Šta je novo?

Live For Speed

Ih, kad sam ja to vozio..... ;)
Jeste odlicna je, fizika je extra (u GT4 je meni bolja), ali grafika, premalo kola, 4, 5 modela koliko se secam, premalo staza, jednostavno ne mogu dugo da te zadrze pored nje... Imam ja skinove sto sam pravio za nju, ako hoces poslacu ti.. ;)
 
Da, da, igrica je odlicna.
Jel imamo neki domaci server za online igranje? Da se trkamo mi ovde, a ne sa nekim retard-kancima.
 
Bice na SBB, u najavi je...

Ali vredi i kupiti je, 12 funti...I online serveri non stop


.
 
Poslednja izmena:
gp2scg je napisao(la):
Nije bitno sto nema puno staza i kola, najvaznija je odlicna fizika. To je dovoljno da te zadrzi da je igras...

Za skinove se cujemo ;)

POZ!

Ne znam koja je sad aktuelna verzija, ja imam demo, i update-ovao sam one patcheve kako su izlazili, ali nisam dugo to radio, ne znam kako ste sad tek svi culi za nju, ima dve godine ja mislim od kako je prvi demo izasao, ja sam ga skinuo preko modema, nekih 70 mega je zauzimao ja mislim, tako da se poprilicno dugo skidao.. Fizika je extra, kamera u kolima koja moze da se podesava gore dole, levo desno(to fali GT4), igrao sam je par meseci, bas ono skoro svaki dan, pravio skinove, cak sam i unutrasnjost kola skinirao koliko sam se izlozio, slao na Race sim central forum, tamo su me hvalili kako extra pravim skinove :smoke: , ali me onda smorila.. mislim non stop ista staza, par automobila, jos nisam ni volan imao.. i jednostavno sam prestao da igram... ali je nesto najbolje na kompu sto ima.. po pitanju fizike, pored GTR-a(ali to su totalno druga kola u pitanju)... Ne znam, fali joj neko ko ce to da progura finansijski, jednostavno ti momci sto rade stvarno daju sve od sebe, i zasluzuju tu sicu sto traze za Full verziju, ja sam bio spremio 15 evra, ali nisam znao nikog sa kreditnom karticom... Treba neko to da finansira, da bude bolja grafika, mnogo vise kola, staza, i tako to.. glupe firme ne vide da tu lezi igra koja bi mogla da bude nesto kao sto je GT za PS2, znaci najbolja simulacija na kompu, ubijali bi se od para... a ne finansiraju u glupe NFS-u serijale, koji su uzas boziji, dosadi za par dana.. Stvarno igra ima ogroman potencijal, ja kad sam bio jedini bukvalno u gradu koji je igrao,(nigde se nije pominjala, ni na jednom nasem sajtu, casopisu), svi su mislili da govorim u Need for speed, pa moram da naglasavam LIVE for Speed.. :wall: ;)
 
:)

Sta fali grafici, bar mozes da stavis sve na max. i frame preko 100 pa izgleda savrseno. Za simulator netreba bolje.

Znaci nemoze da se igra On-Line dok se neplati? Ja sam uspeo da otkljucam sve staze i kola.

Imam verziju S1H koja je trenutno aktuelna. Ima da se skine na liveforspeed.net-u.

Obavezno mora da se postavi neki server kod nas... bas bi bila ludnica igrati ovo u mrezi...

Ja vozim naravno sa volanom. Steta je ovakav simulator igrati misem...

POZ!
 
Javi se ako hoces skin EVO VIII, M3, i jos neke... Remus auspuh, unutrasnjost kola kao u Bembari, LCD, radio, BMW volan... ;)
 
Ma lfs je posle dugo vremena i dalje demo. Malo staza, automobile, nepostojanje licenci i losh zvuk ti dosadi za neko vreme. I ja sam vozio LFS josh od prve alpha verzije, na volanu, ali mi je dosadila posle par meseci, nisam je vishe nikad startovao...Vozio sam i online...
 
Zvuk je najbolji (najrealniji) koji sam ikada cuo u nekoj simulaciji voznje!

Sto je DEMO, jeste da nije nesto velika igra ali je NEVEROVATNO IGRIVA zbog realnosti.

Ja je igram u LAN-u i nikada nisam probao ni priblizno zanimljivu voznju za On-Line kao i Off-Line voznju...

POZ!!!
 
Evo za tebe gp2scg.. sto sam obecao moje skinove.. ali sam izgubio Backup cd na kom mi je sve bilo, samo mi je jedan skin ostao na hardu, je***a ;)
Evo ti BMW 645i, na njemu imas i Remus izduve, imas i zadnja svetla kao na BMW-u, samo to se lose vidi, a imas i svetla kao na Skyline-u, ima i neki volan, ne znam kakav je, probaj...
Ove fajlove treba da iskopiras tamo u LFS folder, ne znam sad tacno koji, nadji foldere gde imas imena ova sto sam ti ja poslao, pa samo "owerwrite" preko tih starih, ali prvo sacuvaj originale ;)

poz..
 

Prilozi

  • Live for speed dodaci.rar
    540.3 KB · Pregleda: 145
  • BMW 645i small.jpg
    BMW 645i small.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 343
gp2scg je napisao(la):
Zvuk je najbolji (najrealniji) koji sam ikada cuo u nekoj simulaciji voznje!

Sto je DEMO, jeste da nije nesto velika igra ali je NEVEROVATNO IGRIVA zbog realnosti.

Ja je igram u LAN-u i nikada nisam probao ni priblizno zanimljivu voznju za On-Line kao i Off-Line voznju...

POZ!!!

Jel si ti to poslednje igrao GP2 kad ti je ovo najbolji zvuk koji si chuo ? :)
Probaj GTR :)
 
Ne znam,meni je LFS slowmotion simulacija. Smorio sam se posle 5 krugova.
 
driver je napisao(la):
Ma lfs je posle dugo vremena i dalje demo. Malo staza, automobile, nepostojanje licenci i losh zvuk ti dosadi za neko vreme. I ja sam vozio LFS josh od prve alpha verzije, na volanu, ali mi je dosadila posle par meseci, nisam je vishe nikad startovao...Vozio sam i online...

Evo ga Yul Brynner opet :d. Likovi iz BM voze Tsukubu 15 godina pa im ne dosadi. Nemoj mi reci da vozis svih 400 ili koliko vec kola iz GT4 na svim stazama? Verovatno mozes ako ti je zivotni vek preko 200 godina. Da ne pricam da na Nordschleife mozes da vozis krug i ispod 6 minuta sto je glupost. Ja mislim da ima vise od 2 godine kako vozim samo Blackwood, to samo dovoljno govori koliko je LFS dobar. Elem, predlazem da probate S2 Alpha vreziju, fizika je jos bolja (da ne kazem nedostizna za ostale).
 
Lukija je napisao(la):
Evo ga Yul Brynner opet :d. Likovi iz BM voze Tsukubu 15 godina pa im ne dosadi. Nemoj mi reci da vozis svih 400 ili koliko vec kola iz GT4 na svim stazama? Verovatno mozes ako ti je zivotni vek preko 200 godina. Da ne pricam da na Nordschleife mozes da vozis krug i ispod 6 minuta sto je glupost. Ja mislim da ima vise od 2 godine kako vozim samo Blackwood, to samo dovoljno govori koliko je LFS dobar. Elem, predlazem da probate S2 Alpha vreziju, fizika je jos bolja (da ne kazem nedostizna za ostale).


Totalno si u pravu. Shto se tiche S2 alpha, sound je nekako fucked..


.
 
Poslednja izmena:
Lukija je napisao(la):
Evo ga Yul Brynner opet :d. Likovi iz BM voze Tsukubu 15 godina pa im ne dosadi. Nemoj mi reci da vozis svih 400 ili koliko vec kola iz GT4 na svim stazama? Verovatno mozes ako ti je zivotni vek preko 200 godina. Da ne pricam da na Nordschleife mozes da vozis krug i ispod 6 minuta sto je glupost. Ja mislim da ima vise od 2 godine kako vozim samo Blackwood, to samo dovoljno govori koliko je LFS dobar. Elem, predlazem da probate S2 Alpha vreziju, fizika je jos bolja (da ne kazem nedostizna za ostale).

A bre shta prichash ? :) Reko sam da mi je dosadila igra, nema bre shta da se vozi, nemash pravi auto, nemash pravu stazu, nemash vremena da uporedish, nemash nishta bre, a zvuk je i dalje losh...U GT4 mi je dosta nekoliko staza, a najvishe vozim nordshleife, pa kad jednog dana odemo tamo, ima da vas derem jer znam svaki metar staze i svaku grbu :)
Shto se tiche 6 minuta, to je i u igri jedva dostizno, a naravno da necu voziti sauberov leman da bi napravio ispod. 6 minuta pravi neki JGTC auto, i to je sasvim realno da se moze voziti odredjenim setupom...
 
Lepo radi i sa 56k modemom i ima dosta servera,jel neko zna gde ima neki setup za Gti,ja sa ovim mojim preko misa ne mogu da vozim ispod 1.38?
 
driver je napisao(la):
A bre shta prichash ? :) Reko sam da mi je dosadila igra, nema bre shta da se vozi, nemash pravi auto, nemash pravu stazu, nemash vremena da uporedish, nemash nishta bre, a zvuk je i dalje losh...U GT4 mi je dosta nekoliko staza, a najvishe vozim nordshleife, pa kad jednog dana odemo tamo, ima da vas derem jer znam svaki metar staze i svaku grbu :)
Shto se tiche 6 minuta, to je i u igri jedva dostizno, a naravno da necu voziti sauberov leman da bi napravio ispod. 6 minuta pravi neki JGTC auto, i to je sasvim realno da se moze voziti odredjenim setupom...

Yul Brynner, automobili u LFS i u GT4 su samo gomila 0 i 1 tako da ne treba da se lozis sta je pravi auto i sta nije. Dosta ti je nekoliko staza? Pa toliko ce da bude i u LFS? Vaznije je kako se ponasa a da li na njemu pise Oguy 54 ili Honda Quattro ili Lancia Type R nema veze :d. Ako je zvuk los , kupi bolje zvucnike. Nordschleife? Dok sam ja prosle godine vozio Zondu 7:43 , ti si jos vozio NFSU :d i skupljao unique upgrade-ove i nalepnice :d
 
Nazad
Vrh Dno