Šta je novo?

LG Nexus 4

Posle par dana korisenja telefona sam primetio sledecu stvar: Telefon je na cataclysm rom-u i franco kernelu (mada mislim da to nema veze sa tim, mozda nisam obratio panju dok je bio na stock-u) i kada zovem prvo se cuju smetnje na slusalici (kao kada se telefon nalazi pored zvucnika), a nakon uspostave veze se cuje zujanje u slusalici (ne jako ali se ipak cuje). Da li je to softverski ili hardverski problem, zna li neko?

Niko ne odgovori na ovo moje pitanje od 15.01 pa reko aj da postavim jos jedno.
Da li je neko primetio da mu je wifi signal slabiji? Nalazim se par metara od rutera i jedna crtica signala cas fali cas je pun signal. U odnosu na predhodni telefon (evo 3d) n4 ima dosta slabiji signal (i wifi i gsm-isti problem kao sa wifi). Probao sam da resim problem sa flesovanjem radio.img-a i nista. Neko resenje?
 
To se i meni desava da varira, ali ne bas kada sam pored rutera, nego u drugoj sobi. To je verovatno zbog loseg rutera. Moj je los
 
Moguce da je do rutera. Kada sam u istoj sobi gde i ruter i kada drzim telefon u jednom polozaju on ima pun signal, cim ga pomerim par cm on izgubi jednu crtu.
Ali u odnosu na evo 3d ima dosta slabiji signal. Za mreze za koje na htc-u imam tri crte signala na n4 je jedna ili dve.
 
Poslednja izmena:
Za wifi je sigurno zbog rutera, mada sam i ja na s2 imao malo jaci signal za wifi
 
Pozdrav, koji je najjednostavniji način uklanjanja Custom Rom-a i kernela iz telefona ?
 
Instalacija factory imidža sa Google-ove strane za Nexus uređaje. Uklanja sve iz telefona i vraća telefon u fabričko stanje. Nakon toga samo zaključaš bootloader i to je sve.
 
201 ok, 199 isto meni bio jako dobar
 
Zaboravio sam da idem na wipe cache, posle flashovanja kernela i neće da mi se pokrene sistem (u bootloop-u sam), takodje kompjuter mi ne prepoznaje telefon u fastboot modu, da li neko ima ideju o čemu se radi ?
 
Joj lose bakterije na kitkatu :banghead: Ne mogu izgurati ni 4h SoTa
 
Da li su ti uključena sva 4 jezgra? :p
 
Franco se glupira, prekida vezu i svasta nesto, nece da je uspostavi... Hell's za sada fin :D

A bootloop, pa ugasi ga i idi u recovery, prvo wipe cache and dalvik, pa rokaj. Proveri jesi skinuo dobru verziju?
 
Na kom si romu, kernelu?

Sve stock + xposed i da 4 jezgra, mada rijetko radi sa njima svim.

Probajte Semaphore, da vidite sta je minimalisticki i rock solid kernel, kakav Franco i slicni bakraci, ubacuju u svoj kernel na sve sto nalete...
Stratosk je legenda, pravi dev kernel.

Npr. U kombinaciji sa stockom, kataklizmom ili puritijem nema dalje.
 
Poslednja izmena:
Kod mene na KitKatu ide uvek 4 sata sota, a i vise. Sada sam na psx kernelu koji ide uz rom.
 
Uradio sam tako, ali mi sad stoji login screen i ništa se ne dešava...
Verzija kernela koju sam instalirao je 193.
 
Poslednja izmena:
Ne more drugi kernel bice opet bootloop. Prije flesovanja svakog moras biti stock.
 
A da li će pomoći format data, jer ne mogu da se povežem sa računarom ?
 
A da li će pomoći format data, jer ne mogu da se povežem sa računarom ?

Dirty flash roma. /data, nema veze sa kernelom.

Dok god mozes uci u bootloader dobro je. Mozes preko sideload-a prebaciti sve na tel preko kompa.
 
Poslednja izmena:
uploadfromtaptalk1391026791857.jpg

Da li držite ovo na on ili off?
Uopšte, kakve su ove poruke?
 
Kada reboot-ujem sistem piše mi : No OS Installed! Are you sure you wish to reboot ?
 
To je bilo u pitanju, hvala puno ! :D
Koja verzija Franco Kernela je najbolja po vama ?
 
Nazad
Vrh Dno