Šta je novo?

LG G3

gde snima slike slikane sa Lg xcam za G3 nigde ih nema a namestio sam na SD karticu
 
So hopefully that LG G4 will be receiving Marshmallow sometime before the year ends. As for other devices from LG that are due to receive their Marshmallow update, this includes the LG V10, LG G Flex 2, LG G3, and the LG G2. With the LG G4, the company's current flagship phone, getting it faster, it then becomes a slow trickledown after that.
It is probably a safe prediction for later versions of LG devices not receiving Marshmallow updates until Q1 2016. This is following a model based on last year's slow rollout of Android 5.0 to the LG G3, which was then the LG flagship of 2015 before the LG G4 was announced last April.
It is good that the G2 will be receiving Marshmallow after all,

http://www.gospelherald.com/article...-6-0-marshmallow-release-date-lg-g4-g3-g2.htm

Hmmm pomalo nerelano deluje da će i G2 dobiti MM ali ako dobije to moždaaaaaa znači da postoji šansa da i G3 dobije još jedan update posle 6.0 jer G2 ako dobije MM imaće tri update-a (došao sa 4.2>4.4>5.0>6.0) tako da mislim da možda to zadesi i G3

Sa druge strane pored G4, i V10 ako im prodaja ne bude išla onda će forsirati zbog update da se prelazi na nove uređaje pa će G3 da ostane u zapećku...

Ako se to obistini onda možda i ostanem veran LG taboru :D
 
Poslednja izmena:
Trenutna verzija softvera mi je stock V20u-TWN-XX.

Ako mrčkam nešto, odnosno menjam rom, recovery, itd. jel mogu da vratim na stock tako sto cu da flešnem D85520U.00.kdz, koji sam direktno skinuo sa LG servera odavde:

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=XXXXXXXXXXXXXXXXX (ovo xxx se menja sa IMEI i tako se skine poslednja verzija kdz-a)
Napraviš backup u TWRP, prebaciš na kompjuter ili cloud, obrišeš ako ti smeta (biće sigurno oko 5G), kad se zaželiš vratiš unazad i ne gubiš root i TWRP. A može i kdz.
 
Trenutna verzija softvera mi je stock V20u-TWN-XX.

Ako mrčkam nešto, odnosno menjam rom, recovery, itd. jel mogu da vratim na stock tako sto cu da flešnem D85520U.00.kdz, koji sam direktno skinuo sa LG servera odavde:

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=XXXXXXXXXXXXXXXXX (ovo xxx se menja sa IMEI i tako se skine poslednja verzija kdz-a)

Napraviš backup u TWRP, prebaciš na kompjuter ili cloud, obrišeš ako ti smeta (biće sigurno oko 5G), kad se zaželiš vratiš unazad i ne gubiš root i TWRP. A može i kdz.
@Cvexkeks: ili ja tebe ne razumem, ili ti mene nisi lepo razumeo :-D

Ja sam na stock-u, nemam ni root, a ni custom recovery.

Pitanje je, ako rutujem i ubacim custom recovery i neki rom, da li mogu ovaj oficijelni kdz koji sam skinuo sa LG servera, da flešujem preko flesh tool-a i vratim sve na stock.
 
@Axel, a što nebi moglo, flešuješ oficijelni i on pregazi Custom rom. Opet imaš stock.
Ja sam na Samsung s2 to radio više puta, na g3 još nisam ali nevidim što bi bilo drugačije.
Da pitam, koja je zadnja verzija roma za g3?
 
meni i jeste kitket 4.4.2

Due to changes Google made STARTING with Android 4.4.x, saving to external storage (your sdcard) is impossible without reverting the change. Fortunately, this is very easy provided you have root access. If you want to make the change yourself manually, HERE's a good explanation. You can also downloadNextApp's SDFix from the play store that automates the change.
 
Jel moze neka preporuka za neki rom/kernel da moze da izvuce 5h+ sot?trenutno sam na cloudy 2.5 i mogu negde oko 4h sot,ali bi ja to jos malo da poguram..

Takodje ako moze pomoc,NIGDE ne mogu da nadjem AndroidNow HD rom bukvalno sam ceo net pretrazio.To mi je bio omiljeni rom.Jel ima neko mozda zadnju verziju..
 
Moze pomoc.Posto sam preko moba pa necu skifati dok ne dodjem kuci.
Koja je verzija android now hd?
Posto sam negde video da ima 14
0 navodno?
Jel ovo zadnja verzija?
 
14 je sa G4 aplikacijama ali je puna rupa, mogu i tu da ti pošaljem.
 
Na ženinom G3 su se pojavile pukotine na gornjoj strani pored IC porta i na donjoj kod mikrofona. Što opet nije problem, ali, telefon joj se počeo restartovati kad koristi kameru. I još dodatno, ako joj pre restarta pokazuje da ima 60%, posle restarta joj spadne na nekih 30% manje. Telefon nije rutovan, 16gb verzija kupljena u VIP-u. Master reset se spremam da uradim, ali me interesuje da li je jos neko imao slična iskustva i da li je ovo pokriveno garancijom.
Hvala unapred na odgovorima.
 
15 meseci, jos uvek 9 u garanciji...
 
Crkla ti baterija ali na nju ti ne važi garancija pošto je istekla posle 6 meseci.
 
To sam i ja mislio, a pukotine? Uzimaju li to pod garanciju?
 
Syxxteme, nosi na garanciju ne mozes nista da izgubis, samo mozes da dobijes :D
 
Nazad
Vrh Dno