Šta je novo?

Live For Speed

Ko o cemu, baba o kolacima. Aj' sad zakaci i na NK forum :)
 
gp2scg je napisao(la):
KONACNO 1:32:99 !!!!

Rekord sam postavio u jednoj On-Line trci.

Evo replay :

Super je tebi shto vozish jedan auto na istoj stazi vec mesecima, a josh su oba krdza :D
 
driver je napisao(la):
Super je tebi shto vozish jedan auto na istoj stazi vec mesecima, a josh su oba krdza :D

Pa u tome je fora.. treba da dostignes svoj maximum...
Koliko oni tvoji Japanci dernjaju onu Suzuku.. i pitaj ih da li im je dosadila..? ;)
 
gp2scg je napisao(la):
Hi,

Ovo je REMEK-DELO!!!

Sve voznje koje sam vozio do danas otisle su expresnim vozom u proslost!

GP4, RBR ... sve sada izgledaju kao Top Gear sa SEGA-e.

POZ!!!!


E pa posto vidim da ima mnogo tema o ovoj simulaciji, rekoh da ovu aktiviram.

A da priuznam sve sam ih iscitao... :trust:

E pa moram reci da zalim sto nisam tu od samog pocetka kao neki clanovi koje znam sa NK... :D ali sta je tu je! Neverovatno mi zanimljivo deluje citanje postova starih po dve godine, o igri koja mene fascinira prethodnih par meseci...! :D :)

Elem, hteo sam samo da potsetim sve ljubitelje dobre voznje, da skinu demo vcerziju LFS S2 od nekih 120ak Mb sa sajta, i da uzivaju!

Takodje uputio bih sve one koji se zainteresuju vise za sve ovo, na sajt nacionalnaklasa.com gde ce naci mnogo mnogo tema o ovoj simulaciji, i pre svega replaya i najbitnije setupa!!! :wave: :wave: :wave:

Ljudi... Zaboravicete na igrarije kakva je NFS i ostale, ako ovo probate. LFS pravi razlkiku izmedju "igrice" i "simulatora"!!!!!

Pozdrav svima!
 
Posle malo detaljnijeg citanja vidim da su se neki bas nalupali na ovu temu... :(

Nego jedna mi stvar nije nikako jasna... Meni se npr. zvuk jako svideo od prvog momenta kada sam ga cuo... Mada svi pljuju... Ali fizika je svakako neprikosnovena....

Ej bre, kada sam otkrio da samo turiranje u mestu nekog jaceg vozila npr. FV8 izaziava promenu sile na tockovima levo-desno, isled momenta inercije.... I takve stvari.

Drugo staze su fenomenalne...

Trece steta sto su kola zasnovana na pravima a ne bas kopije, ali sta je tu je, meni je to bar manje vazno.
 
Aleksej, probaj GT Legends i ne nasedaj na postove klinaca koji nemaju ni vozachku :D
 
Zvuk,grafika, fizika sve je super.Ovo je dobra igra.Jeste da postaje komercijala ali sta da se radi.
 
driver je napisao(la):
Aleksej, probaj GT Legends i ne nasedaj na postove klinaca koji nemaju ni vozachku :D


Priznajem, nisam vozio GTR ni GTL koji je kako sam razumeo slican ili ne?

Ne nasedam ja na postove klinaca nego pisem na osnovi mog iskustva i znanja o kolima....

Voleo bih da probam GTR, pre svega, ali nikako da dodjem do te igre...

Ipak, fizika tesko moze da bude "realnija", kontam da eventualno moze biti na istom nivou. E sad jedino sto onda odlucuju detalji.

Zaboravih da dam jos jednu pohvalu grafici u LFS je moze da se ige cak i na G Force 2 kartici, jako lepo!
 
Ako nisi video GTR i GTL, nisi video nishta ;)
 
driver je napisao(la):
Ako nisi video GTR i GTL, nisi video nishta ;)

U pravu je Driver.. imaces sta da vidis, ali nista da osetis.. :D
 
Ahahaahah, imam za tebe markice na popustu ;)
 
Da li neko zna odakle da skinem i kako se zove program za merenje fps-a.Hocu da vidim u nfs-u koliko imam.Pozdrav
 
LFS simulacija vožnje mi se jako dopada. Vozio sam NFS (neku prastaru varijantu pre više godina), NFSU i RB4 na momente ali te igre nisu mogle da mi duže zadrže pažnju. LFS vozim evo od jula-avgusta ove godine. Ne da je zarazno već ne možeš da se odvojiš od ovoga. Najbolja vožnja koju sam vozio... najbolja igra koju sam igrao... LFS is the best! ,)
 
sunnyday je napisao(la):
LFS simulacija vožnje mi se jako dopada. Vozio sam NFS (neku prastaru varijantu pre više godina), NFSU i RB4 na momente ali te igre nisu mogle da mi duže zadrže pažnju. LFS vozim evo od jula-avgusta ove godine. Ne da je zarazno već ne možeš da se odvojiš od ovoga. Najbolja vožnja koju sam vozio... najbolja igra koju sam igrao... LFS is the best! ,)

Damn right Care!! ;)
Ali sta ces, ne znaju ljudi sta propustaju.. ipak ovde nema Blur efekata, i pandura koji te udaraju od ogradu.. :D
 
Boris Lozac je napisao(la):
Damn right Care!! ;)
Ali sta ces, ne znaju ljudi sta propustaju.. ipak ovde nema Blur efekata, i pandura koji te udaraju od ogradu.. :D


Hahahah, mozda da zamolimo Scawena da napravi mod za to!? :D :banana:
 
Ja to nisam tebi rekao aleksej, vec lozachu.

Iz knjiga iz mehanike cesh sigurno da nauchish kako se auto ponasha ako nisi seo u njega, a uopstalom, od tih istih knjiga je napravljen jugo :D:D
 
Znam da nisi meni nego mi je bilo smesno pa rekoh malo i ja da se nasalim! :D

MA knjige su lose, sibguran sam da npr BMW koristi samo iskustvo "pravih" vozaca da napravi kola, kome trebaju knjige! ;)
 
LFS S2 - Q patch

jeste da nije najsvezije ali niko nije prokomentarisao:

informacije o patchu :
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=3299

download :
http://www.liveforspeed.net/file_lfs.php?name=LFS_S2_ALPHA_PATCH_Q.zip

obratite paznju :
The important physics updates are the next thing on the list!

jedva cekam da se to desi - fizika ( u pojedinim situacijama u voznji - kao sto su razni udesi i prevrtanja ) je najslabija tacka igre.

MOLIM MODERATORE DA PREBACE OVAJ POST U NEKI STARIJI THREAD AKO MISLE DA VEC IMA PREVISE TEMA O LFS-u.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko ovo uspeo da pokrene pod VIstom?
 
Voznja je fenomenalna, nabavilni smo naki LAN hack pa sad napravimo svoju mrezu preko hamachija i pikamo sa S2 licencom... uf kako je fizika voznje realna, grafika zaostaje za danasnjim standardima ali to nikom ne smeta :smoke:
 
ljudi dodjite da igramo LFS na Serbian Hell Drivers ko ga ima. A ko ga nema neka ga obavezno skine!
RRT|kaPo. :D
 
Evo, izvozio sam par trka. Malo sam zarđao, ali nisam bio toliko loš.
Večito drugi.

Dajte još neke free servere.
 
daj ljudi zar niko ne moze da nabavi ovu igricu u full verziji jbt sta je to?
aj ako iko uspije to da uradi javite mi da skinem to jbt jer kad sam probao sad g25 da je vozim ono ne gasim je iako sam sve za cas presao!
aj ako to iko nadje javite pozzz...
 
Nazad
Vrh Dno