Šta je novo?

LG Nexus 4

Troooliing :p


Nisam znao za evo 3d, doduse, jedan je od najgorih telefona koji sam imao pa me nije ni interesovao :d

Zamalo juce da uzmem N5, ali sam ipak ponovo uzeo N4, da vidim ja malo sta se radi u ovoj zajednici :D
 
Ne znate vi đe gonite, po nekoliko puta uzimate isti telefon. Bože učuvaj. :)
 
Da li i kod drugih Gallery app povlaci slike sa Google+ ili okle vec [iz oblaka]. Google Photo sinhronizacija je iskljucena. Stock Camera & Gallery.
©®
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam LIQUID SMOOTH ROM 3.0 uradio sam wipe pre toga, ali po podizanju izbaci mi greske "Unfortunately, Dialer has stopped", takodje isto i za Clock i gresku "Unfortunately, the process android.process.acore has stopped". Takodje back dugme mi uopste ne funkcionise. Jel ima neko ideju o cemu se radi?
 
Instalirao sam LIQUID SMOOTH ROM 3.0 uradio sam wipe pre toga, ali po podizanju izbaci mi greske "Unfortunately, Dialer has stopped", takodje isto i za Clock i gresku "Unfortunately, the process android.process.acore has stopped". Takodje back dugme mi uopste ne funkcionise. Jel ima neko ideju o cemu se radi?

Jel' dirty flash ili full wipe?
 
Meni se desava isto jedan haos, od sinoc, kako sam instalirao poslednji SlimKat. Ni jedna app koja iscitava prognozu nece da radi dok se ne upise lokacija, a Eye In The Sky ni tada, tipa DashClock ili Chronus (probao sam sve hostove). Znaci kao da ne mogu da me lociraju a lokaciju sam podesio na 'high accuracy'...
 
Jel te nalazi maps tamo gde jesi i jesi li probao battery saving?
 
Instalirao sam LIQUID SMOOTH ROM 3.0 uradio sam wipe pre toga, ali po podizanju izbaci mi greske "Unfortunately, Dialer has stopped", takodje isto i za Clock i gresku "Unfortunately, the process android.process.acore has stopped". Takodje back dugme mi uopste ne funkcionise. Jel ima neko ideju o cemu se radi?

Pogledaj na xda temi od liquid-a, sećam se da sam pročitao negde.
 
Nije se post odnosio na g2 nego na druge telefone koji imaju tu opciju :)
 
Meni se desava isto jedan haos, od sinoc, kako sam instalirao poslednji SlimKat. Ni jedna app koja iscitava prognozu nece da radi dok se ne upise lokacija, a Eye In The Sky ni tada, tipa DashClock ili Chronus (probao sam sve hostove). Znaci kao da ne mogu da me lociraju a lokaciju sam podesio na 'high accuracy'...

Sredio sam... DashClock je inace preinstaliran sa SlimKatom pa sam ga izbrisao skroz kroz slimsizer u slim centru i instalirao sa Play Stora i Eye in Sky sam reinstalirao. Dobro je, resih, bas me je nerviralo!
:D

Jos da nadjem gde se gasi invertovano volume dugme u landscape modu i super.
:)
 
Poslednja izmena:
nigde, to je feature jer je logično da tako radi :wall:

ispravi me ako su ubacili da bude opciono
 
Voja je na Neat-u :d
 
Samo kad sam te se rešio, ne moram više da probam one bagovane modove :p
 
nigde, to je feature jer je logično da tako radi :wall:

ispravi me ako su ubacili da bude opciono

Nije logicno, valjda znam gde je dugme za pojacavanje a gde za smanjivanje tona, mahinalno klikcem kad mi treba, a ne da mi malo bude vako, malo nako, kako obrnem telefon.
:D
 
znam bre, bio sam ironičan. kao da se poklapa taster sa slajderom na ekranu, gluposti

@phobiaz
wanam rom i neki kernel što ide uz njega :)
 
znam bre, bio sam ironičan. kao da se poklapa taster sa slajderom na ekranu, gluposti

Ma znam, al ja sam to vise "njima" odgovorio nego tebi, je*em im feature :D
I jos jednom da napomenem da "real dark" kidaa, mnogo mnogo mnogo mi se svidja :) :)
 
Poslednja izmena:
naročito na ispranom n4 kida :D
probaj ga na amoledu ;)
 
Jel' dirty flash ili full wipe?

Full wipe. Cak sam uradio i format data.


Jel postoji neki program koji moze da otvori backup od MyBackup Pro? Vec u nekoliko verzija i na nekoliko romova MyBackup Pro nece da mi uradit restore sms poruka. Pozive i aplikacije hoce, ali sms nece. Odradi sve sto treba, trazi reset ali poruke i dalje prazne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno