Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

kad zavrsis igru, kao sto rekoh, otkljuca se SVE ali samo kad budzis kola iz glavnog menija/customize. Znaci mogu ja da budzim widebody kit ali samo za kola u quick race modu. U carrer modu mi samo nije otkljucan wide body kit.

@spirit: Hvala na infou. U svakom slucaju mrzelo me i ove zadnje dugacke kruzne trke da vozim, a jos vise me mrzi da se trkam sa outrun kolima i ultra bezobraznom "catch-up" opcijom. Ja na auto putu putu stisnem nitro i spalim baraz i po idem 360, komp me u isto vreme stize i smanjuje razliku...kretenizam, debilizam itd. nemam nameru tako da se igram :S:
 
gx-x je napisao(la):
...Ja na auto putu putu stisnem nitro i spalim baraz i po idem 360, komp me u isto vreme stize i smanjuje razliku...kretenizam, debilizam itd. nemam nameru tako da se igram :S:

I ja sam poludeo zbog toga.
Jos pogotovo kad se slucajno zeznem, pa skrenem u "sumu"... :mad:
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):
U carrer modu mi samo nije otkljucan wide body kit.

Idi u Body Shop u onom donjem delu, pa tamo na raskrsnici imash ody shop gde ti nije zakljucan bodykit, ali mozesh samo da uzmesh taj koji si izabrao, odavno, ali nema ostala 3
 
gx-x je napisao(la):
u coal harbor-u ??

Da. U atachu ti je slika gde tačno, ali kao što sam i rekao ovde možeš samo da uzmeš onaj koji si već odabrao, kao unique. Znači ako si skinuo bodykit, i sad hoćeš da ga vratiš idi na mesto na slici. Onaj zeleni u donjem levom delu oko kog su 2 plava kruga. :D
 

Prilozi

  • bodikit.JPG
    bodikit.JPG
    28.1 KB · Pregleda: 99
maximalno nabudzeni Ford Mustang postize brzinu od preko 360 km/h a ima i jaci motor od max nabudzenog Hummer-a 2
 
Acura RSX, u tiningu mi prikazuje maksimalnu brzinu od 355, a ja sam vozio 378k m/h. Čini mi se da je Mustag najbrži, ali ipak ostajem veran Acuri čisto zbog prednje vuče.
 
Izgleda da je Skyline najbrzi. JA sam ga vozio 394, a na netu sam najvise nasao 402kmh, -bas sa njim, imam i video snimak (10mb).
 
The Minister je napisao(la):
Izgleda da je Skyline najbrzi. JA sam ga vozio 394, a na netu sam najvise nasao 402kmh, -bas sa njim, imam i video snimak (10mb).


Ajd daj neki link za taj video snimak
 
Stvarno ces da skidas 10 mega, da bi video kako lik ide brze od 400??? :d
 
Mora se :D U NetCafe-u sam, pa taman da bacim na flash ;)

Poz :wave:
 
LiquidPlasma je napisao(la):
Ajd daj neki link za taj video snimak
Prvo evo i mojih 402kmh
402.jpg

Tacnije, isao sam 403, ali sam ovde zadnji put pritisnuo printScr, ali ok.

Evo ga link ka eagames forumu, i u tom threadu link za d/l videa.
Ali to sad nije vise toliko bitno jer nije najvisa brzina NFSU2 402. ja kazem da moze 410!
 
Poslednja izmena:
Ma to si ti skinuo Video fajl! :d
 
jel vi koristite tjuning sekciju uopste ? Posto max speed moze mnogo da varira u zavisnosti od par stvari, a pogotovo od gearbox-a
 
The Minister je napisao(la):
Koliko si vozio ti, Delija?

Max 370, sa glupim Hyundai-jem, verovao ili ne, to mi je glavni auto :), nisam ga menjao od trenutka kad sam morao da ga pazarim jer nisam sa Nissan-om mogao da pobedim neki glupi Drag na hard.

Sad imam 200.000 kredita. Koji auto da budzim? Imam i Mustang i Skyline.
 
Mustag nemoj... Kanta je, osim ako ti se svidja kako izgleda... Budzi Skyline, isplatice ti se! :wave:
 
Zato sam ga i uzeo. Mnogo mi besno deluje. :)
 
Jel' vas podseca novi Mobi 062 logo na Cingular (valjda sam ga tacno napisao :) )?
 
Jel provalio neko kako do wide body jer imam problem koji se i ovde spominje.. imam vise nego dovoljno pobeda.. na 4 ima 10ak na 5 ima mozda 1-2 trke ne odvozene a jos uvek nije otkljucan wide body :(
 
Presho sam sve sa Pezoom 206...Znachi i stage 5 i World map 100%. a ne moz' bre od 300 eventualno 305kmh iako sam ga budzio na ECU i Turbo(od 5-6x1000rpm pa do kraja 8-9-10 sve na max, ali zato dotle koliko moze...1-4-5x1000rpm). Max Power 7950 i Max torgue 5600 valjda... ali onda za menjach i budzenje akceleracije....da bi se dobilo shto krace vreme za 0-60 i 0-100km/h

Auto posle toga u manjim brzinama nije startan(a trebao bi biti...mislim nije startniji od drugih..kad krece sa crte uvek me predju ali zato posle..) ali kad dobije ubzdanje i vecu brzinu (3-4-5 pa i 6) preshisha sve...

Moze i ono drugo na max speed ali onda ti opadne 0-60 i 0-100 vreme ..ali onda kao ide brze od 300kmh josh nisam probao...kompromis nema shta...koja je tachka najoptimalnije...u onom moru opcija..?

Moze li ovaj josh vishe ...mada u onom testu kaze da ide do 350 i kusur ali meni ne ide..?

Mogu li da se menjaju kola da se zadrze sva buzenja..promenish kola a sva one zezancije otanu iste...moze li to?

Oni sa zadjnom vuchom su stvarno trip...Ono ne moz'sh voziti a da se ne izneokrecesh.
Milion opcija ko ce ono ispodeshavati za suspension i downforce...a da se neokrecesh.

Najteze od svega mi je bio onaj spust drift od 112000 i 150000....iscimah se...Ne moz da prodjesh dok te ne potera a kad te potera onda ga nabiflash preko 200000

Za drift jedan tip...jel neko imao king drift od preko 100000 ..mene zalomi jednom ili dva puta. Shtos je u tome da se koriste ona proshirenja na spistu ako ih ima koja nisu asfaltna...uz vile i sl.
 
Zavrsio sam sve "donac" koje se vide ili ne, na stage 3 ali ne mogu da predjem na stage 4. Sta moram da radim? Samo vozim po gradu bez veze. Da li neko zna?
:wave:
 
Poslednja izmena:
Georgek je napisao(la):
Zavrsio sam sve "donac" koje se vide ili ne, na stage 3 ali ne mogu da predjem na stage 4. Sta moram da radim? Samo vozim po gradu bez veze. Da li neko zna?
:wave:


Verovatno nisi "nabudzio" visual rating...Nemoj shtedeti na parama...one su samo virtualne... :D
Onda kad izadjesh iz Body shopa ili sl. pojavice se josh neshto na mapi shto morash da predesh i onda ce ti se otkljuchati stage 5.
 
ivica je napisao(la):
Verovatno nisi "nabudzio" visual rating...Nemoj shtedeti na parama...one su samo virtualne... :D
Onda kad izadjesh iz Body shopa ili sl. pojavice se josh neshto na mapi shto morash da predesh i onda ce ti se otkljuchati stage 5.

"Nabudzio" sam, Celika stigla do 5.57 poena. Banka nema nista za potrosnju. Jer sam kupio bio Mazdu RX-7 pa sam krenuo sa nabudzenjem. Sto se tice World map istina je da sam imao propustenjih ali vise nemam. Jos uvek stojim na 3 stage. Koju 5 kad nisam video ni 4 stage! Sto je najbolje od svega pojavila se jos i ta cuvena poruka da idem u LOT....... i da vratim njoj auto :S: .
 
Nazad
Vrh Dno