Šta je novo?

The Witcher 2: Assassins of Kings

Ma ok to, nego kada sam pogledao bio je neki drugi video sa drugacijom muzikom, a sada vidim da si promenio video. :)
 
Da, cak 3 puta sam kacio pogresan video...noob. :d
 
Mislio sam zbog jasnije definicije, jer orkestarski rok moze biti i poznata rok stvar koja se svira uz orkestar.:) Dok se novokomponovane klasicne kompozicije i obrade u metal ili rock aranzmanu nazivaju neoklasican metal odnosno rok:)
 
Poslednja izmena:
ili jos prostije i nasiroko prihvaceno simfonijski rok :)
 
Zasto nisam lepo napisao "al je dobra zika". :D
 
trebao si :D a inace, ova zika u traileru je najverovatnije nesto od Immediate Music-a...
 
Izasa Update,tezak 10 GB.Izgleda da menja mnogo toga.
 
To jr Enhanced Ed patch :)
 
Rekao bih, Enhanced Enhanced Edition. Iskoristite takođe priliku da svoju kopiju registrujete na gog.com, dobićete DRM Free Backup. Iliti, imaćete 2x The Witcher 2 :D
 
Ček... ako imam Steam verziju, da li mogu da je registrujem na gog-u?
 
Da li igra niže da se skine sa nekog sajta tipa gog ili steam, ili mora uobičajena warez varijanta samo bez kreka?
 
Ček... ako imam Steam verziju, da li mogu da je registrujem na gog-u?

Da, samo uneseš cd-key iz steam-a. Ja sam tako uradio i sada imam witcher i na Steam-u i na GOG.

@dr.conic

Platiš pa klatiš, ili warez.
 
Poslednja izmena:
ja ću je pazariti uskoro, a piraterija je dobra jer mogu bar da isprobam kakva je igra kad demo-a nema nigde.
 
Da, samo uneseš cd-key iz steam-a. Ja sam tako uradio i sada imam witcher i na Steam-u i na GOG.
Hm... nisam pre koristio GOG, ne snalazim se baš. Kreirao sam nalog, gde sada mogu da upišem key?
 
Koji sam moj skidao 10GB prosle nedelje, sad ponovo krece da mi skida 10GB!! Sta ste uradili vi koji ste skinuli 10GB patcha prije nekoliko dana?
 
Ja sam pokrenuo launcher koji je prijavio da postoji patch. I onda je patch skinuo u isti folder gde i onih prethodnih 11GB.
E sad zez je bio sto je jedan od fajlova koje sam pre toga prevukao bio koruptovan (kao i vecini drugih korisnika), pa sam njega morao ponovo da pravucem (link) pre instalacije.

I posle toga je instalacija prosla bez problema.
 
Hm... gde da nađem koji mi je Steam key za igru?
 
Konacno krenuh da igram ovu igru. Deluje mi kompleksnije nego prvi deo koji je bio jako kompleksan. To mi se i ne svidja toliko jer od toliko sadrzaja, covek ne moze da se fokusira.
A i zaboravio sam neke stvari:

- da li je srebrni mac za undead-ove i slicna stvorenja a obican za ljude?
- gde mogu u igri da procitam koji SIGN za sta sluzi ?
 
Predpostavljam da nisi neki RPG fan. Srebrni ti je za cudovista, obican za ljude. Pa u prvoj misiji koja inace sluzi kao neka vrsta tutorijala svaki sign i njegova upotreba je objasnjena.
 
Konačno enhanced edition. Sad može da se igra natenane. Samo još da se nađe slobodnog vremena...
 
Poslednja izmena:
Ja neznam sta se to desava sa GoG downloaderom!Juce sam poceos skidati EE verziju tesku 14,99 Gb i stvarno je bila maksimalna brzina downloada oko 1,1mb/s!Stiglo negde do 14,84Gb i tu stao!Sinoc pocnem skidati ispocetka i evo sad stoji na 14,94 GB i nece dalje!
 
Konacno krenuh da igram ovu igru. Deluje mi kompleksnije nego prvi deo koji je bio jako kompleksan. To mi se i ne svidja toliko jer od toliko sadrzaja, covek ne moze da se fokusira.
A i zaboravio sam neke stvari:

- da li je srebrni mac za undead-ove i slicna stvorenja a obican za ljude?
- gde mogu u igri da procitam koji SIGN za sta sluzi ?

Svaki dobar RPG mora da ima gomilu sadrzaja, i mora da bude kompleksan. To je pravilo. :)

A ne kao mass effect, ono i ne racunam u rpg. Dobra je igra, ali za pucacinu.
 
Jos prosle godine sam skinuo igru i do sada sve patcheve, redom samo 2.0 i 2.1 nisam igrao.
Ali ko ima sve to neka skine EE patch manuelno odavde, mada obican TW2 + patchevi + EE patch = ~25gb na hardu.
 
Nazad
Vrh Dno