Šta je novo?

LG Nexus 4

Probajte Semaphore, da vidite sta je minimalisticki i rock solid kernel, kakav Franco i slicni bakraci, ubacuju u svoj kernel na sve sto nalete...
Stratosk je legenda, pravi dev kernel.

Npr. U kombinaciji sa stockom, kataklizmom ili puritijem nema dalje.
+1
Sema je sve bolji iz verzije u verziju, Hells isto, franco đene-đene. Lik kao da je batalio N4 i posvetio se skroz N5, u threadu se ne pojavljuje uopšte...
 
Pa tako i radi. Aktuelni nexus ima punu podršku, generacija iza dobije jednu - dve verzije mesečno, još jedna iza bude napuštena.
 
Znam da tako ide, ali je opet smor. Dario (Purity dev), Martin (PSX dev) i ostali ravnopravno izbacuju update-ove za sve Nexuse, samo se ovaj Portugalac pravi pametan :D
 
Paaaa ne znam baš, dok sam imao galaxy nexus poslednje od purityja je bilo da neće više biti romova jer google nije izbacio kk
 
Znam da tako ide, ali je opet smor. Dario (Purity dev), Martin (PSX dev) i ostali ravnopravno izbacuju update-ove za sve Nexuse, samo se ovaj Portugalac pravi pametan :D

Taj lik što razvija Kataklizmu nestao je i sa N5 foruma,čovek je nestao već jedno mesec i po ga nema nigde.
Uradio backup Kataklizme i prešao SAD malo na LiquideSmoth(odličan ROM uzgred rečeno).
 
On topic gledam bas da promenim malo rom posto je ovaj nestao, al nemam pojma sta da stavim ovaj je bas rock stable. I svidjalo mi se to sto je izbacivao jednom mesecbo update . meni ni ne treba cesce. :)
 
Ne znam zašto bi menjao ROM, bez obzira što nema update. Telefon sa njime radi odlično, pa nema ni nekog razloga za update. Jedino ako ti nedostaje nešto od funkcija?
 
Trenutno sam na PSX-u i franco 203. Poludeo je skroz. Hocu da probam liquid i hell kombinaciju. Da flesujem prvo stock kernel ili?
 
PSX poludeo? Sta te zeza? Franco ti je najverovatnije poludeo. Meni je radio ok i onda krenuo da zdere bateriju.
 
Au kako mi poludeo telefon malocas. Poceo ekran da treperi, restartovao se, strasno :D Da nije to do baterije?
 
Nakon flashovanja kernela r201 izgubio sam root, ne radi mi tastatura, a i ikonice su promenile boju, koristim CM 11, da li je CM 11 uopšte kompatibilan sa FK ?
 
Pozdrav Nexus zajednici :)
Planiram da uzmem Nexus 4 za koji dan....pa imam jedno pitanje za vas iskusne Nexus-ovce, uplasili su me neke kolege, a to je sledece: da li je istina da telefon ima toliko izrazeni problem sa push notifikacijama kad je screen off?

Hvala unapred!
 
Nema, pojedinci su se javljali samo ali nista specijalno, javljaju se i za druge uredjaje verovatno kad zabrljavi nesto.
 
Au kako mi poludeo telefon malocas. Poceo ekran da treperi, restartovao se, strasno :D Da nije to do baterije?

Franco i mislim da jeste problem. Tako i meni, vidis da je isti problem :D Prvo bat vuce uzas i onda poludi. Probaj sa nekim da pricas pola sata... Samo prekida. Sad cu drugi kombo. I dalje trazim rom :D I da li moram da vracam na stock, pa onda na hells? Menjam sve i sistem, i data brisem.
 
To je bilo sa psx kernelom, sada sam stavio franca 201
 
Nema sta tu mnogo da se proverava, telefon je zmaj, samo ako znas da iskoristis sve mogucnosti koje pruza ovakva masina. Ne tvrdim da je najbolji ( svako ima svog favorita), ali ja i danas iako je izaslo brdo "boljih" telefona ne bih menjao ovaj ni za jedan na trzistu, cak ni za n5.
 
Nazad
Vrh Dno