Šta je novo?

LG G3

Tako sam i ja pomislio, ali opet, nije ni LG izbacio nikakav update posle 5.0 tako da nema covek na cemu da radi, ovaj Cloudy 2.5 je meni super radio dok sam ga koristio.

Nije izasao 5.1 ali je izaslo dosta novih verzija 5.0, mislim da je 2.5 verzija zasnovana na 20h i a izaslo je dosta verzija posle 20h...

Montary 8.2, 20w, kao mix Cloudy 2.5 i Lamhoang roma.

Hvala, probacu taj rom.

P.S. Bilo bi dobro da postoji Thanks dugme a forumu :)
 
Pojavila mi se blaga zuta flekica na desnoj strani ekrana. Vidim da je to uobicajeni problem kod ekrana. Jel to ulazi u garanciju? I ako ne koliko kosta novi ekran?
 
Hvala, za sada je jako slabo izrazeno i gotovo da se u nekom trenutku i ne vidi. Ali ako se poveca tako da se ne sumljivo moze odmah uociti nosim u servis i trazim novi ekran.
 
Nije izasao 5.1 ali je izaslo dosta novih verzija 5.0, mislim da je 2.5 verzija zasnovana na 20h i a izaslo je dosta verzija posle 20h...



Hvala, probacu taj rom.

P.S. Bilo bi dobro da postoji Thanks dugme a forumu :)
Ima ovako
db976e5da46b4e74569e196d24fc8804.jpg
 
Video sam i ja na Tapatalk-u, ali preko browser-a nema niti se vidi da imas "Thanks"-ove...
 
Kakva je fora sa tim duplim staklom? Imam obicnu mat foliju , sta je bolje?
 
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=271809205003&alt=web
Kupio sam ovaj circle case.Nisam siguran da je original.
Jel ima neko ovaj?

Ako je bas ta koja je tamo na slici, onda nije bas original, mada je to najvernija kineska kopija koja se prodaje u kutiji koju su isto pretabali, koju i kod nas neki prodaju kao original. Pise na plastici unutra "Made in China" i na kutiji je sve ispisano nekim kineskim slovima. Takvu sam i ja prvo nabavio i bio zadovoljan, ali sam posle slucajno nasao bas originalnu LG iz Koreje. Ta kopija nije losa, fino izgleda, malo je prednji poklopac nekako "glindzaviji" meksi po ivicama, aktivni krug radi kad stavis telefon, jedino sto je ivica te rupe - kruga od metala, pa se ne vidi ona kratka animacija oko sata kada se zatvori futrola. Na originalnoj LG iz Koreje je taj krug od neke providne metalik plastike, unutra pise "Made in Korea", ima oznaku CCF-340G gore na kutiji, na ledjima kutije je ispisan tekst na raznim jezicima i ima hologram i skuplja je (25-30 eu). ;)
Evo je ovde:
http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-L...-340G-White-/201300468715?hash=item2ede7163eb
 
:) što se tice battery, evo već treći dan ništa ispod 4h sota :) samo da se nadovezem na...nemam pojma gdje ali negdje netko mjeri upravo sot :)
 
Stigla mi je futrola od 20 evra i malo je reci da sam razocaran..
Prvo sto preklop ne drzi dobro i kao da nema magneta na stranici.
Preklop se ne lepi za ekran,i uvek je poluotvoren.Kapiram sa ce vremenom da popusti..
Drugo onaj metalni kruzic na circle case ne daje onu animaciju..
Trece deluje plastikanerski.
Bolje da sam dao jos 20-tak evra pa da sam uzeo original Korejsku verziju..
Kad su kinezi napravilo nesto kvalitetno..Nikad.

Greska: Radi ona animacija samo se tesko primeti.Jedva da se primeti jer mi se cini kao da je metalni krug previse mali..
Sve u svemu nisam zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je ovaj metal obojen skroz i ne dozvoljava refleksiju kada se zakljuca i otkljuca..Zato i ne mogu da vidim animaciju...
Kakav propust jbte...
Nemojte kupovati ovo djubre kinesko,puko sam 20evra.
Bolje da sam kupio nilkin obicnu futrolu nego ovo djubre.
Kineska CCF-340.
 
Poslednja izmena:
Pre par dana sam uzeo g3 i nudi mi OTA V2ot-Avg-18-2015 od 17,52 mb. Da li da prihvatim ažuriranje. Sada mi je V2ot-EUR-XX.
Koji je zadnji update i može li se skinuti v20w. Ako može link.
 
Pre par dana sam uzeo g3 i nudi mi OTA V2ot-Avg-18-2015 od 17,52 mb. Da li da prihvatim ažuriranje. Sada mi je V2ot-EUR-XX.
Koji je zadnji update i može li se skinuti v20w. Ako može link.

Sad vidim da sam pogrešno napisao, trenutna verzija je V20h.
Još da pitam ko zna gde ima da se kupi bumper Nillkin slim armor.
 
Pucala je plastika i na sony-u. Secam se arc s sam imao mislim da nije postojao model na kome plastika nije pukla. Ja sam moj nosio 3 puta u servis tako da nije samo do lg-a.
Ja sam imao Samsung Galaxy S3 i pukla mi je lajsna na 3-4 mesta, i to je tako bilo na 95% uređaja...
 
Da samo sto na s3 puca posle 2godine ili ako sednes na mob dok ti je u zadnjem dzepu a ovde posle ~3m makar ti mob ta 3m stajao na astalu..

Npr prvi put sam u zivotu video da ram puca sam od sebe i to na lg nexus 5. A od mobova sam imao g2,lg nexus 4,s1,s3.

Ocigledno da je ram sastavljen sa previse stresa pa mora sam da pukne negde da bi se oslobodio..
 
Poslednja izmena:
I na s3 puca sama od sebe, i na s2 sam video kod nekih ljudi. Meni se na n5 pojavilo tek posle godinu dana.
 
Ma nema to veze, moj je 32 pa je pukao na oba "standardna" mesta
 
Da samo sto na s3 puca posle 2godine ili ako sednes na mob dok ti je u zadnjem dzepu a ovde posle ~3m makar ti mob ta 3m stajao na astalu..

Npr prvi put sam u zivotu video da ram puca sam od sebe i to na lg nexus 5. A od mobova sam imao g2,lg nexus 4,s1,s3.

Ocigledno da je ram sastavljen sa previse stresa pa mora sam da pukne negde da bi se oslobodio..
Meni je na S3 puko posle 3 meseca, nikad ispadao ili slično, čuvao ga samo tako i posle 2 godine bio kao nov ali lajsna ispucala...
 
Procitao sam nekoliko desetina zadnjih stranica ove teme,i vidim da se ljudi zale na neke zute fleke na displeju telefona.
Posto se razmisljam o kupovini G3 telefona ovo me sad potpuno zbunilo.
Da li kupiti G3 ili ne ?
Hvala unapred na svim savetima.
 
Procitao sam nekoliko desetina zadnjih stranica ove teme,i vidim da se ljudi zale na neke zute fleke na displeju telefona.
Posto se razmisljam o kupovini G3 telefona ovo me sad potpuno zbunilo.
Da li kupiti G3 ili ne ?
Hvala unapred na svim savetima.
A krastavac...te zute fleke su ti ko i ovo za pucanje plastike sto pricamo.
Moze da ti se desi a i ne mora...sve zavisi
 
Nazad
Vrh Dno