvene skakaonice.. ako je skakaonica podignuta - zalet i preskocices, ako je spustena, onda sidji i pentraj se po stanglama dok se ne nadjes onu koja podize skakaonicu.
 
Imam problem sa igrom. Sve na max sam stavio, AA na 2x, i ide oko 100fps prosecno, kristalno tecno, i zadovoljan sam...igrao nekih sat vremena, i igra odjednom pocela da se baguje strasno...u drugom nivou(valjda), pod vodom, u onim rusevinama...

igram sa frapsom ukljucenim, i igra sa 110fps pada na 20-30 fps(uzas), 5-6 sekundi, pa se fps penje(10-ak sek), i tako stalno...
odradim alt-tab, vratim se, radi lepo 10-ak minuta, pa opet tako...

graficka se ne pregreva uopste, idle je 33c, a posle tih sat vremena u igri, bilo je 40c...

p.s. kad alt-tabujem, zauzece cpu je 68 posto...
 
Promeni drajvere na najnovije i fps bi trebalo da bude tecan. To se i meni desavalo pre 180.48 drajvera.
 
Pozdrav svima,zaglavio sam se u meksiku kada treba u onom tunelu da preskočim most.Problem je što su delovi mosta spušteni na dole dok sam na youtbe video da stoje na gore a da pritom nije ništa urađeno kako bi se deo mosta podigao.HVALA!!!
 
Poslednja izmena:
Pa nisu svi podignut na gore, jer i kad ides ka tamo i kad u povratku zeli da ih predjes, moras da neke od njih podignes tj. pretovris u mini skakaonicu. Resenje je prosto, ako negde nisu podignuti, sidji sa motora, pogledj oko sebe i ako imas neke sipke, sa 100% sigurnosti ti tvrdim da one necemu sluze. Jel moze link sta si to gledao na YT?
 
Pomoc
Ako moze pomoc malo sam zapeo.
Nikako ne mogu da iskljucim ovu zmiju.
Skakao sam po njoj 20 minuta i ni kvrc.

A skontao sam da tip sa moje leve strane sada ima nesto u desnom oku.
To mu mogu izvaditi ili sta vec al nista se ne desava.
 
Pa nisu svi podignut na gore, jer i kad ides ka tamo i kad u povratku zeli da ih predjes, moras da neke od njih podignes tj. pretovris u mini skakaonicu. Resenje je prosto, ako negde nisu podignuti, sidji sa motora, pogledj oko sebe i ako imas neke sipke, sa 100% sigurnosti ti tvrdim da one necemu sluze. Jel moze link sta si to gledao na YT?

Našao sam rešenje,instalirao sam patch 1.1 sa crackom učitao ponovo igru i onda su na prvoj provaliji bili podignuti i to je to.dok nisam instalirao patch oni balvani od prvog mosta su ladno bili spušteni
 
Poslednja izmena:
Chudi me da niko nije postavio link za patch. :)

Kod:
Description:

- Inability of users to map the mouse buttons.
- Inability of users to map the ‘center camera’ button.
- Some occasional crash fixes.
- Fixed compatibility issues with certain Realtek sound drivers which could cause crashes.
- Autosaves now made for each chapter. Number of save slots is increased to accommodate these.
- Bug with ramp not raising in Xibalba.

Link
 
Pomoc
Ako moze pomoc malo sam zapeo.
Nikako ne mogu da iskljucim ovu zmiju.
Skakao sam po njoj 20 minuta i ni kvrc.

A skontao sam da tip sa moje leve strane sada ima nesto u desnom oku.
To mu mogu izvaditi ili sta vec al nista se ne desava.
Pa potrebno je da skocis na tu polugu kako bi zatvorio zmiji usta kako bi omogucio put na dole ali nemoj da se besis kukom posto ces otvoriti zmiji usta nadji neki drugi put.Kada se spustis treba neku polugu da povuces i da pomeris stub kako bi pomerio ruku statue i usao da uzmes neki item zaboravih sta bi, posle toga treba da se popnes skroz gore tu vec mozes a i moraces da iskoristis kuku i popnes se uz zmiju brzo itd...
 
Poslednja izmena od urednika:
Sa te poluge sam i skocio na mesto gde je uradjen print screen.
Verovatno je neki bug. Probao sam i patch da instaliram i nije pomoglo.
Sad sam krenuo ponovo igrati i sad kad sam dosao dotle sve radi. Uspeo iz prve.
 
Ista se stvar i meni desila.
Obrisao sam sve sejvove i poceo ispocetka i uspeo.
Drugi nacin nisam nasao.
 
pomoć za tomb raider underworld

Našao sam rešenje,instalirao sam patch 1.1 sa crackom učitao ponovo igru i onda su na prvoj provaliji bili podignuti i to je to.dok nisam instalirao patch oni balvani od prvog mosta su ladno bili spušteni

Molim te kako si instalirao patch i da li si imao originalnu igricu, pošto ja imam naravno običan cd
 
Ljudi ja u southeren meksiku ne znam kako da oborim onaj kamen sa stuba da bi pao i razbio plocu,popnem se na kamen i sta dalje kako da ga oborim ima kuka za kacenje ali sa strane.
 
Ljudi ja u southeren meksiku ne znam kako da oborim onaj kamen sa stuba da bi pao i razbio plocu,popnem se na kamen i sta dalje kako da ga oborim ima kuka za kacenje ali sa strane.

Popnes se na zid levo od kamena ,bacis sajlu iznad kamena postoji mesto za to,zatim drzis sajlu i povlacis je tako da gura kamen u rupu.:smoke:
 
Ja opet zaglavih stavih onu glavu i poce da okrecem zupcanike i nikako da se crte poravnaju sta da uradim?Procitah u prethodnim postovima da moram razdvojiti zupcanike polugom.Kojom polugom ne nadjoh je i koje zupcanike da razdvojim.Sta cu moram da vas pitam ovo mi je prva lara iz serijala koju sam poceo da igram do ne ukapiram njene vestine.
 
ne mogu sad tacno da se setim kako je izgledalo, ali kod tih zupcanika mozes samo 2 stvari da diras, jednu polugu (sta li vec bese) koja vrti zupcanike i preko puta drugu polugu koja razdvaja 2 zupcanika. mislim, ne mozes da omasis :)
 
Jeste kimi okrece se poluga da se razdvoje zupcanici ali i ova sto je lobanja na njoj sto ja nisam bio ukapirao do sad,svakako hvala na pomoci mozda ce mi jos trebati do kraja.
 
Sa te poluge sam i skocio na mesto gde je uradjen print screen.
Verovatno je neki bug. Probao sam i patch da instaliram i nije pomoglo.
Sad sam krenuo ponovo igrati i sad kad sam dosao dotle sve radi. Uspeo iz prve.

Moses li da mi posaljes tvoje sejvove kad si stigao do toga..meni zapamtilo zadnji checpoint bas kad padam u vodu i ginem..ne mogu nikako da igram osim da pocnem nivo iz pocetka..
 
Jaoj kakva igra. Samo ne znam zasto je ranije nisam skinuo. Grafika, atmosfera, pentranje, zagonetke, Lara, uhhh. Uzo stavio sto ispred tv na 1.5m, rezoluciju na 1920x1080 sve na max, perverzija kako izgleda. FPS je odlican, ne silazi ispod 100, optimizovana je igra maksimalno. Odavno me nije neka igra ovako iznenadila.
 
Jaoj kakva igra. Samo ne znam zasto je ranije nisam skinuo. Grafika, atmosfera, pentranje, zagonetke, Lara, uhhh. Uzo stavio sto ispred tv na 1.5m, rezoluciju na 1920x1080 sve na max, perverzija kako izgleda. FPS je odlican, ne silazi ispod 100, optimizovana je igra maksimalno. Odavno me nije neka igra ovako iznenadila.


Slazem se, odlicna je igra. Pred kraj je i najbolja.
 
pmoc oko tomb ridera

Potrbna mi je pomoc. Ranije sam na xp-u instalirao i igrao tomb rider underworld ali kad sam presao na sedmicu x64 i probao da ponovo instaliram, nisam uspeo. Probao sam i da pokrenem instalaciju u kompitabil modu, ali mi stalno prijavljuje istu gresku.
Ako neko zna kako da resim ovaj problem bio bih mu zahvalan
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    184.8 KB · Pregleda: 60
CRC error obicno znaci da instalacija ne valja (greska pri raspakivanju), ili postoji mogucnost da win installer nesto ne radi kako treba (jedino da probas win update ili da nadjes windows installer na microsoftovom sajtu).
 
CRC error obicno znaci da instalacija ne valja (greska pri raspakivanju), ili postoji mogucnost da win installer nesto ne radi kako treba (jedino da probas win update ili da nadjes windows installer na microsoftovom sajtu).

Ali to je ona ista instalacija koju sam probao na xp-u. Ne verujem da je do nje.
 
Ali to je ona ista instalacija koju sam probao na xp-u. Ne verujem da je do nje.

Nisi rekao da li instaliras sa dvd-a ili imas image na hardu.Ako je sa dvd-a,probaj prvo da napravis image ili prekopiraj ceo dvd na hard,pa odatle pokreni instalaciju.Ako i dalje nece probaj da update-ujes win installer(to nije deo instalacije igre sa diska,ako si to mislio),odnosno nadjes neku drugu verziju,kako je vec receno.Takodje,ako ti je clockovana memorija,probaj da spustis na default clock,pa pokreni instalaciju ponovo.
 
Ima li kakvih vijesti o novom nastavku?
 
Ima li kakvih vijesti o novom nastavku?

Mislim da sam video neke glasine o novom TR, cini mi se da ce serijal totalno da preokrenu, bila je i jedna slika Lare Croft, sad je skroz drugacija ima manje si.e i nekako izgleda dzunglaski....:)
 
Nazad
Vrh Dno