Šta je novo?

The Witcher 2: Assassins of Kings

Ovo nema da omane. :)
Grafika i fizika su odlicni, a maznute su i neke dobre fore iz Assassin's Creed-a, sto je opet dobro. :)
 
Meni sviđa, oće kupi kad gi vidi da izađelo :d
 
Mnogo je akciona ova borba, but I like it :)

Nego nikako da skontam sto sve zenske padaju na Geralta, pa pobogu ruzan je ko lopov :D
 
Mnogo je akciona ova borba, but I like it :)

Nego nikako da skontam sto sve zenske padaju na Geralta, pa pobogu ruzan je ko lopov :D


Geralt je, bre, pravi frajer. I meni se svidjao u pocetku. :d Inace, tajna je mozda u tome sto je imun na bolesti i ne moze da ima decu sto ga cini idealnom prilikom za one-night stand.
 
Poslednja izmena:
Glasovnu glumu odradio razvojni tim, ipak je alfa izdanje. :)
 
Nemojte se ljutite..

OMG,OMG...OMG,OMG...OMG,OMG...OMG,OMG...OMG,OMG...OMG,OMFG...OH MY FUCKING GAWD!!!

Awesome! :)
 
AAAAAAAAAAAAAAA ovo je fenomenalno! FTW!
 
Odlicno!
 
Како је ово моћно! Игра је зло!
 
:S tek sam uzeo novi PC i koliko vidim trebace mi jos bolji xD
Bilo kako bilo vreme je da konacno instaliram witcher 1 i da predjem i to cudo , moram se pripremiti za drugi deo , koji mi za sada izgleda zapanjujuce :) mada grafika nije toliko vazna koliko sam gameplay :D
 
:S tek sam uzeo novi PC i koliko vidim trebace mi jos bolji xD
Bilo kako bilo vreme je da konacno instaliram witcher 1 i da predjem i to cudo , moram se pripremiti za drugi deo , koji mi za sada izgleda zapanjujuce :) mada grafika nije toliko vazna koliko sam gameplay :D
Al si upario procesor i grafiku, alal vera :)
 
Al si upario procesor i grafiku, alal vera :)

ne brini , volim da testiram performance graficke pored Old PC-a
inace bilo je i vremena dok sam imao 1Gb Rama pored ostalog :cigar:

iznenadjujuce je koliko GPU moze sam da izvuce iz praistoriskog racunara :d
 
HOCU KNJIGUUUUUUUUUUUUUU :( :( :( :( :(

U izdanju IPS-a imas "Poslednju zelju", prvu knjigu Andzeja Sapkovskog, koja zapravo predstavlja skup prica o Geraltu iz Rivije. Neke od prica su povezane sa desavanjima u igri. Trebalo bi da mozes da je nadjes u bilo kojoj knjizari sirom Srbije.

Saga od pet knjiga o Witcheru jos nije prevedena na srpski, ali ako ti nije mrsko da se bakces sa PDF-ovima, prve dve ("Blood of Elves" i "Times of Contempt") postoje u engleskom prevodu.
 
Vauuuu.... jedva cekam da izadje. Prvi dio me odusevio, a nadam se da ce i drugi biti isto tako dobar. Nadam se da ce uskoro biti jos koji video.

PS Dobio sam zelju da obrnem Witcher-a jos jednom :D
 
Vauuuu.... jedva cekam da izadje. Prvi dio me odusevio, a nadam se da ce i drugi biti isto tako dobar. Nadam se da ce uskoro biti jos koji video.

PS Dobio sam zelju da obrnem Witcher-a jos jednom :D

Čuj želju,ja već mlatim spektralne kerove od juče :D
 
Auuu pa ovo izlazi i za konzole, zato podseca na God Of War i AC! Mora da ce ga sada skroz uprostiti! :p ;) ;) ;)
 
Poslednja izmena:
Efekti vetra su fantasticno uradjeni, stvarno nemam reci. Kada sam gledao gameplay trailer imao sam osecaj kao da sam tamo. Ovako je trabao Gothic 3 da ispadne :smash:
 
Efekti vetra su fantasticno uradjeni, stvarno nemam reci. Kada sam gledao gameplay trailer imao sam osecaj kao da sam tamo. Ovako je trabao Gothic 3 da ispadne :smash:

E moj sinak Gothic 3 je propao pre nego sto je izasao, a da je trebao ovako da izgleda , sigurno ne bi imao problema koje ima ( koja budala se oslanja na brzinu hard-diska :wall: zna se PiranaBytes :crash: ), nije da sam protiv gothic-a naprotiv obozavam ga...

nadam se da Witcher 2 nece imati nikakvih problema , bar sto se hardvera tice, softwerske greske se kasnije mogu popraviti :type:

a sad odoh instalirati witcher 1 pa da ga obrnem :banana::banana::banana:
 
Mada iako mi je Gothic 3 kocio ko lud i bio zesce bagovit nekako sam ga i dalje igrao. Samo da na Withceru malo dodaju raznovrsnije poteze za napad :D
 
Mada iako mi je Gothic 3 kocio ko lud i bio zesce bagovit nekako sam ga i dalje igrao. Samo da na Withceru malo dodaju raznovrsnije poteze za napad :D

To se salis , ni sve ih zapamtiti neces moci ... :D, realno da dodaju malo fleksibilniji inventar i da poboljsaju interakciju sa okolinom.
 
Nazad
Vrh Dno