Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Ради ли неком пвр.еон адон в21.7.6. на Кодију в20 или в21? На в20.2 не пали стримове код мене…
 
Ne radi, vrati 20.6.1 gde brzo prebacuje i gde ima neke povremene bagove ili idi na 20.7.3 gde radi dobro i uglavnom ne štuca ali prebacuje kanale kriminalno sporo. To je što je, ima čovek problema sa verzijom koja nama treba a sve je već opisano na prethodnim stranama.
 
Nisam probao jer nemam taj Kodi, pokušaću da ga nabacim pa da probam V27.1.6.
 
Instalirao sam i ja sad preko 20.2 ali neće da mi instalira posle pvr.27.1.6., sličan problem kao što su ljudi imali kada su na 20.2 pokušavali da ubace pvr20.6.1 pa im nije uspevalo na početku ali posle mislim jeste. A sad mi na Omega 21 verzija 20.6.1 radi presporo :LOL:
 
Ne mogu ništa da uradim jer po prelasku odnosno instaliranju direktno sa 20.2 na Omega 21 izbacuje mi poruku da mi onaj inputstream.adaptive iz verzije 20.2 ne odgovara a kada sam pokušao neki drugi da instaliram opet ništa, ćorak. Ako se instalira Omega 21 čisto bez prelaska sa Nexus-a onda čak i ne daje nikakvu opciju iz nje da se instalira ovaj adaptive.

Nađoh neke zip fajlove ali naravno da nijedan ne odgovara :) Kodi sam nekada koristio na računaru, pa posle dugo godina nekorišćenja nedavno ga na android boksu ubacih čisto radi ove priče sa Eon mob. apk i ponekad da prebacim iz Stremia nešto ako na njemu nema prevod a tamo mogu titlovi.com i ni za šta drugo mi i ne treba. Trebao sam da ostavim na 20.2 i pvr.eon 20.6.1/20.7.3 ali...a sad ionako moram čekati 1.12. jer sam ispucao kvotu od dva brisanja uređaja u jednom mesecu što se eona tiče:LOL:
 
Probaj ovaj v21.4.0 zip:


Kod mene na KODI v21 Omega radi ok:

Screenshot-20231125-233240.png


To je najnovija verzija od pre 4 dana:

 
Poslednja izmena:
E hvala, sad ću probati, a u međuvremenu nađoh neku (''pravu'') verziju Omege beta 1 koja sadrži i adaptive i onaj ffmpeg i samo trebali da se instaliraju iz repo.

Isprobaću sve ovih dana kada se slot nazovi oslobodi a i bez toga videti šta i kako.

Hvala još jednom.
 
j*b*g pogrešan link, isteklo vreme za editovanje...
Neka instalira kodi v21 pa će već sam videti i instalirati bez problema.
 
Kako glasi repository za eon addon? Pokusavam da ga instaliram na xbox pa mi treba repository. Preko browsera se ne moze skinuti addon direktno.
 
E hvala, sad ću probati, a u međuvremenu nađoh neku (''pravu'') verziju Omege beta 1 koja sadrži i adaptive i onaj ffmpeg i samo trebali da se instaliraju iz repo.

Isprobaću sve ovih dana kada se slot nazovi oslobodi a i bez toga videti šta i kako.

Hvala još jednom.
Čudna situacija,da je kod mene sve prošlo glatko a kod tebe neće.Skinuo sa zvaničnog sajta Omegu,instalirao,jeste prijavio da neki adoni nisu kompatibilni ali je sam odradio apdejt i sve ok.
 
j*b*g pogrešan link, isteklo vreme za editovanje...
Neka instalira kodi v21 pa će već sam videti i instalirati bez problema.
E sve je ok, danas sam isprobao pošto morao par dana da čekam jer nisam imao slobodan slot za eon. Znači kombinacija ovog kodi v21 što si postavio plus pvr.21.7.6 i to zaista dobro šljaka, premotavanje radi, ubacio je još nekih par funkcijica o kojima je bilo reči.

Pitali su ljudi za video klub ali to je nemoguća misija a kako i zašto objasnio je čovek onde gde piše. Upućeniji će znati i zašto, da ne ulazim sad u to kada nisam dovoljno kompetentan. VOD koristiti dok može na klasičnoj modovanoj eon apk i to je to.
 
Jel imao neko problem sa brisanjem jednog od uređaja registrovanih za korišćenje Eon apk?

Ja danas pokušao da obrišem jedan uređaj koji više ne koristim, da bi dodao novi, i non stop mi izbacuje grešku da mogu obrisati dva uređaja u toku meseca, što je glupost obzirom da nijedan uređaj nisam brisao od januara...

Kako ovo rešiti?
Poziv call centru?
 
Може и преко чат агента на њиховом порталу а и на Фб налогу одговарају на поруке.
 
Jel ovde prica o aplikaciji koja se aktivira kodom ili sa onom aplikacijom za mobilne uredjaje i kompove, pitam za ovo u vezi cimanja oko Kodija?
 
Ovo drugo, sa korisničkim imenom i lozinkom. Bila je neka priča da može i sa kodom ali nisam sasvim siguran da li stvarno može, tek, ovo sa kredencijalima za mob apk funkcioniše dobro.
 
Kako vam sad radi eon.pvr 21.7.6 na kodi 21? Jedno 6-7 dana nisam puštao i večeras vidim opet problem kada se menjaju kanali u vidu beskonačnog čekanja između prebacivanja :LOL:
 
Meni radi dobro. Prebacuje brzo.
Vraćanje emisija takođe lepo radi.
Jedino ne može da se premotava napred nazad, ali to nikada nije ni radilo.
 
Meni verzija 20.6.1 prebacuje brzo. Ja sam morao rezoluciju da smanjim na 720p da mi ne zastajkuje. Brzina neta mi je 150mb. Takođe i na modovanoj aplikaciji imam zastajkivanje na kvalitetu videa do 4mbit/s, već na 2mbit/s nema zastajanja.
 
@Dekilioner To tebe verovatno zeza Supernovin? net, na relaciji Supernova >>> SBB ruta. Da li ti tako sa "zastajkivanjem" radi po ceo dan ili samo u određnim delovima dana?
Kad ti bude zezalo ponovo baš uzmi na kompu povezanom kablom uradi "single" connection speedtest.net test ka SBB serveru, i vidi download vrednost.


U većini slučajeva kad ljude krene da zeza Eon stream bude problem u protoku ka SBB mreži. "Zagušena ruta" što bi rekao narod :D :D
 
Evo radi večeras super, ne znam zaista što je sinoć bilo onako...
 
@Dekilioner To tebe verovatno zeza Supernovin? net, na relaciji Supernova >>> SBB ruta. Da li ti tako sa "zastajkivanjem" radi po ceo dan ili samo u određnim delovima dana?
Kad ti bude zezalo ponovo baš uzmi na kompu povezanom kablom uradi "single" connection speedtest.net test ka SBB serveru, i vidi download vrednost.


U većini slučajeva kad ljude krene da zeza Eon stream bude problem u protoku ka SBB mreži. "Zagušena ruta" što bi rekao narod :D :D
Da, supernovin net, optika je u pitanju. I naravno mnogo je veći problem uveče. Testiraću ovih dana brzinu kad krene da "guši" pa javljam.
 
Imao sam i ja takvih problema u prvih 2 nedelje novembra sa Orion optikom i Eon.. Zato što su brzine padale na ispod 20 Mbps (a paket mi je 500 Mbps :D ). I naravno kad god problem a ja proverim single connection (to je bitno, da nije multi connection test koji je default na speedtest.net, jer video streaming pravi samo jednu konekciju ka serveru a ne više njih) i odmah mi bude jasno zašto secka.

Posle tog pakla iz prve polovine novembra situacije je bila dosta bolja... mada danas posle podne sam ponovo primetio u prolazu kad su matorci nešto gledali da se javlja onaj problem kad 2 puta za redom pušta istih 3-4 sekunde TV sadržaja...
 
Nazad
Vrh Dno