Šta je novo?

LG Nexus 4

Jel moze preporuka za neki 4.4 rom da ima opciju kao PA da se doda u quick settings panel 2g/3g switch i da moze da se menja velicina soft buttons-a?
 
pa zar postoji neki koji to nema? :)
evo slimkat npr
 
Nisi dobro pogledao :)
Nisam trenutno na PSX-u i ne znam napamet, znam da ima obe opcije sigurno. Menjanje soft buttons-a je u settingsu, 2G/3G tile se dodaje drugačije, "direktno" iz Quick Tiles-a, mislim da ćeš se snaći...
Changelog:
Changes in V3.0.9:
Added: LTE and 2G/3G Tile
 
Poslednja izmena:
Evo rece ti Luka. Imas na poslednjoj verziji sve to. :)
 
Ja stavio Franco kernel na Purity rom.

Radi knock2wake i knock2sleep na taskbar :d

Uz trickster app podesen k2w, iz samog ROM-a k2s :D
 
Ja to nikad nisam ni koristio, a ne znam ni kako da se osviknem od dugmeta. :D

Kako utice na bateriju to k2w?
 
To mozda na G2,s ovim budzevima u kernelima sam uvek imao losa iskustva sto se tice samog reagovanja ekrana a i baterije.
 
Imam Hells i Purity vec skoro mesec dana sve radi pod konac. knock to wake mozda 2x nije odreagovao i to je to, sve u svemu jako dobro radi... Kakav LG knock, kakvi bakrači i radi po celom ekranu :-D i nema nikakvog curenja baterije :)
 
Pa i to je lg knock:)Meni se desavalo da ekran kad se upali prestane totalno da reaguje.
A za g2 pretpostavljam da si probao pa zato kazes da ne valja?:)
 
Na galaxy nexusu je to radilo bez greške bogami
 
Verujem vam.
 
Sad nesto kontam, knock je imao implementiran u nekim romovima i pre LG-vog knock on/off sa G2?

Doduse, samo za wake, za sleep mora na taskbar tap.
 
Moze i za sleep ali ti treba launcher koji podržava gesture. Sve moze :-D
 
Moze.
 
Sad nesto kontam, knock je imao implementiran u nekim romovima i pre LG-vog knock on/off sa G2?

Doduse, samo za wake, za sleep mora na taskbar tap.

Imalo je to još na gnexusu i evo 3d. U kernelu je feature, ne u romu. To na status bar je neka glupost hardkodovana u rom.
 
Custom kerneli imaju neko vreme taj dt2w feature,ali ne znam koje i da li je neko pre lg to ubacio na oficijelnom romu.
 
Pa ko je još bio pametan da stavlja dugmiće na dupe :D
 
Neces me iznervirati,dzaba se trudis:p
 
Nazad
Vrh Dno