Šta je novo?

Nba 2k9

Ja bez problema igram sa Rumblepad 2, ne znam zašto vas zeza...
 
@psaras
Ne vredi, kod mene to ne funkcionise. Na taj nacin dodje do dela kada treba da se lopta podbacuje i nikako da krene podbacivanje. Kamera ide po klupi, prikazuje igrace, koseve...itd, al nikako da krene podbacivanje.

@rAMA
A jel ti radi feedback u igri ?
 
Ja skoro tek nabavih ovu igru, i cepam kao lud, prezadovoljan sam...gameplayom, i grafikom, sve je vrh...na high naravno...no htedoh da pitam...

koji je najnoviji oficijalni patch, da ga turim, cuo sam da ima novih animacija...i jel ce posle njega da treba neki fix, or something?

i drugo, kako izvodite alej-ap na utakmici, drug mi rece da jednom slucajno uspeo pritiskom samo na pas, ali meni nikako da uspe, mozda jos nesto treba da se drzi?

i trece :D, koji su najbolji slajderi, tj. sto realniji, da kad igram tekmu na 12 minuta, rezultat bude realno max 130 prema 120 poena npr...a ne 200 prema 180...

hvala za odgovore unapred...:p
 
Ja skoro tek nabavih ovu igru, i cepam kao lud, prezadovoljan sam...gameplayom, i grafikom, sve je vrh...na high naravno...no htedoh da pitam...

koji je najnoviji oficijalni patch, da ga turim, cuo sam da ima novih animacija...i jel ce posle njega da treba neki fix, or something?

i drugo, kako izvodite alej-ap na utakmici, drug mi rece da jednom slucajno uspeo pritiskom samo na pas, ali meni nikako da uspe, mozda jos nesto treba da se drzi?

i trece :D, koji su najbolji slajderi, tj. sto realniji, da kad igram tekmu na 12 minuta, rezultat bude realno max 130 prema 120 poena npr...a ne 200 prema 180...

hvala za odgovore unapred...:p

Sto se tice patcha ima samo jedan koliko ja znam , a fix treba.
Aley-up mislim da izvodis tako sto stisnes Post-up i dodavanje (nisam 100% siguran probaj na treningu) , ali da bi ga igraci izveli moraju postojati uslovi za to , tj. igrac kojem bacas Aley-up mora biti neko tko je u stanju da to izvede (L.J , D.H , A.S itd..) i mora da ima cistu situaciju tj.otvoren put prema kosu , ako to ne bude slucaj samo ces izvesti obicno dodavanje ili ce lopta otici u prazno.
Sto se tice slider-a imas neke 2-3 stranice ranije detaljno sam ih i ja objasnjavao , a imas i utiske ostalih pa vidi , uglavno moraces da probas 2-3 vrste da nadjes prave.
Ja koristim Realistic slidere sa gammingaccess.com i oni su za pravu simulaciju , a imas jos V2 koji su nesto arkadniji , kao i nekoliko drugih vrsta , uglavno probaj pa koji ti se svide.
 
Editujte Roster


The Lakers have acquired forward Adam Morrison and guard Shannon Brown from the Charlotte Bobcats in exchange for Vladimir Radmanovic.
 
Orlando traded shooting guard Keith Bogans to Milwaukee for point guard Tyronn Lue...ima 10-tak dana mozda je neko i pisao...cekam da Albys to lepo ispravi,6.0 roster izlazi 19.feb.Radman pokido prvu kod Leri Brauna(13pts),3-5 za 3, hehe,j*b*o ih tatin sin Volton...
 
Mozda je vec bilo, ali gde naci Nove postavke timova, tj. kako osveziti timove sa transferima kojim su formirane ekipe koje sada igraju.

Juche, trazim Stojakovica i vidim da je u Hornets-ima!
 
Jedan mali savet za one koji počinju Asocijaciju: Još pre prve utakmice u sezoni stavite nekog pleja u TRADING BLOCK. Zašto? Posle probanja silnih rostera i slajdera primetio sam da Utah Jazz ima jedan priličan problem: Kirilenko, Okur i Buzer imaju ogromne plate, dok Deron Vilijams ima oko 5 miliona, ali već u sledećoj sezoni njegova plata je preko 14 miliona. Što znači da moraju da se otresu ili njega ili dvojice od ove trojice, inače probijaju hard cap (da ne pominjem da Harpring i Korver, zajedno, imaju skoro 11 miliona plate).
Želeći da počnem novu asocijaciju (default post-patch rosteri), hteo sam sa nekim od 3 najlošija tima po rejtingu (Memphis, New York, Sacramento) te je prevagnulo to što je Memphis ipak u finansijskom plusu. Postavio sam Lowry-ja u trading block i sačekao da mi Juta ponudi Vilijamsa i Najta, te sam ih pokupio. Zatim sam Vilijamsa, bezvrednog Vokera (9 miliona plata sa rejtingom 71), i Miličića (7 milki, rejting 69) utrapio Bullsima za Rouza, Hajnriha i Tomasa. Sa Pederom (Rudi GEJ), O Džej Majonezom (O.J. Mayo) i Gasolom starijim (koliko znam Pau je mlađi), Rouz je odlična rookie postava (samo Gay nije ruki od njih četvorice). Pošto mi ne trebaju dva dobra pleja, Hajnriha sam liferovao u Atlantu za Džoša Smita (odličan PF sa platom od 10 miliona, ali mu u sledećih 4 ili 5 sezona plata raste jako malo) s tim što sam izgubio još par dobrih rezervi zbog toga, ali je zato prva petorka odlična. Iz zezanja sam postavio Gasola u trading block i Atlanta mi je ponudila Horforda (odličan centar), mada sam nešto nanišanio Bierdrinsa, jer mu je ugovor takav da mu je plata ista svih 6 sezona trajanja (9 miliona) što ne opterećuje budžet previše.
I eto lepog tima za kratko vreme. A što ovo pisah? Pa, eto, nešto je tema zamrla ovde...;) :wave:
 
Da li bi mi neka dobra dusa rekla,i spasila me citanja 47 strana,sta sve trebam da nabavim od patcheva,fixeva,ingame zaebancija kada instaliram osnovnu verziju,da bih imao potpuni uzitak?:)E da i sta su to ti slajderi koji se stalno spominju?
 
Poslednja izmena:
Da li bi mi neka dobra dusa rekla,i spasila me citanja 47 strana,sta sve trebam da nabavim od patcheva,fixeva,ingame zaebancija kada instaliram osnovnu verziju,da bih imao potpuni uzitak?:)E da i sta su to ti slajderi koji se stalno spominju?

Ja cu ti reci sta su Slider-i , a za patcheve ce vec neko drugi jer ih ni ja nemam (ne pitaj zasto).

Naime programeri su ostavili otvorene ruke obicnim igracima da sami menjaju neke delove igre vezane za sam Gameplay (kako dobro ce igraci sutati , kako ce se cesto svirati fauli , hoceli zakucavanja biti spektakularna i skoro ne moguca ili ce pak biti malo realnija itd...).
Uglavnom i ti sam mozes da menjas slider-e (zovu se slideri zato sto su to slideri od 0 do 100 ,npr. 3-point , i sto je on veci lakse ces pogadjati tricu u igri) , ali posto je to ipak malo zahtevniji posao imas na netu nekoliko vrsta slidera koje su napravili pojedinci ili grupe i svaki od slidera ti prakticki na terenu daju drugu igru , neki su malo vise Arkada pa mozes da ubacis tricu sa 10m preko ruke ili da zakucas sa slobodnog uz faul , dok su drugi simulacija pa se za svaki kos moras namuciti i znati kako se igra kosarka u NBA ligi.

Uglavnom kakvi sve slidera imas moraces da vidis na predhodnim stranicama , na jednoj sam ja (pre 10-tak) stranica opisao dve vrste slidera odma na vrhu stranice , a i ostala ekipa ovde je komentarisala i druge slidere , koje ces ti uzeti najvise zavisi od tebe , probaj nekoliko pa koji ti se najvise svide.
 
Aha.Hvala!
Citao sam malo i nasao neki Alby's patch,slajderi shta li vec..Jel to da instaliram,jel to to ?
Vidim postoji i official patch,da l i mi i on treba?Jel gubim puno ukioliko bukvalno nista ne cackam?
 
I suck at this game:)
Prvo to htedoh da ka'em:)
Bije me ko kako stigne,ne mogu da pohvatam nsita:)
Nego...Jedno pitanje..Imam patch oficijalni,sda bih da instaliram nove roostere..Jel ove alby's rooster da instaliram ili..?Slajdere jel instaliram tako sto ih sam podesavam ili ima neka fora da ih ucitam/loadujem iz nekog fajla?
E da moze i neki ingame tip:D
 
E hvala..Poceo sam da igram sa onim slajderima koje si ti postavio jos negde na sredini teme..Nije lose,bolje nego na default,jos uvek se privikavam,ucim:D Ima li jos nekih slajdera koje bi mi preporucio?
Edit:Moze pomoc oko toga gde da nadjem Real Shoes Patch 2.0...Guglam al mi daje sve nek malicious sajtove,KIS mi ne da tamo da odem,+ sto su to neke druge verzije niej 2.0..:S:
 
Poslednja izmena:
Sta je ovo igram sezonu i mogu da dovedem svakog igraca kog hocu, menjam neke sugavce igrace za Garneta, Carmela itd...?:trust:
 
Ako se neko seca Brajantovog zakucavanja preko 3 igraca Bostona jednom rukom u finalnoj seriji prosle godine i ima neki link ka tom videu bio bih mu zahvalan da podeli sa mnom posto nikako ne mogu da nadjem :)
 
Ovo?
[YOUTUBE]QNu4v2y3LPs[/YOUTUBE]
 
Da li coach tendencies moraju da se usklade sa rosterom/slajderima koji se koriste ili su nezavisni od njih? I gde uopste naci dobre coach tendencies?
 
Znaci nevidjeni sam noob za ovu igru...Jbm li ga...Ne mogu da pobedim najbednije ekipe :S:
 
@ jafazec polako treba vremena :)





btw All-Star Match na OBN u 02:00 go west:p
 
Poslednja izmena:
Sta je ovo igram sezonu i mogu da dovedem svakog igraca kog hocu, menjam neke sugavce igrace za Garneta, Carmela itd...?:trust:

Tako je u SEASON modu, nema ograničenja. Igraj ASSOCIATION, bar 30 puta je zanimljiviji.

Da li coach tendencies moraju da se usklade sa rosterom/slajderima koji se koriste ili su nezavisni od njih? I gde uopste naci dobre coach tendencies?

Tendencies dolaze uz rostere, tako da, na primer, ALBYS-ovi Realistic Roster imaju u sebi tendencies koje je pravio neki NOGSTER, ako se ne varam, mrzi me da jurim sad pravi nick tog tipa.
 
E kako igram ovu kosarku to je nevidjeno, sinoc sam pobedio San Antonia 66-64 i Indianu 72-38:D
 
Nazad
Vrh Dno