Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

Pa ima naravno. Igru prelazis sa 76% (valjda) a onda imas dodatne misije u garazi. Menemrzi da igram to, dovoljno je sto mi je otklucano sve :D
acme.gif
 
JOj presao sam 100% ali jos nije otkljucan wide body u carrier i da li se meni cini ili negde u trkama sam video i hondu S2000?:)
 
[Miki] je napisao(la):
JOj presao sam 100% ali jos nije otkljucan wide body u carrier i da li se meni cini ili negde u trkama sam video i hondu S2000?:)
Pa to ti je unique upgrade koje dobijas na OutRun trkama.
@faxcool: Igra se ne prelazi sa 76%, nego sa onoliko % koliko si odvezao trka, a da si pri tom ispunio sponzorsku kvotu. Te "dodatne misije" u garazi su trke koje si propustio u toku igranja.
 
Poslednja izmena:
kakve bre misije u garazi?!?!?
gde se na to ide?
 
@loco

Brate... Ne znam :p . Vishe i ne igram career ali sam pitao neke likove shta treba josh da se radi da bi imao 100% i rekli su mi da udjem u garazu i otvara ti se novih 25-30 misija.. Proveerciu posle za svaki slucaj.

@ ToxiC

Pa u garazu :D
 
Poslednja izmena:
Pa da..ides se u garazu pa world map tamo ima stage od 1 do 5 sa svim trkama..pa odigras one koje su non completed.
 
Novi unique:
 

Prilozi

  • edge.JPG
    edge.JPG
    132.8 KB · Pregleda: 115
Glupo je sto mozes da uzmes jedan auto na pocetku i posle ga samo budzis. Uopste ne postoji potreba za menjanjem auta. Ja sam cisto fore radi, posle prvog sponzora uzeo Hyundai i do sada vozim sa njim.
 
Fik je napisao(la):

Ja imam jako malo uniq-ova, ali mi je zato Visual Rating 10. U cemu je caka?
 
ne znam ja o cemu vi pricate ja sam zavrsio igru sa 100%,mislim da sam odvozao ukupno 3 outrun trke i to jos pri pocetku,a dobio sam sva 3 ili 4 wide body kit-a.
i e da stvarno....je#ote gde je S2000??!!!!

btw-niko ne pominje trke koje se ne vide na mapi a pojavljuju se s vremena na vreme.(to su valjda one o kojima mi se onaj nigga-thug dernja preko radija).u cemu je fora sa tim trkama-samo kesh?
e da glupo je sto nisu napravili pink slips- da se trkas u kola recimo,pa kad prsnes sva kola iz garaze-game over :)
 
Pinhead to je dobra ideja. Pisi im!
Jedino sto sam ja igrao (a da ne odustanem posle pola sata) je NFSU, i mislio sam da nece skoro biti nista bolje. U2 mi je dosta zanimljiviji, ali neke stvari su mi bolje odredjene u prvom delu, kad je u pitanju grafika automobila. Mislim na predstavljanje automobila kad se radi na njemu, kad dodajes felge, vynls, body... u prvom delu mogao sy da okreces auto odnosno kameru kako bi bolje video ono sto te zanima. Ali to je sitnica, koju lako zaboravim.
 
CeDo je napisao(la):
Pinhead to je dobra ideja. Pisi im!
Jedino sto sam ja igrao (a da ne odustanem posle pola sata) je NFSU, i mislio sam da nece skoro biti nista bolje. U2 mi je dosta zanimljiviji, ali neke stvari su mi bolje odredjene u prvom delu, kad je u pitanju grafika automobila. Mislim na predstavljanje automobila kad se radi na njemu, kad dodajes felge, vynls, body... u prvom delu mogao sy da okreces auto odnosno kameru kako bi bolje video ono sto te zanima. Ali to je sitnica, koju lako zaboravim.
Moze to i u dvojci - klik na scroll tockic i vrti ga!
 
PINHEAD je napisao(la):
ne znam ja o cemu vi pricate ja sam zavrsio igru sa 100%,mislim da sam odvozao ukupno 3 outrun trke i to jos pri pocetku,a dobio sam sva 3 ili 4 wide body kit-a.
i e da stvarno....je#ote gde je S2000??!!!!

btw-niko ne pominje trke koje se ne vide na mapi a pojavljuju se s vremena na vreme.(to su valjda one o kojima mi se onaj nigga-thug dernja preko radija).u cemu je fora sa tim trkama-samo kesh?
e da glupo je sto nisu napravili pink slips- da se trkas u kola recimo,pa kad prsnes sva kola iz garaze-game over :)

A sta su uopste outrun trke? :)
Predjoh 65% i nisam jos naisao.
 
Outrun su ti "narandzaste strelice" tj. automobili koje nalazis na ulici. Stisnes enter i trkas se ko ce kome da pobegne 300 Metara. Ako pobedis dobijes 50 "dolara".

Poz
 
Ok, njih sam "pobiberio":D bar 20-ak puta.
 
LiquidPlasma je napisao(la):
Outrun su ti "narandzaste strelice" tj. automobili koje nalazis na ulici. Stisnes enter i trkas se ko ce kome da pobegne 300 Metara. Ako pobedis dobijes 50 "dolara".

Poz

Bre ja dobijam 100 :D

@ Pinhead

Te trke koje se ne vide na mapi a nalazish ih u gradu se pojavluju na mapi tek posle kada predjesh ove koje se sada vide...

Nego nikako nisam u Explore Mode-u mogao da nadjem one skrivene trke , ono... kada te zovu na mob. i javljaju ti gde se otprilike nalaze ali niko ne zna tacno odredjenu lokaciju... To sam preshao tek posle kada sam ushao u garazu pa na World Map... Kada sam premotao imao sam 73%, preshao sam 20 trka "u" garazi i sad imam 75... Ali idemo dalje.
PS : sve je otklucano sem Wide Body Kits u eXplore Mode-u. . . Na Quick Race Mode-u ih imam
 
imam 9550 karticu i kada stavim detalje preko pola padne mi mrak ... tj vidim samo shtp svetla? koi mu je djavo? ne moze da podrzi il shta?
 
@faxcool: Hmm, ja sam dobio i 50 i 100 i 150 :)

@SumAnuT: Stavi full screen Anti Aliasing na low tj iskljuci ga. Izgleda da nisu jos uvek izbacili patch za NFSU2 koji resava ovaj bug.
 
SumAnuT je napisao(la):
imam 9550 karticu i kada stavim detalje preko pola padne mi mrak ... tj vidim samo shtp svetla? koi mu je djavo? ne moze da podrzi il shta?

Na nekim konfama light trails pravi probleme.
 
SumAnuT je napisao(la):
imam 9550 karticu i kada stavim detalje preko pola padne mi mrak ... tj vidim samo shtp svetla? koi mu je djavo? ne moze da podrzi il shta?
Stavi cat 4.11 i nece biti problema ;)
Lepo u readme.txt pise da treba koristiti cat 4.7 ili novije, ali to bas niko ne cita, zar ne :d
 
Poslednja izmena:
faxcool je napisao(la):
Bre ja dobijam 100 :D

@ Pinhead

Te trke koje se ne vide na mapi a nalazish ih u gradu se pojavluju na mapi tek posle kada predjesh ove koje se sada vide...

Nego nikako nisam u Explore Mode-u mogao da nadjem one skrivene trke , ono... kada te zovu na mob. i javljaju ti gde se otprilike nalaze ali niko ne zna tacno odredjenu lokaciju... To sam preshao tek posle kada sam ushao u garazu pa na World Map... Kada sam premotao imao sam 73%, preshao sam 20 trka "u" garazi i sad imam 75... Ali idemo dalje.
PS : sve je otklucano sem Wide Body Kits u eXplore Mode-u. . . Na Quick Race Mode-u ih imam
"Skrivene" trke se ne nalaze na mapi, ali ces ih sigurno lako naci ako pazljivo slusas sta govori onaj lik sto te zove na moblni. Te trke su skoro 2x bolje placene od sponzorskih ;)
 
Poslednja izmena:
Svejedno, Diviner ima problema sa 9800SE@Pro i sa novim driverima.
 
pa ja vam to upravo govorim...te trke su oznacene kao i standardne na ulici ali se na mapi ne vide.
 
LiquidPlasma je napisao(la):
@faxcool: Hmm, ja sam dobio i 50 i 100 i 150 :)

@SumAnuT: Stavi full screen Anti Aliasing na low tj iskljuci ga. Izgleda da nisu jos uvek izbacili patch za NFSU2 koji resava ovaj bug.


e ovo je vec za uzhivanje :d
 
PINHEAD je napisao(la):
pa ja vam to upravo govorim...te trke su oznacene kao i standardne na ulici ali se na mapi ne vide.
Ako malo bolje razmislim te "skrivene" trke u celoj igri donose vise para nego sve one "regularne". Vredi ih naci i voziti.
 
Da li postoji nacin da se skine muzika kao sa prvog dela???
 
Postoji. Ja sam je ripovao pomocu Live Sound Recoder-a.
 
E sad sam presao igru sa nekih 70-ak procenata odvozanih trka i vozim WorldMap trke koje su mi uncompleted (nista ne dobijam prelazeci ih, samo lovu na nekim od njih) i i dalje mi je zakljucan wide body kits, a i unique-ova se bas i nisam nadobijao.
 
JA sam muziku skino sa neta :)
 
Ja nemam puno unique-ova... Ma samo ti igraj Delijo, stigni do 100% (nemas mnogo :p ) i onda se hvali :D
 
Nazad
Vrh Dno