Šta je novo?

Nba 2k9

Slazem se, a posle poslastica Nuggets - Lakers :D Drugi par mi je nekako nezanimljiv, kontam da ce Kavalirsi da odvale i Boston i Orlando ko god prodje...U stvari mislim da ce osvojiti titulu mada ne bih voleo, svi komplet su mi nekako odvratni na celu sa kraljem :)
 
Poslednja izmena:
U stvari mislim da ce osvojiti titulu mada ne bih voleo, svi komplet su mi nekako odvratni na celu sa kraljem :)
Igraju jezivu odbranu,voleo bih da vidim Lakers-Cavs finale i da ih Lakersi odvale,mada kako Lakersi ne igraju konstatnu odbranu bice cupavo.:D
 
zasto prilikom neke akcije, igrac nece brzo da se krece "preko" blokova, vec dzogira, malte ne, hoda? Naravno, onda ne moze da izadje iz bloka brzo i da ostane sam, jel ima neka fora?
 
NBA Playoff na OBN

LA Lakers – Houston Rockets – Nedjelja 17.05. 21:40h

Boston Celtics – Orlando Magic – Ned. / Pon. 18.05. 02:00h



Veče košarke u programu TV OBN. Dvije utakmice odluke za plasman u finale istočne odnosno zapadne konferencije.Najprije će u Staples Centru će domaći Lakersi igrati utakmicu broj 7 protiv Houston Rocketsa koji su mimo svih očekivanja, bez dva najbolja igrača Yao Minga i Tracy McGradya uspjeli ostvariti tri pobjede protiv najbolje ekipe zapada. Nakon utakmice LA Lakers – Houston na parket u TD Banknorth Gardenu u Bostonu će istrčati aktuelni prvaci Boston Celticsi koji će ponovo igrati sedmi meč za prolaz dalje. Protvinik je ekipa Orlando Magica. Oba meča pogledajte u direktnom prijenosu samo na programu TV OBN
:banana:
 
Ako neko nema mogucnosti da gleda ovo na TV-u (kao npr. ja :() ima ovde free jedino sto rezolucija nije nesto ali ipak se moze gledati...

http://atdhe.net/
 
Da ozivimo temu, ja jos uvek nisam uspeo da izvedem alley-up :S: Znam da treba post-up + pass ali nikako nece. Baci on "mekanu" loptu ali uvek ovom sto zakucava ispadne iz ruke nekako. Jel treba da se drzi dok ne zakuca? Ili treba kad uhvati loptu da se pritisne zakucavanje? Sve sam probao i nece, zbunjen sam...
 
Bitno je da ne držiš taster za trčanje i situacija da bude povoljna - da uleće tvoj igrač i da nema mnogo protivničkih u reketu. Potrebno je vežbanje. Ja držim post-up i pritisnem šut kada lopta stigne do igrača.
 
Da ozivimo temu, ja jos uvek nisam uspeo da izvedem alley-up :S: Znam da treba post-up + pass ali nikako nece. Baci on "mekanu" loptu ali uvek ovom sto zakucava ispadne iz ruke nekako. Jel treba da se drzi dok ne zakuca? Ili treba kad uhvati loptu da se pritisne zakucavanje? Sve sam probao i nece, zbunjen sam...

Ja to jedino uspem u kontri, drzim sprint onda pusti i brzi pritisnem post up+pass.


Evo neki video sam sklepao nedavno,pa da ga malo reklamiram :D
[YOUTUBE]avvhUIAOSv0[/YOUTUBE]
Ovaj je jedan stariji
[YOUTUBE]CdFk6hPl2cg[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Zasto mi par puta tokom cetvrtine (koju sam namestio da traje 2 minuta btw) blokira tokom igranja? Samo se zamrzne. da bi otkocio moram da pritisnem esc pa onda me izbaci u opcije pa resume. Skinuo sam nove drajvere za graficku. Ne kapiram u cemu je fora dal zna neko?
 
Poslednja izmena:
Evo reinstaliram sistem i kao osnovu sistema krenem da instaliram 2K9 i tacno da je pokrenem izbaci mi "This application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem."
Reinstalirao i opet nece.

Pomagajte ako neko zna jer bez 2K9 nema ni racunala , to je jednako bitno kao i OS :D
 
James, dobri, dobri...nema sta, oba klipa su full.. :)
moracu i ja moje da okacim na net...samo sto moji nisu tog kvaliteta(msm na video q.), win movie maker ga s**** nacisto... :(
 
Poslednja izmena:
Evo reinstaliram sistem i kao osnovu sistema krenem da instaliram 2K9 i tacno da je pokrenem izbaci mi "This application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem."
Reinstalirao i opet nece.

Pomagajte ako neko zna jer bez 2K9 nema ni racunala , to je jednako bitno kao i OS :D

Jesi li instalirao one dodatke što imaš u folderu?? Onaj vc_redistx86 ili kako se već zove, znam da ima tri fajla...
 
Poslednja izmena:
Jesi li instalirao one dodatke što imaš u folderu?? Onaj vc_redistx86 ili kako se već zove, znam da ima tri fajla...

Napravio sam.Uglavnom instalirao sam sve sto se moglo instalirati od drivera , net. , itd... i proradilo je.

Ali nisam bas najzadovoljniji.Naime kada tek pokrenem utakmicu radi mi na 30 FPS sto je meni dovoljno , ali kasnije bez ikakvog opravdanja za vrijeme utakmice zna da mi padne na 20 i tako dok ne krene nova.
 
Znam da ovome nije mesto ovde, ali treba videti. Da nije u tom dresu i da ne piše ko je, ne bi prepoznao nikad (zaustaviti na 17, 18 i 19. sekundi i obratiti pažnju na facu). Čak i u ovoj cgi varijanti izgleda dosta lošije nego u NBA 2K9, jedino je ova navlaka za ruku odrađena vrhunski.
 
Počeo sam ponovo da igram NBA 2k9, ali sam zaboravio da sam izbrisao stare slajdere koje sam skidao. Da li neko ima pack slajderi/roster/coach profiles da okači, pošto ako uzmem da podešavam ručno trebaće mi trista godina...
 
Imaš sve što treba ovde
 
instalirao sam sad igricu i kad je pokrenem čuje se zvuk ali nema slike(crn ekran),da li je do grafičke ili treba nešto dodatno da se podešava?
 
Nazad
Vrh Dno