Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

Georgek je napisao(la):
"Nabudzio" sam, Celika stigla do 5.57 poena. Banka nema nista za potrosnju. Jer sam kupio bio Mazdu RX-7 pa sam krenuo sa nabudzenjem. Sto se tice World map istina je da sam imao propustenjih ali vise nemam. Jos uvek stojim na 3 stage. Koju 5 kad nisam video ni 4 stage! Sto je najbolje od svega pojavila se jos i ta cuvena poruka da idem u LOT....... i da vratim njoj auto :S: .

Meni se ta poruka pojavila tek kad sam preshao igru (stage 5)...tj. kad je ostao samo World map....odnosno 30% do kraja igre.
Ja nisam nishta hteo da kupujem od drugih automobila.(nema potrebe)..Jednostavno uglavnom sa budzio samo performance...a visal tek kad prodjem sve a neotkljucha mi se sledeci stage....onda odem u body shop i special shop.. i nabudzim visual rating shto vishe moze..pa onda kad izadjem iz body shopa otkljuchaju se josh neke stvari na mapi...otprilike obichno budu...dve zvezdice(dvd coveri ili sl.) i najcheshce neki U.R.L. i kad to prodjem onda mi se otkljucha sledeci stage...Mozda je pojenta da prodash neki od auta.(ako to moze:D)...jer kako sam ja razumeo nemash bash mnogo novca...ili je pojenta u tome da si drugi auto vishe nabudzio od prvog...Moguce je da te je riba odje.bala jer si ostao svorc... :D

Inache prodjoh je ladno sa pezoom 206 kao od shale ..kakvi skyline-i ostala chuda...
 
Ih brate sto volim onaj SkyLine..
36_8_14.gif


:D :D :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Roy Jones Jr. je napisao(la):
Da li je neko uspeo da pokrene igru u LAN-u? Kada god pokusam da hostujem server dodjem do "connecting to lobby" i tu me uvek izbaci nakon nekog vremena.


Fora je glupa, u mreznim podesavanjima trepa upisati u default gateway 123.123.123.123

Znaci tamo gde stoji: 192.168.0.1 i 255.255.255.0 ispod treba upisati 123.123.123.123
 
meni je u LANu pre neki dan proradio iz prve (Za divno cudo, posto mi nijedna ziva igra nije do sad radila u LANu) i to bez ikakvih podesavanja, preko rutera, DHCP.
Nedavno sam pazario Club3D ATI 9600PRO sa 256 mb DDR i imam procesor tualatin na 1,2 Ghz i 256 mb SDRAM-a. 4x agp (a graficka radi i na 8x). Da li mi se isplati da uzmem jos 256 mb SDRAM-a za igru, posto mi je level details na 1/4 crte da bi radilo ok.
I da li neko zna kako je najbolje da podesim OMEGA drajvere za ovaj ATI 9600PRO ?
 
Da li neko ima logi zuto-crni volan i ako ima, da li mu je teze ili lakse da vozi u NFSUND2 sa istim nego sa tastaturom?
 
Ja sam imao taj volan.
Radio je lepo u NFSU2.
Lepše je sa njim nego sa tastaturom,
ali sam većinu težih DRIFT trka vozio sa tastature.
Ustvari, DRIFT je najlakši sa analognim gamepadom.
Inače, volan se pokvario,
otišao je potenciometar na levoj pedali,( istrošili se paknovi :D ),
pa sam dobio drugi:
FORMULA VIBRATION FEEDBACK WHEEL.
Bio sam razočaran, ali sad mi se više dopada od onog starog.
 
presao sam 29% igre i nemam na mapi nijednu trku da igram. Vozim AUDI A3 koji je polunabudzen, a nemam para za vise.Kako dalje?
 
moze da se desi bug kada ti ne daje vise nove trke iako nisi presao meni se desilo kada sam igrao 2. put... a onda i kada mi je prso sistem 3. put isto... tako da sam digo ruke i skinuo save... prvi put sam presao 100% bez problema...
 
Mare je napisao(la):
moze da se desi bug kada ti ne daje vise nove trke iako nisi presao meni se desilo kada sam igrao 2. put... a onda i kada mi je prso sistem 3. put isto... tako da sam digo ruke i skinuo save... prvi put sam presao 100% bez problema...

Malocas sam video da "nisam" presao neke trke kada odem u meniju na WORLD MAP, a znam sigurno da sam ih presao u prva dva stage-a. Sad cu sve da ih predjem (opet), pa cu da vidim sta ce da se desi...
 
Mare je napisao(la):
moze da se desi bug kada ti ne daje vise nove trke iako nisi presao meni se desilo kada sam igrao 2. put... a onda i kada mi je prso sistem 3. put isto... tako da sam digo ruke i skinuo save... prvi put sam presao 100% bez problema...

MA NE VREDI!Presao sam sve preostale trke u world map, stage1 i 2 i ne otvara mi se nijedna staza sa stage3. imam 900$ i nemam one ulicne trkace, da skupim jos kinte. Sta sad? :smoke:
 
kako nemas ulicne trkace ??? Tebi se zabagovala igra najstrasnije...moraces ponovo kanda :(
 
I meni se desavalo da tokom jednog perioda nisam imao ulicne trkace, ali su se pojavili posle jos par predjenih trka (koje nisu bile ubelezene na mapi).
 
sinovi...na svakom levelu iliti na svakom stageu... imas ulichne trkace... kada ih oderes otprilike 10 puta za redom nadobijas se unique i posle oni nestanu... itd..
 
mristicm je napisao(la):
Da li neko ima logi zuto-crni volan i ako ima, da li mu je teze ili lakse da vozi u NFSUND2 sa istim nego sa tastaturom?
Imam isti i lakse mi je da vozim sa njim, ali trebalo mi je dosta vremena da se naviknem na volan posle dugogodisnje voznje sa tastaturom. Btw nisam citao ceo tred, kako da otkljucam Widebody za SUV vozila (ako uopste i imaju Widebody, neznam ni kako bi to licilo) :D
 
Nazad
Vrh Dno