Šta je novo?

LG Nexus 4

Jeste ispalo konfuzno:sly: kucao sam u hodu i na brzinu, uglavnom interesovalo me je kako izgleda crna terasell obloga na nexus4, nju sam na kraju narucio.
 
Sad narucih onu klasicnu teracell silkonsku oblogu u jednoj radnji, i kazemi da ima i crna pored prozirne, kakva je ta nisam je vidjao pa sam se plasio da narucim, dane stigne slucajno ona s line
Sad videh crnu nije ni losa, dal mi je ona lepsa nije mi bitno da se ledja vide

Imam i ja istu takvu teracell providno bella. Koristi sam je neko vreme dok mi nije stigla ova fusion.
Bolje i silikon nego da nema nikakvu zastitu. Silikon fino stiti.
 
Ja sam uz mob dobio onu nillkin, ali na njoj mi se ne dopada sto je otvorena sa gornje i donje strane zbog zastite, inace je jako dobra.
Ovde u Subotici nigde da nadjem foliju za ledja pa sam mislio da sam napravim, e sad imaju li stamparije neku spravu za rezanje po sablonu, da mi izrezu neku vecu foliju.
 
Poslednja izmena:
Brzi ti je PSX od PA? Devojka ima na njenom N4 PSX, ali ja nesto nisam zadovoljan. Jeste brz, ali joj se vec nekoliko puta resetovao i neke stvari brljave, oko sms-a i slicnih stvari.

Brzi jeste, i samo 1 bag da kazes da ima, jeste sto kada zadrzim na praznom mestu na ekranu dugo prst pojavi se ono da se doda widget i sl, tu pritisnem settings (kontam da se tu dodaje jos koji ekran, i nista se ne desava). Nije mi se resetovao i sl. Evo slikacu bat kad mi bude pri kraju da strucniji od mene procene da li je dobro :) Franco karnel je u njemu, za sada sam zadovoljan. Nije savrsen, ali meni, od ovih sto sam probao, najvise odgovara. Mada jos nisam flesovao apk za kameru i to. Zaboravio sam sinoc, i sada cekam da se isprazni zbog baterije pa necu da cackam, a kamera mi gotovo i da ne treba.
 
Ako pričate o PSX-u 3.0.9, ima jedan jedini bag (i to se ne pojavljuje uvek) a to je FC quick toggles-a pri premeštanju, ostalo radi perfektno. Clean flash rešava sve :)
 
Ako pričate o PSX-u 3.0.9, ima jedan jedini bag (i to se ne pojavljuje uvek) a to je FC quick toggles-a pri premeštanju, ostalo radi perfektno. Clean flash rešava sve :)

Njih sam namestio nekako, ali kako da dodam jos neki pocetni ekran? Radio sam clean flash.
 
Kako vam se ovo cini? Screenshot_2014-01-15-02-31-10.png

PSX, Franco karnel, uobicajeno koriscenje.
 
Prevuci neku aplikaciju ili widget "u prazno", videćeš da se stvara dodatni ekran. Tako funkcioniše GEL, dodatni screenovi postoje samo ako imaš nešto na njima :)
 
Prevuci neku aplikaciju ili widget "u prazno", videćeš da se stvara dodatni ekran. Tako funkcioniše GEL, dodatni screenovi postoje samo ako imaš nešto na njima :)

Hvala :) A kako da podesim da mi centrali ekran bude home? Ili mi se spava ili sam corav pa te opcije nema :D
 
Posle par dana korisenja telefona sam primetio sledecu stvar: Telefon je na cataclysm rom-u i franco kernelu (mada mislim da to nema veze sa tim, mozda nisam obratio panju dok je bio na stock-u) i kada zovem prvo se cuju smetnje na slusalici (kao kada se telefon nalazi pored zvucnika), a nakon uspostave veze se cuje zujanje u slusalici (ne jako ali se ipak cuje). Da li je to softverski ili hardverski problem, zna li neko?
 
Pa kako se zove taj standardni? :D
Na SlimKatu je Nova npr. standardna, negde je Trebuchet, negde Google Experience Launcher. :)
Pa ne znam... Probaj da zadrzis na praznom prostoru pa negde da nadjes u podesavanjima ili npr. pritisnes dva, tri puta na Home taster u NavBaru pa ti pokaze sve stranice pa premestis stiklirano na tu stranicu koju zelis kao glavnu. U krajnjem slucaju koristi Google, nemoj slucajno preko njega ako neko zna. :D
 
Poslednja izmena:
To je GEL, mislim da ne može da se promeni, prvi skrin je uvek defaultni, ali nisam siguran. Ako si čačkao i nisi našao, onda je to to :D
 
da li se nekome desava da ne moze da se kuca u viberu pa mora da se zatvori pa ponovo startuje?
 
Moguce da ti baguje hells, probaj sa drugim kernelom.
 
Po drugi put narucujem 3 dbrand folije za ledja za N4 i po drugi put mi ne stizu. Bas lepo.
 
Gde zivis bre, kako? :D Meni je stigla za 8-9 dana, jedna jedina koju sam narucio, bez ikakvog problema.
 
@stejer
Pa gde god da zivim, stigla mi je npr. Payoneer kartica za 6 dana, znaci da moze da stigne. Nego ovi izgleda ne salju. Mozda i nekome posalju cisto da ih ne provale svi odmah. Mislim ne kapiram, sta je moglo dva puta da se desi?!
 
Ja sam narucio od dbranda 9 januara i skinuli mi pare sa kartice naravno i ja reko poslace je odmah sledeci dan, kad mi 14 stize mail da su mi upravo poslali i da ce stici za 7-10 radnih dana, kad nisam popizdeo. ne znam sta su cekali 5 dana za glupu posiljku pismom.
 
^^ Trebalo bi da posalju sutradan, dva dana maksimalno. Mozda si uhvatio vikend ili nisu imali na stanju.
 
Nazad
Vrh Dno