Šta je novo?

Nba 2k9

Umrla tema:p Moram priznati da sam se malo zasitio igranja,ali kako se priblizava playoff pripremam se za novu sezonu:d btw ko prati na OBN su najavili do 3 tekme nedeljno za vreme trajanja playoff-a,a kako kazu mozda i vise.:)
 
Mozda si se ti zasitio ali ja nisam :p igram sezonu a PvP cim se ukaze prilika, nego jel su izasli neki noviji slajderi? Ubacivao sam neke realistic v6 mislim da su iz onog Abyss ili kako vec paketa i ocajni su, centri a i ostali ne mogu zicer da pogode a i rosteri mi ne odgovaraju odatle, lejkersi su sramno oslabljeni :)
 
jel ima OBN bese na kablovskoj zbog playoff-a ?
Kada izlazi NBA 2k10 ? psotoje li ikakve informacije sta ce da menjaju ?
 
Mozda si se ti zasitio ali ja nisam :p igram sezonu a PvP cim se ukaze prilika, nego jel su izasli neki noviji slajderi? Ubacivao sam neke realistic v6 mislim da su iz onog Abyss ili kako vec paketa i ocajni su, centri a i ostali ne mogu zicer da pogode a i rosteri mi ne odgovaraju odatle, lejkersi su sramno oslabljeni :)

probaj ovaj paket. Meni se licno mnogo dopao

http://www.fileden.com/getfile.php?...08/12/8/2215730/juza roster 3.0.7 release.rar
 
^Slajderi nisu losi, bolji su od R6 ali roster je mator, mada je i on bolji od R6 sto se tice ocena. Hvala.
 
Nedjelja 12.04.2009. 21:30 sati OBN Boston@Cavs


cavsceltics2.png


Cavsi, najbolja domaća ekipa lige pokušavaju osigurati prednost domaćeg terena kroz kompletno doigravanje. S druge strane, aktuelni prvaci Celticsi vode borbu sa Orlandom za drugo mjesto na istoku. Ove sezone Cleveland i Boston su igrali tri puta, a Celticsi vode sa 2:1 uz pobjede domaćina na obje strane. U prošlosezonskom play offu Boston je u polufinalu istoka slavio sa 4:3
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam problem u vezi igre kad neka od strana da kos nema ono da loptu izvode iza kosa vec odma nastavljaju tu gde lopta padne!
Dal ima resenja ili mi preporucite dobru verziju na RS.
 
Ljudi imam problem u vezi igre kad neka od strana da kos nema ono da loptu izvode iza kosa vec odma nastavljaju tu gde lopta padne!
Dal ima resenja ili mi preporucite dobru verziju na RS.

Obriši settings.stg file u C:\Documents and Settings\"user"\Application Data\2K Sports\NBA 2K9\Saves i ponovo pokreni igru.
:wave:
 
Igra li ovo neko na Hall of Fame :p ? Ja danas malo igrao,uzeo Cavse protiv Bostona,nakantase me ljudi dvadesetak razlike :d Jos sam organizovano igrao,ali uvek na kraju cetvrtine +5 za njih i tako cetri puta...Procenat suta im je bio 80% a meni 46%...
 
Poslednja izmena:
Ja igram na all star i tu nekad popizdim zbog nepravde tako da mi je i to puna kapa, mada mi se desi da igram protiv zivog protivnika i da ne mogu vola da ubodem iz cistih pozicija a on pogadja sve preko ruke tako da je sve relativno...
 
Igra li ovo neko na Hall of Fame :p ? Ja danas malo igrao,uzeo Cavse protiv Bostona,nakantase me ljudi dvadesetak razlike :d Jos sam organizovano igrao,ali uvek na kraju cetvrtine +5 za njih i tako cetri puta...Procenat suta im je bio 80% a meni 46%...

Batali HoF jednostavno komp previse vara. Ja trenutno trazim kombinaciju slajdera i rostera i mislim da sam nasao jednu koja mi se vrlo dopada. Jos malo kada istestiram ako me zadovolji postavicu
 
Imali negde spisak svih trade-ova koji su se desili od izlaska patcha?
 
Nema spisak, ali imaš, na primer "Albys 7.2" rostere gde je sve sređeno kako valja i definitivno vredi probati...kao i recimo "Juza Neon Project". To su najpopularniji rosteri koji postoje. Imaš ih i uz EGS Real Shoes 5.0 patch...
 
Imam problem sa komentatorima u samoj igri,jedva se cuju.Kada udjem u podesavanja,namesteno je na maximum ali u igri se sve lepo cuje sem njih.Da li neko zna ucemu je problem?
 
Ako imas 5.1 sistem i tako ti je setovano u windowsu, s vremena na vreme ce se glas komentatora "gubti". Takodje neces cuti tapkanje lopte, osim kada si bas blizu aut linije i to one koja je bliza tebi. Kod mene je takav problem i jos uvek nisam nasao resenje. Inace, kad stavim slusalice, svi zvuci se cuju bez problema.
 
moze li neko da mi kaze jel moze ova igra da se igra na windows 7?ja sam je instalirao al ne moze da se pokrene nesto....ako moze neko da mi pomogne bio bih mu zahvalan!
 
moze li neko da mi kaze jel moze ova igra da se igra na windows 7?ja sam je instalirao al ne moze da se pokrene nesto....ako moze neko da mi pomogne bio bih mu zahvalan!

Meni radi bez ikakvih problema na Win7.
Opisi malo opsirnije problem pokretanja igre, pa ce ti mozda neko pomoci.
 
Poslednja izmena:
Ne svidjaju mi se ovi albys 7.2 SLAJDERI...previse su simulacija za mene...:) otkud znam, realno izgleda kad gledam drugog kako igra...ali meni su preteski...dok je roster naravno ok...sve je update-ovano...
 
Ja slajdere nisam menjao nikako, koristim ove default,sta me briga...A sto se tice Albysovog rostera,meni nikako nije odgovarao,ne znam kako,ali nije,uvek izgubim :d Inace ja koristim Makia (ne,nije Rakia) roster i sve lepo ide :)
 
Ako imas 5.1 sistem i tako ti je setovano u windowsu, s vremena na vreme ce se glas komentatora "gubti". Takodje neces cuti tapkanje lopte, osim kada si bas blizu aut linije i to one koja je bliza tebi. Kod mene je takav problem i jos uvek nisam nasao resenje. Inace, kad stavim slusalice, svi zvuci se cuju bez problema.

Hvala
 
Meni radi bez ikakvih problema na Win7.
Opisi malo opsirnije problem pokretanja igre, pa ce ti mozda neko pomoci.


The appliaction failed to start because its side-by-side configuration is incorect.Please see the appliaction event log or use command line sxtrace.exe tool for more detail...
 
moze li pomoc oko ovoga?znaci u pitanju je windows 7....

Well, if you’re running Windows Vista and received “Application failed to start because side-by-side configuration is incorrect.” error when trying to run an application or game,
the only thing you need to do is download and install “Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package” or vcredist_x86 from microsoft download center and it will work just fine. (well, for me it worked and for some people.)
 
Ja slajdere nisam menjao nikako, koristim ove default,sta me briga...A sto se tice Albysovog rostera,meni nikako nije odgovarao,ne znam kako,ali nije,uvek izgubim :d Inace ja koristim Makia (ne,nije Rakia) roster i sve lepo ide :)

Hm, makia rosteri idu na ne-patchovanu verziju igre. Inače od default slajdera sam imao nervne napade, jer Lejkersi (koliko sam igrao protiv njih pre prvih Albys-ovih slajdera) od 10 utakmica u 8 ili 9 imaju prosek šuta preko 80%. Prosto sam umirao od sreće kad promaše. A protiv njih sam mašio nemoguće. Da ne pominjem uobičajenu situaciju da sa igračem krenem u kontru, Gasol bar tri-četiri metra iza mog najbržeg beka, utrčavam pod koš, krećem na zakucavanje i, iznenada, Gasol brzinom većom od čoveka u plavom kostimu i crvenim plaštom ("Da li je to ptica? Da li je to avion? Ne, to je Supermen!" Ko je čitao strip, zna šta ovo znači.) uleće, lupa "bananu" (ako se tako zove krvničko krljanje otpozadi) baca mi igrača u publiku, dodaje Fišeru, koji u laganom koraku, skoro ne trčeći, obrćući loptu oko pojasa, kao čunjeve baca na sve strane moje teške centre i lagano polaže kroz dvojicu igrača koji skaču da ga blokiraju. Onda nekako izvedem akciju da B.Roy ostane sam na metar od koša i onda - AIRBALL...igrač sa šutem preko 90 iz blizine ne može da dobaci sa metra razdaljine!!! Lopta posle prve omašene od 10 trojki dolazi do Endrju Bajnama, koji krajnjim naporom hvata loptu u mrtvom uglu da ne ode u aut i uspešno ubacuje svoju treću trojku od tri šuta. Već u sledećem napadu prođem sa Odenom pored Bajnama, neometano polaganje sa 1,32 cm od koša i, naravno, omašaj. Onda Fišer lagano pogađa trojku iako sam sa Rojem skočio u blok toliko da mu je mogao nabiti qrac u usta, ali to ni najmanje ne ometa nepogršivog strelca Lejkersa. U svom sledećem napadu protrčavam sa Rojem bar dva metra od Brajanta, pritiskam dugme za šut i do trenutka izbacivanja (1 sekunda maksimum) Brajant je uspeo da dotrči ta dva metra ispred, lupi bananu, uzme loptu i krene u napad, a da Roj nije stigao ni da dodirne zemlju posle skoka...
Hmm, preterao sam u opisu...Roj je uspeo da dodirne zemlju kad je Brajant uzeo loptu i krenuo napred.
Sve u svemu, default slajderi su, bar što se forsiranja Lejkersa tiče, živi užas. Sa ostalim timovima je i bože pomozi...ali zbog ove igre su mi se Lejkersi smučili i jedva čekam nedelju u 21.30 kad je na OBN-u sedma utakmica protiv Hjustona. Jutros sam ustao u pola šest da bih gledao šestu utakmicu i oduševio sam se što ih je Hjuston bez Minga i MekGrejdija tukao 95-80! Uf, kako sam uživao gledajući iznerviranog Brajanta...
 
Dream on,zgazice ih Lakers-i u Staples Centru,you'll see :D Rockets-i igraju sjajnu kosarku nema sta,ali ne dovoljno dobru.:)
 
Nazad
Vrh Dno