Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

Mrzi me, sad sam krenuo HL2. ;)
 
E glupo to... Prvo zavrshi jedno pa onda pocni drugo :p

Btw, trenutno imam 87% :D
 
Sto se mene tice i zavrsio sam, uopste me ne lozhi da mi pise 100%. ;)
 
jaooooo.. koja je ovo zarazaaaaa....

izludecu...

btw. i ja uzeo TT-a.. los je, los jeeee :)
 
mali komentar nema ljutis
preso igru 69 posto ikraj mislim pobedih vin dizela i odnesoh 10000 "$" e sad odem na world map i vozim zaostale trke a ono samo toyote i neki eskaladovi i naravno ja ih sa pleksusom sve oderem u cemu je fora mislim jer se to i vama desava stigo sam do 90% ali ovo smara mislim mnogo su inferiorni i nemam zelju da dalje pikam
nego igra je super losija grafika nego nfsu al ajde veci grad dobra fora trazis radnje itd nema sve u jednoj nego obilazi malo ali ne postoji mogucnos da izgubis sto neko reko nema trke u kola i zaboga gde je murija pa to bi onda bilo ludlo itd
 
Bas to. Na Drag trkama zavrsim za 25 sekundi, a vreme drugog je 55 sekundi ???

I gde je tu draz? Nije nego! ;)
 
Meni je namrtvo osjecaj kad se ova igra igra preko neta, ali kad se ne kjoriste sifre.Ima li koji nas server za ovu igru NFS:U2???
Poz...
 
Mitronije je napisao(la):
mali komentar nema ljutis
preso igru 69 posto ikraj mislim pobedih vin dizela i odnesoh 10000 "$" e sad odem na world map i vozim zaostale trke a ono samo toyote i neki eskaladovi i naravno ja ih sa pleksusom sve oderem u cemu je fora mislim jer se to i vama desava stigo sam do 90% ali ovo smara mislim mnogo su inferiorni i nemam zelju da dalje pikam
nego igra je super losija grafika nego nfsu al ajde veci grad dobra fora trazis radnje itd nema sve u jednoj nego obilazi malo ali ne postoji mogucnos da izgubis sto neko reko nema trke u kola i zaboga gde je murija pa to bi onda bilo ludlo itd

Pa kada si postao vladar grada (pobedio Vin Dizela :) ) verovatno su se razbezali svi iole ozbiljniji vozaci i ostali samo ovi sa Toyoticama :D
 
E mozhe li ko pomoci oko ovoga...Mislim stvarno ne znam shta da radim,dodjem u car lot i...shta??
 

Prilozi

  • problem.JPG
    problem.JPG
    65.7 KB · Pregleda: 107
E ja sam reinstal sistema i pobrisali mi se svi save fajlovi ..super ...ajde neka dobra dusa sto je odradila 100% da mi saljne save na [email protected]
 
Ljudi imam problem....
Presao sam prvo normalno sve do stage 4 (ukljucujuci i njega), a posle sam na world map presao sve ostalo, i pise mi da je predjeno 87%, ali mi se ne otvara stage 5...ne znam sta da radim - kako da nastavim...?
 
Nabudzi auto do visual rating 10.0 i odradi DVD cover.
 
HN-Clan-Rastaman je napisao(la):
E mozhe li ko pomoci oko ovoga...Mislim stvarno ne znam shta da radim,dodjem u car lot i...shta??

...i, jesi li uzeo drugi auto?
 
Ja sam se totalno smorio s igrom.Dodjem u car lot i zamenim svoje nabudzeno auto(mislici da to treba da uradim) i ono standaro sejviram i nishta se ne deshava a moje auto nestalo...buaaaaaaaaa...shta da radim???Nemam kesha a imam neko raspalo auto,focus mislim,totalno ne upgradeovano....Moram iz pochetka???
 
Pa ko ti kriv kada si replaceovao tvoju masinu... Sam si kriv. Trebao si da biras drugi slot za save automobila.
 
ma on je na pocetku, zamenio je auto koji u je ona riba pozajmila.
Dobro je to, tako treba, to je pocetak igre, onaj auto nije bio tvoj, tek treba da budzis auto.
 
Jok, to je kraj! ;)

Kad pobedis celavaca. :D
 
Ma nije pochetak preshao sam 15ak% i dodje mi poruka od one ribe...ima gore screenshot..i ja zamenim auto i nishta..ne znam shta sad...
 
Jel igra neko online ja ne mogu zbog cd-keya a nfsu1 sam mogao?
 
HN-Clan-Rastaman je napisao(la):
Ma nije pochetak preshao sam 15ak% i dodje mi poruka od one ribe...ima gore screenshot..i ja zamenim auto i nishta..ne znam shta sad...

Ja sam je dobio tek na kraju.
 
Agilni je napisao(la):
Ubi' ga sad. Trebalo je malo osecajnije to da mu saopstis.

Onda cu ovako:

HN-Clan-Rastaman je napisao(la):
Ja sam se totalno smorio s igrom.Dodjem u car lot i zamenim svoje nabudzeno auto(mislici da to treba da uradim) i ono standaro sejviram i nishta se ne deshava a moje auto nestalo...buaaaaaaaaa...shta da radim???Nemam kesha a imam neko raspalo auto,focus mislim,totalno ne upgradeovano....Moram iz pochetka???

Mislim da si pogresio dok si zamenio auto, to jest, stavio si novi auto preko starog (replace). Ne brini greske se desavaju... ;)

Evo, moze tako :)

@HN-Clan-Rastaman: Idi na World Map i odradi neke trke, pa vidi sta ce posle riba da ti kaze.

Poz
 
HN-Clan-Rastaman je napisao(la):
E mozhe li ko pomoci oko ovoga...Mislim stvarno ne znam shta da radim,dodjem u car lot i...shta??

ovaj screenshot i poruka na njemu je sa pocetka igre. Auto koji vozis nije tvoj vec ribin, riba ga oce nazad, ti sebi treba da izaberes PRVI auto koji ces tek da budzis. Idi u Car Lot (svetlo plavo svetlo ) i izaberi neki auto...
 
Verovao ili ne, ja sam tu identicnu poruku dobio po zavrsetku igre ???

Ne kontam u cemu je caka.
 
Poslednja izmena:
svasta...mora da je neki bug. Znaci nisi ni vratio ribi kola na pocetku ? Mislim, ja sam prvo odvozao nekoliko trka i zaradio neku kintu pa mi je ona poslala tu poruku i onda sam uzeo miatu i izgubio taj auto, ali nije bio "replace" vec sam je uzeo u empty car slot...
 
gx-x je napisao(la):
svasta...mora da je neki bug. Znaci nisi ni vratio ribi kola na pocetku ? Mislim, ja sam prvo odvozao nekoliko trka i zaradio neku kintu pa mi je ona poslala tu poruku i onda sam uzeo miatu i izgubio taj auto, ali nije bio "replace" vec sam je uzeo u empty car slot...

Ma vratio sam ja njoj auto odmah na pocetku (nisam ga ni koristio za trke), a poruku sam dobio mnogo kasnije. Takodje nije bio replace.

Eve slicki...
 

Prilozi

  • Clip.jpg
    Clip.jpg
    92.3 KB · Pregleda: 103
  • Clip1.jpg
    Clip1.jpg
    58.5 KB · Pregleda: 99
Nazad
Vrh Dno