Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

Ma i ja sam dobio tu poruku pred kraj igre, ali sam ignorisao i strpao sam u isti kosh sa onim forama kao dobio sam neki apgrejd, a ja ga vec odavno instalirao. Verovatno je bag.
 
Ista stvar kod mene...

Ja sam mislio da je to normalno ali sada pocinjem da sumnjam u BUG...
 
A dali je neko od vas probao da irga NFSU2 preko neta, i dali ima nekih domacish (citaj nelegalnih) servera za NFSU2
 
Ja sam igrao Demo verziju kod druga preko neta i radi OK, mada malcice Laaguje (64K)
 
Pa za NFS i malo lagovanje u krivini znaci gubiak cele partije
 
Mada mnogo manje u NFSU2 nego u "kecu", gde je bilo mnogo vise mesta za "nasadjivanje". :d
 
Jel moze neko da mi kaze na kojoj od ovih 20 strana se nalaze maksimalne postignute brzine? Ako uopste postoji...Jel isao neko 400? Ja nisam, samo 377, ali verujem da moze i bolje..
 
Ja sam išao tu negde oko 370, na onom dugačkom Drag-u sa Acurom RSX, koju sam malo tuningovao u onom delu za to.
Još mi nije jasno šta sve treba da se uradi da bi se dobilo što više konja ili čega već. Ja sam se samo malo igrao sa ECU i sa Turbom i dobio sam 5kW više. Dali je to dovoljno i da li neko zna kako se lepo tuninguje, pošto u subota 25.12.2004 ima u SM turnir u NFSU2. Ako vas interesuje više informacija možete naći na http://www.braveheart.co.yu/forum/viewtopic.php?t=885&highlight=
 
Moj drug je u NFSU1 isao preko 410 sa skylineom. U pocetku mu nisam poverovao, al posle sam se uverio: Na kraju skoka razvali nitro i dobije neverovatno brzu akceleraciju... Meni nije to uspelo, toliko sam se namucio :S:

BTW, jel neko vozio za zadnja 2 tocka? Verujem da znate kako se to radi :D
 
vozio sam ja na 2 točka, ali neznam koja je svrha, pošto može da se vozi samo na početku trke, a ni ne dobija se ništa sa tim.
 
Jesam ja blesav ili je Tiburon ubedljivo najbolji auto u igri za drift ?!

M
 
Nisi blesav... Tiburon je odlican, al kasnije kad nabudzis SkyLine, onda tek ces videti sta je drift ;)
 
E ljudi da vas pitam neshto...
Npr ja imam neko auto(konkretno nisan 240sx)i predjem s njim 30% igre,potroshim 30 i nshto hiljada na njegovom budzenju i hocu da u car lotu uzmem neko bolje auto(konkretno audi tt) i sad moram da vozim masu trka da bi zaradio 30 hiljada i vishe da bih i tt-a nabudzio ili mozhe nekako u garazhi da se stavljaju delovi s ovog nisana...?Kako sve ovo ide?ako mi neko objasni mnoo mu hvala....
 
Da, ne mozes da prebacujes delove sa starih kola na nova, vec svaka nova kola budzis od pocetka. To ne bi trebalo da je problem, jer ionako potpisujes one sponzorske ugovore na kojima ti odma daju par hiljada, pa onda sa starim kolima odvozaj prvo sve sponzorske trke (koje se isto isplacuju dobro) i barem 1. URL i skupices dovoljno da na nova kola ugradis samo performance delove. Onda predji u nova kola i sa tim novim boljim kolima ces lako odvozati jos nekoliko trka i skupiti za ostale "nebitne za performanse, ali bitne za rating" upgradeove.
 
Nego ja sam zavrsio sve one potrebne trke, jedino nisam sve sa World mape, imam 60 i nesto % i ne pojavljuje mi se trka sa "celavcem". Vozio sam jos par trka iz World mape ali jos uvek nista.
Zna li neko kada treba da se pojavi celavac, nije valjda da moram da odvezem svih 100%?
 
Jesi li odvozio 5 sponzorskih ugovora? On bi trebao da ti bude u zadnjem URLu kod Surcina.
Otkad je izasla igra mozda mu je malo narasla kosica pa ga nisi prepoznao... ;)
Mozda se smorio posle poraza od mene i jos nekoliko hiljada likova i prestao da vozi... :)
 
Evo kada sam danas samo usao u igru odjednom mi se pojavila dodatna kruzna trka sa celavcem. Nije se nalazio u zadnjem URL-u kod Surcina, vec tamo na jugu pored nekog skladista.
Naravno, pobedjen je bez problema.
 
gx-x je napisao(la):
u svakom delu grada imas sve prodavnice. Kola se farbaju u grafics shopu, moras prvo pronaci shopove, pa uci u nnjih da bi ti se "zapamtili" na GPS mapi. U svojoj garazi nemozes skoro nista da radis, mozes samo da biras auto i da razlicite delove koje si kupio za jedan auto stavljas i skidas, mada ne vidim zasto bi neko skidao bolji turbo i stavlajo losiji, niti zasto bi skidao spojler koji daje vise reputacije i lepsi je, da bi stavio neki koji si uzeo pre njega....

sve prodavnice imas u centru , beacon hights-u i istocnom delu luke...
u jackson hights-u imash samo body i paint shopove, a u zapadnom delu luke imas performance , specialites i mozda jos jedan

PS pres'o sam 60% igre ,zavrsavam 4tog sponzora(imam 5 auta ,) )


Honda Civic 10 zvezdica
Micubishi Lancer Evolution VIII 10 zvezdica
H2 (Hummer 2) 6 zvezdica
Ford Mustang 6 zvezdica
Lincon Navigator 4 zvezdice
 
Poslednja izmena:
neko rece da je civic najbolji auto i ostavio je screenshot (mrzi me sad da gledam ko, nije ni vazno) ali evo skyline ima accelation bar skroz pun, Top speed bar skoro do kraja, handling mislim da ima najbolji, i onje skoro do kraja....

@a8r@w: verovatno si u pravu za shopove, nisam tolko obracao paznju, znam da ih ima pun k'rac.
 
Poslednja izmena:
.....bas su shit odradili tuning,kad smo vec kod performansi.plafon za skaja je cini mi se oko 300(ili bese 400??) kw.i to je kao "extreme tuning"??u stvarnosti dovoljno mu je samo promeniti turbine(stave se nesto vece) i on sa 320 konja skoci na 500+......a da ne pricamo o stvarnom extreme tuningu.mora da je neko gledao one filmice sa likom sto je naterao GTRa na 1000 KILOVATA!!!ej bre hiljadu ki-lo-va-ta!!!a to je neki levi lik,razumes...zamisli onda sta rade JUN,MINE,TOMMY KAIRA i ostali oficijelni tjuneri??
:) :) a da.....2,4 sekunde sa 300 kilovata i 1400 kila-nemoguce........ali sljaka u undergroundu ;)
 
NFSU je zabavna igra i nista vise. Nemojte previse da ocekujete.
 
E, uspeo sam da vozim preko 751KMh ;) ...

Al pomocu trenera :D

Skinite ga, super je (samo ako ste presli igru, naravno ;) )
 

Prilozi

  • NeedForSpeedUnderground2PLUS10Trainer.zip
    11.3 KB · Pregleda: 63
ma da.....cista zabavna zabava :) ko oce ozbiljnu zabavu nek kupi PS2 + Gran Turismo4 (kad izadje)
 
samo jedna stvar je gora od voznje kola na tastaturi - voznja kola na dzojpadu sa rucicom koja ima forcefeedback :S:

PS. Kad i kako se otklucava wide body kit u igri ? Otkljucan mi je u quick race-u, ali u carrer modu nije. Igru sam presao i trenutno sam na nekih 68%, vozim skyline
 
How to Unlock Uniques with Outrun races

Widebody kit 11 wins in stage 5
Performance choice 6 wins in stage 5
Performance choice 9 wins in stage 4
Vinyl 6 wins in stage 4
Spoiler 4 wins in stage 4
Rims 6 wins in stage 3
Performance choice 3 wins in stage 3
Hoods 4 wins in stage 2

[Edit] - sto bi se reklo, treba ti 17 pobeda u stage 5
Voleo bi da vidim kako izgleda taj widebody, pa ako ga je neko otkljucao nek baci shot
 
Poslednja izmena:
Ja sam widebodz kit dobio kad sam oprao nekog free ridera. I to sam dobio kao unique, a prešao sam sve staze u stage 5, prvo sve circuit, pa drag, pa drift, sprint, i na kraju URL-ove, ali nisam dobio bodikit oktljučan.
 
Nazad
Vrh Dno