Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Namestio sam da prebacuje kanale skoro momentalno, ali sam primetio da mi ne pokrece automatski na maksimalnoj rezoluciji, vec posle svakog paljenja i gasenja kao da zaboravi da sam na kanalima stavio rucno maksimalnu rezoluciju. Jel postoji negde u podesavanjima da se namesti da uvek bira maksimalnu rezoluciju za sve kanale?
 
Pozdrav svima, imate li ideju koja je brzina neta potrebna da bi aplikacija normalno radila?
Razmišljam da nađem za majku eon van mreže ali tamo gde živi je baš neki tragičan mts net.
 
Jeste, ali izađe i dosta skuplje. Mislio sam da nađem nekoga da delim eon van mreže. Ovako najjeftniji total tv koji ima SK (tenis) bude 1600 posle promotivnog perioda.
 
Isto di dodje i Eon van mreze. Jedino ako hoces da delis sa nekim,ali kako se dogovoriti ko da koristi box a ko ATV aplikaciju? Plus za eon box imas rentu od 290,d. Zato je mozda bolja opcija Total tv,ne treba ti net.
 
Plan mi je da bio da delim nalog i dovoljna bi bila aplikacija. Postoji već kablovska koja je telekomova, tako da bi sbb služio samo za gledanje tenisa. Da ne ulazim u detalje, ali ne postoji mogućnost ukidanje telekomove kablovske i prelazak na total tv.

Zato me je primarno interesovalo koliko je zahtevna aplikacija kada je u pitanju brzina neta.
 
Samo pre nego što to uradiš prvo nađi dobrovoljca s kim treba da deliš nalog. U okviru naloga dolazi samo jedan slot za smart tv, a ostali su za mobilne uređaje. Svi žele slot za smart tv tako da je deljenje takvog naloga prilično problematično, niko neće slotove za mobilne uređaje, svi hoće za smart tv
 
Naravno,to sam i napisao. Dobija se jedan eon box i jedna atv app. Kako god i da deli sa nekim izaslo bi mu 1000d mesecno. @Vujkeee92 mozas da smanjis kvalitet u app. Mozes da biras od 1Mb pa do maximuma.
 
Pozdrav svima, imate li ideju koja je brzina neta potrebna da bi aplikacija normalno radila?
Razmišljam da nađem za majku eon van mreže ali tamo gde živi je baš neki tragičan mts net.
Imaš čoveka na KP koji aktivira Eon TV aplikacije. Možeš kod njega da kupiš recimo 1 mesec za 500din i da probaš kako ti radi, ako si zadovoljan onda kupiš pretplatu za godinu dana.
 
Gdje su oni koji su sa eon pvr na kodiu imali problem sa Playback failed?
Da li je neko riješio taj problem? Da bezveze ne instaliram ponovo Kodi i eon pvr...
 
Ja nikako da ga rešim. Sve sam živo probao sa ove teme i ne ide jednostavno na mi stick-u 4k.
 
Isto imam Mi Stick 4k i sve sam pokušavao i na kraju odustao...
Pa rekoh da u međuvremenu nije došla neka promjena...? Znači, ipak je sve po starom...
 
Rekoh ja da sam sve probao iz ove teme. :)

Tome sam se nadao da će pomoći, ali nije... bukvalno sve isto kao i onomad prvi put kad je "provaljeno" za sistem preko Kodija.
 
Meni pvr.eon 21.7.6 na Kodi 21 počeo da izbacuje svakih 30 sekundi.
Znači pustim neki kanal - radi 30 sekundi i izbaci me u meni.
 
Proveriću danas kad stignem u vezi pvr.eon 21.7.6. pa javljam kako je. Sinoć me povremeno izbacivalo na par kanala, nisam posebno obraćao pažnju pa ću večeras videti kako šljaka.
 
Ista situacija, dva posle ponoći. Izbacuje posle tih tridesetak sekundi do minut otprilike. Na RTS potrajalo čak i dva minuta :)
 
Ne mogu da vratim ili instaliram ovu verziju 21.4.0. a ova što je u Omegi ne može da se ''makne''.
 
Poslednja izmena:
Uđi tamo gde je adaptive pa onda gde su podešavanja njegova ima opcija 21.4.0 kao prethodne verzije pa to pritisni i posle toga isključi mu opciju da sam ažurira ubuduće. To mi zasad kao šljaka a videćemo dokle :) prvo sam pokušavao preko fleške zip fajl 21.4.0. da ubacim posle deinstaliranja 21.4.1. ali to nikako nije moglo. Kodi ne koristim uopšte osim ovog pvr.eon, bukvalno ništa drugo jer mi i ne treba ni za šta pa onda uvek malo lutanja, pritiskanja svega i svačega...otprilike ideš na podešavanja-dodatni programi-moji dodatni programi i pronađeš ovaj inputstrime i u njemu onda šteluješ ovo što sam napisao. Evo radi još uvek.
 
Na Kodi 20 ona stara verzija addona radi bez problema
 
Verzija 20.6.1. na kodi 20 nije loša, brzo prebacuje ali kod mene je bio problem tipa da neki kanali nisu uvek hteli da se učitaju, poneki put hoće pa neće ili ako se učitaju posle određenog vremena odjednom stanu i tome slično a dodao je autor posle do ove verzije 21.7.6 još nekih dodatnih opcija. Uvek neke začkoljice ali forum i služi da se iznađe neko rešenje za uglavnom nesmetano praćenje.
 
Uđi tamo gde je adaptive pa onda gde su podešavanja njegova ima opcija 21.4.0 kao prethodne verzije pa to pritisni i posle toga isključi mu opciju da sam ažurira ubuduće. To mi zasad kao šljaka a videćemo dokle :) prvo sam pokušavao preko fleške zip fajl 21.4.0. da ubacim posle deinstaliranja 21.4.1. ali to nikako nije moglo. Kodi ne koristim uopšte osim ovog pvr.eon, bukvalno ništa drugo jer mi i ne treba ni za šta pa onda uvek malo lutanja, pritiskanja svega i svačega...otprilike ideš na podešavanja-dodatni programi-moji dodatni programi i pronađeš ovaj inputstrime i u njemu onda šteluješ ovo što sam napisao. Evo radi još uvek.
Kod mene postoji samo verzija 21.4.1, ima ta i ispod kao local package, ali ista verzija. Mozda ja ne gledam na dobrom mestu, ali mislim da gleam. :rolleyes:
 
Nazad
Vrh Dno