Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Ubacena nova verzija v20.7.3 ali meni kodi puca cim se pokrene. Jer ima neko starije verzije da okaci
 
Ja izgleda imam neke svemirske bokseve kad mi svaka verzija radi 😂
Izvoli.
 

Prilozi

  • pvr.eon.20.6.1.android.armv7a.zip
    796.1 KB · Pregleda: 85
  • pvr.eon.20.7.2.android.armv7a.zip
    811.5 KB · Pregleda: 160
Ни нова верзија 20.7.3 није решила спорије пребацивање канала у односу како је то радило на в20.6.1 без обзира да ли се изабере inputstream.ffmpegdirect или inputstream.adaptive, бар код мене.
 
Isto sa prebacivanjem kanala, od 5 pa do 15 sekundi čekanja...ostalo sve manje-više OK i prilično stabilno.
 
Vidim da Nirvana piše na onom sajtu da kod njega sve ok što se tiče vremena prebacivanja kanala i nekašnjenja na one dve linux verzije i na android/arch64 i da valjda ovo nije testirao što koristimo kako ja tako verovatno i svi ostali a to je verzija armv7a pa neka mu cenjeni kolega Kale to javi ili će ovaj sam to videti :)

Može - može, ne može - ne može, šta sad, bitno je da može i ovoliko i da poslužiti ovako kako je ako ne može kao na v20.6.1. I da, isto mu dođe za oba ova inputstream-a.
 
Poslednja izmena:
instalirao sam i ja na mi box s, kodi 20.2 nexus isto od 5 do 15 sekundi prebacivanje
 
Ljudi moji, evo pokušavam i ja da nabacim ovaj eon na Kodi ali prilikom pokretanja instalacije addon-a iz zip fajla mi javi grešku da se addon ne može instalirati.
Mi Stick 4K je u pitanju i Kodi 18.9, 19.3 i 20.2 i ni na jednoj verziji neće da instalira addon iz zip fajla. Na Kodi 20.2 čak ni ne vidi zip datoteke kada idem na stavku "Instal from zip file" pa nađem folder u kome su mi smješteni addo zip fajlovi za eon.

Pokušao sam i na laptopu, na Kodi da instaliram ovaj eon addon i tu mi javlja, da valjda nije za ovu arhitekturu procesora.
Šta raditi?
 
15 sekundi 🤨 ja kad krenem da šaltam između tekmi EL više puta u minuti al’ bi se nagledao...
Sreća pa za to imam drugu opciju.
 
v20.6.1 prebacuje za 1, 2s. Niko te ne tera da koristiš najnoviju verziju.
Ljudi moji, evo pokušavam i ja da nabacim ovaj eon na Kodi ali prilikom pokretanja instalacije addon-a iz zip fajla mi javi grešku da se addon ne može instalirati.
Mi Stick 4K je u pitanju i Kodi 18.9, 19.3 i 20.2 i ni na jednoj verziji neće da instalira addon iz zip fajla. Na Kodi 20.2 čak ni ne vidi zip datoteke kada idem na stavku "Instal from zip file" pa nađem folder u kome su mi smješteni addo zip fajlovi za eon.

Pokušao sam i na laptopu, na Kodi da instaliram ovaj eon addon i tu mi javlja, da valjda nije za ovu arhitekturu procesora.
Šta raditi?
Probaj da daš Kodiju sva prava za pristup fajlovima. Allow all the time, tako nekako.
 
Slučajno pritisnuh nulu kad ono vraća na prethodno gledani kanal :)
 
@Ira Imam isti problem kao i ti. Na svakom kanalu prilikom pokretanja izbaci grešku Playback failed.
Instalirana su mi sva 3 dodatka od kojih eon pvr client zavisi, čak sam instalirao IPTV Simple Client dodatak kako je kolega forumaš tebi preporučio ali opet dobijam istu grešku...

Kodi mi je 20.2...
Ako neko otkloni problem neka piše...
 
Isti problem kod mene… stb chott0102… instalirao KODI samo zbog ovoga, moguće da je nešto u pozadini potrebno još instalirati da bi se pokrenulo… povećavao default KODI buffer, menjao u novijoj verziji ATV, Web… ništa ne pomaže… inače sve se lepo učita, lepo prikaže listu i EPG… i prija i grešku prilikom klika na bilo koji kanal…
 
… definitivno ima i ulogovan je, čim skida listu… sad sam u logu našao liniju sa ‘OpenDemuxStream- Error creating demuxer’ errorom…
 
Slobodna su mi čak 2 mjesta za eon. Nije do toga...
Instalirao sam stariju verziju Kodi 20.1 i na njemu imam isti problem na svim kanalima. Brisao sam keš memoriju Kodi-a pa i samog uređaja ali ništa...

Stvarno nemam ideju šta bi još mogao biti problem?

Pretpostavljam da je problem u dodatku (addonu) za reprodukciju audio/video sadržaja ali ne znam koji da dodam osim ovog koji dodje uz svježe instaliran Kodi...

Vama, kojima radi ovo, da li ste eon pvr instalirali na svježe instaliran Kodi ili ste već imali neki Addon?
 
Ne radi klasično premotavanje emisije koja je u toku niti može recimo da se pauzira trenutno gledani sadržaj ali može da se vrati program 7 dana unazad, odabere se emisija iz vodiča i onda dalje ide procedura kao i obično.
 
Namestih konačno Eon u Kodiju, radi baš odlično kao i Eon modovana aplikacija. Nije ni treptaj zastao večeras ni na jednoj aplikaciji. Ja oduševljen
 
Poštovani, da li je moguce koristiti EON tv mobilnu aplikaciju (Total TV BIH) na dva različita uređaja, ali na različitim lokacijama (dva različita grada). Kada se ulogujem na jedan uređaj u jednom gradu (odnosno jenda IP adresa), na drugom uređaju na koji pokušavam da se ulogujem drugi grad (druga IP adresa), kaze mi da je "Registrovan maksimalan broj uređaja", iako imam dva slobodna slota.
 
Ja koristim Total tv na 2 različita mesta. Moraš se prijaviti na svom nalogu na guglu i obrisati uređaje. Znači ne u Eon već na svom nalogu
 
Ja koristim Total tv na 2 različita mesta. Moraš se prijaviti na svom nalogu na guglu i obrisati uređaje. Znači ne u Eon već na
Na portalu moj telemach imam slobodna dva slota. Dakle jedan je zauzet. Kada obrisem taj zauzeti slot, onda se mogu prijaviti na drugi uredjaj
 
Nazovi ih da ti reše. I ja sam imao taj problem sa porukom o maksimalnom broju uređaja a bio je prijavljen samo 1.
Nazvao podršku i oni su nešto čačkali i popravili.
 
Nirvana punom parom izbacuje neke verzije tamo kod njega sa raznoraznim dodacima ali nikako za ovaj armv7a već za linux i aarch64 a zašto je to tako objasniće nama sa ''jeftinijim kartama'' Šaman i Kale :) otprilike kontam i nagađam onako laički ali stručno pojašnjenje bi bilo baš za poželeti ;)

Možda i to nekad bude, odnosno možda se i pojavi pomoć za Nirvanu koju on poziva i proziva.
 
Kale je kriv što vam sad tako radi promena kanala 😂😂 On je tražio dodavanje inputstream.ffmpegdirect a zatim je zapaćen taj bug, nepoznati.
 
Nirvana punom parom izbacuje neke verzije tamo kod njega sa raznoraznim dodacima ali nikako za ovaj armv7a već za linux i aarch64 a zašto je to tako objasniće nama sa ''jeftinijim kartama'' Šaman i Kale :) otprilike kontam i nagađam onako laički ali stručno pojašnjenje bi bilo baš za poželeti ;)

Možda i to nekad bude, odnosno možda se i pojavi pomoć za Nirvanu koju on poziva i proziva.
Izlgeda da ima problem sa cross-compiling setupom pa mu armv7 ne radi kako treba.
Treba nam neko ko ima native compiling setup za armv7 da kompajlira.
 
Nazad
Vrh Dno