Šta je novo?

The Witcher 2: Assassins of Kings

Probao sam igru i na ultra low podešavanjima ne radi baš najbolje,
secka i onda kada FRAPS pokazuje da radi na 40 FPS.

Tako da sačekaće ipak neki upgrade pa da odigram kao čovek.
Inače igra izgleda solidno i sa najmanjim mogućim podešavanjima,
ne smem da zamislim kako izgleda na high.

Skini patch 1.3. Radice ti neuporedivo bolje.
 
Valjda je patch 1.3 uključen u Enhanced Edition.

Nije. Ja sam imao GOG-ovu verziju Enhanced editiona i morao sam naknadno da instaliram patcheve. Igra sama ponudi, nakon instalacije.
 
Patch je 3.3. Verzija 3.0 je ee
 
Tako je, Enhanced Edition = Patch 3.0
Nakon EE su izašle zakrpe v3.1; v3.2 i v3.3

http://www.thewitcher.com/support/w2/


A skoro se pojavio i mini-patch v3.4.4.1 koga nema na zvaničnoj strani, skida se preko game launcher-a.

Patch 3.4 changelog

The patch is available for download via the game launcher and it's not added to support tab of website yet.

Here are changes in the first glance:
added "Launch REDkit" in the launcher which is disabled until you've installed it.
added "Mods" in the launcher by which you can select from those mods you've installed and run the game.
added "thewitcher.com/REDkit" shortcut to the launcher.

http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35007-patch-34-changelog/
 
Probao sam sa patchom 3.3 i igra radi na 30-35 fps a secka kao da radi na 15 fps.
Sačekaće ipak novu konfiguraciju.
 
Meni na ovoj konfi. radilo skroz pristojno (30-50 fps), podesavanja high/medium.
 
mi moze neko kaze zasto igra skida oko 10gb pacheva

skinuo sam narodnu EE verziju da probam igru skinuo patch 3.1 3.2 i 3.3 instalirao (cuo sam da sa 3.3 drm je maknut) pokrenem igru nista se ne desava
instalirao sam je opet i ovog puta pustio da se igra sama pachuje kad pokrenem trazi serijksi broj koji nisam uneo samo sam isao OK i nakon toga je pocela da skida oko 10gb pacheva

zasto 10gb kad ova 3 sto sam skinuo zajedno nisu ni 300mb

edit : ih ocigledno je da skida EE pach pa je on 10gb sto znaci da ovu "EE" verziju sto sam ja skinuo ustvarni normalna -.-
koj moj onda pisalo da je EE verzija :d
 
Poslednja izmena:
Ako već imaš steam verziju registruj je na gog.com i skini igru odatle bez DRM-a.
 
Znam da je to opcija, konkretno me interesuje za Steam verziju.
 
Tek sada igram konačno ovu igru. EE, patch 3.2.1.
Konstatno mi prikucana rezolucija na 2048x1152, a ni za ostala setovanja nisam siguran. Šta god da promenim u Configuration Tool, rezolucija je prikucana na nativnu mog monitora. Tutorial sam startovao 1600x900 i tako odigrao, kada sam započeo igru, sama i prešla na 2048x1152 i tu ostala. Zna li neko rešenje za ovaj problem? Brisao sam .ini fajl i ponovo setovao sve, ali džabe?
 
Uzeo sam enhanced edition na steamu, ali imam problem. Igru fino pokrenem i dodjem do "start the game" tad mi ne radi k&m probao sam i sa xbox360 i one kontrollerom i opet nista, ne mogu znaci da se krecem u meniju? Dali je imao neko slican problem, i kako da se rijesi?
 
Uzeo sam enhanced edition na steamu, ali imam problem. Igru fino pokrenem i dodjem do "start the game" tad mi ne radi k&m probao sam i sa xbox360 i one kontrollerom i opet nista, ne mogu znaci da se krecem u meniju? Dali je imao neko slican problem, i kako da se rijesi?

Da li ti je prikacen kontroler kad pokrenes steam i igru? Ako jeste probaj da raskacis kontrolere, ugasis steam, pa ga onda pokrenes i zatim igru.
 
Probao sam sve to ali opet nista, evo sada sam uninstall pa cu je opet skinuti i isntalirati pa da vidim hoce li nestati problem, javljam.
 
Ako nista ne uspes, koliko znam mozes da redimujes steam kod na GOG-u, pa probaj da skines odatle.
 
Ojj jbte :O sta je ovo ljudi ista stvar...bukvalno mi ne funkcionisu komande ni na kontrolerima ni na tastaturi i misu, nisam nikada imao slican problem, googlovao sam i nisam nista nasao konkretno o ovom.
 
Da ti nije igra u windowed modu po def. pa zato nece, pritisni da izadjes na desktop pa onda se vrati u igru...

edit: probaj da restartujes steam
 
Poslednja izmena:
Jel si prilikom reinstala igre obrisao sve zaostale fajlove, mozda mu je ostao neki config fajl ili sl koji te pokopava.
 
Ne nije sve sam nastimao u opcijama u launcher-u koji se pojavi prije samog pokretanja igre. Sve mi je zamrznuto sto se tice komandi, ni gore ni dole.
 
Otvorio sam temu na steam-u vidjecu sta ce tamo reci.
 
Malo pre sam gledao, ima vec otvorena tema tamo od pre 2 nedelje i nema nista pametno u njoj, sad cu jos malo da prevrnem po netu posto sam planirao i ja skorije da svucem opet tw2 sa steama i nastavim neki od sejvova koji nisam zavrsio. Ako nema nista pametno ima da prebegnem na gog. :/
 
Otvorio sam temu na steam-u vidjecu sta ce tamo reci.

Nadjoh na nekom starom thredu

" Hey I just made a change in a file at this folder: my documents->witcher-> config->user.ini
1.Please open the file "User.ini" with notepad.
2. at mouse input change useMouseDamp=true
3. save it
4. run the game normally

The mouse should work.

as below:

[MouseInput]
KeyboardCooldownSpeed=0.1
MouseDampX=7000
MouseDampY=7000
MouseSensitivityX=0.376923
MouseSensitivityY=0.235577
MouseSmoothness=1
SensitivityX=0.5
SensitivityY=0.5
Smoothness=1
UseMouseDamp=true"

Vidi prevrni malo user.ini mozda nadjes nesto sto ti pravi problem.
 
Nazad
Vrh Dno