Šta je novo?

Live For Speed

O tome da li su bachene pare odlucujem ja a ne ti. A ono sto je tebi debilno ne mora da bude i drugima, kada ces to da shvatis.

BTW, ja makar nisam bacio pare na Toca Race Driver :D
 
vip je napisao(la):
Ama nije komplikovano Borise, samo tako na prvi pogled djeluje. Imas kada udjes u controls gore opciju mis i wheels/ js. Naravno izaberes drugu, pa zatim axes/ ff. Zatim dodjelis odgovarajucu axes za steer, throttle,...(na taj nacin sto kliknes misem na recimo steer, a zatim obrnes volan, pa throttle pa stisnes gas itd.
Ajd ako ti ovo ne pomaze, probacu da nacrtam ;)

Ma da to sam i probao ali nije reagovalo na gas i kocnicu, samo je levo desno radilo.. ali nisam se ni nesto mnogo cimao, tako da cu da probam ponovo..
Mislim sigurno je necu igrati pored GT4, nego sam hteo cisto da vidim sta se promenilo u odnosu na S1..
 
Secam se samo koliko si pricao kada sam dolazio kod tebe, te imaces prvi original, te starforce 3 .....
 
Da, i na kraju ga nisam kupio jer sma provalio da je shit :)
 
Za one koji jos uvek nisu obavesteni a zainteresovani su za ONLINE trkanje u pravoj simulaciji voznje obavestenje.

Tim sajta www.nacionalnaklasa.com uz pomoc provajdera SBB je postavio dedicated server pod imenom:
SBB & www.nacionalnaklasa.com

Server ce biti podignut non-stop bez ogranicenja za sve zainteresovane, prednost imaju domaci virtuelni trkaci mada dolazi i dosta stranaca.

Da podsetim jos jednom igriv multiplayer demo se moze preuzeti sa adrese:
www.liveforspeed.net

korisne adrese:
http://www.nacionalnaklasa.com/forum/viewtopic.php?t=1095
http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?t=768
 
SaS je napisao(la):
Za one koji jos uvek nisu obavesteni a zainteresovani su za ONLINE trkanje u pravoj simulaciji voznje obavestenje.

Tim sajta www.nacionalnaklasa.com uz pomoc provajdera SBB je postavio dedicated server pod imenom:
SBB & www.nacionalnaklasa.com

Server ce biti podignut non-stop bez ogranicenja za sve zainteresovane, prednost imaju domaci virtuelni trkaci mada dolazi i dosta stranaca.

Da podsetim jos jednom igriv multiplayer demo se moze preuzeti sa adrese:
www.liveforspeed.net

korisne adrese:
http://www.nacionalnaklasa.com/forum/viewtopic.php?t=1095
http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?t=768
bravo majstori!!! :bottle:


p.s.vidis driveru ovako nesto na PS-u ne moze :p
 
Moze se misem brze voziti samo koristi Race1 setup i malo podesi sensitivity,ja vozim oko 1.36.50 ali moze i bolje

P.S. Imas moj setup za misa na prethodnom site-u
 
Poslednja izmena:
Nenad22 je napisao(la):
Moze se misem brze voziti samo koristi Race1 setup i malo podesi sensitivity,ja vozim oko 1.36.50 ali moze i bolje

P.S. Imas moj setup za misa na prethodnom site-u
posle dva kruga sa tvojim setup-om smanjio sam vreme za 2 sekunde!!!
jeste da sam sad na 1.38 :d ali ovako vec ima smisla, idem jos da vozim :)
 
Ja sam konacno uspeo ispod 1.35 tako da setup nije los,pogledaj replay da vidis kocenja i ulaske u krivinu,srecno
 

Prilozi

  • Golf 2 GTI, Boris.jpg
    Golf 2 GTI, Boris.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 126
Evo ispravka za .dds fajl, posto se nisu dobro videla svetla pri kocenju, sad je bolje..
 

Prilozi

  • XF_Interior1.rar
    104.7 KB · Pregleda: 87
driver je napisao(la):
Kako bre skin za golfa kada nema modela ? :)
Nemoj da mi kazesh da si se posle 3 godine postojanja, sada nalozio na LFS, a batalio GT4 :)

Tako nesto ispada.. :D
 
Ne moram ni da te poznajem pa da znam sa si vuna, a i ovaj signature govori dosta :)
 
driver je napisao(la):
Ne moram ni da te poznajem pa da znam sa si vuna, a i ovaj signature govori dosta :)

:D :D Promenjen.. stvarno je vunski bio.. :d Tad sam radio nocnu kad sam ga napisao, mora da sam se extra smorio.. :bottle:
 
Bolje da si napisao "BMW je najbolji" kao svaki klinac bez dozvole koji zna da je bmw i ferari najbolji (za pretovar) :D:D
 
Eve, ja malo sa zakashnjenjem probah ove dve igre i ipak mi se vishe svidja lfs od gtr, naravno u pitanju su obe demo verzije. Chudno mi je da je lfs demo "tezak" 27 MB, a GTR 10x vishe.
 
Demios.. skini/nabavi ako ikako mozes novi S2 alpha P demo od 130 mega.. sto je ustvari Full verzija kad platis.. dosta stvari je ispravljeno od tog manjeg demoa..
 
Odgovorio bih ti.. ali sad kad sam video da si postovao u svakoj temi ovde!! (Bbolestt! andjeo u Andjelima 2 :d ) sad me nesto mrzi..
 
Nisam ja bash toliki fanatik. BTW koliko se placa?
A shto se tiche GTR-a deluje mi stvarno budjavo, da li da skidam celu igricu, jel ona bolja?
Davno sam igrao stari (mislim da se zvao) GT Racing, to je bila voznja :)
 
demios je napisao(la):
Nisam ja bash toliki fanatik. BTW koliko se placa?
A shto se tiche GTR-a deluje mi stvarno budjavo, da li da skidam celu igricu, jel ona bolja?
Davno sam igrao stari (mislim da se zvao) GT Racing, to je bila voznja :)

LFS se placa 36 evra.. Znaci prvo skines taj S2 alpa p demo od 130 mega.. i imas jednu stazu, i tri automobila(sto je previse za dzabaka ;) ) i onda ako hoces da otkljucas celu igru, moras preko kreditne kartice da kupis kljuc, koji ce demo pretvoriti u full verziju.. Mozda ti izgleda mnogo, ali to je zato sto je ovo drugi stage igre(S2).. Oni koji su ranije kupili S1, sad daju samo 18 evra.. Ali moze i tako, znaci prvo otkljucas S1 deo igre, a onda posle kad hoces otkljuas i S2.. da ne dajes odjednom 36 evra.. Preporucujem ti za pocetak da nabavis ovu najnoviju verziju, pa da se oprobas na netu..

e da, inace LFS preko neta je ludilo totalno, moze da se igra sa 56k modemom po svim serverima na svetu bez problema(skoro uvek).. a to je :banana: ovako dobro.. naravno, mozes i sa nama da igas na nasem serveru..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno