Šta je novo?

Dragon Age !

Danas sam instalitrao Dragon Age Origins i vidim da koristi cpu 80% sve vreme igranja .Da li je to OK? Ta igra mi sad drzi rekord :smoke:..nisam primetio ni jednu igru da tako zagreje cpu, cak i u GTA4 je 5 stepeni niza....:wave:
 
Dragon Age Origins

Igra spada u top 5 igara sto sam igrao...Pobio sam one demone u kuli gde su magovi oni, resio vukodlake kletve(onaj zmaj dole mi se krvi napio), isterao demona iz onog deteta i to je to za sad.. kolko mi je jos ostalo :p? Ima li negde da se vidi kolko sam presao igre? Nisam uspeo to da nadjem, a kao da sam negde video....
 
Poslednja izmena:
Ostao ti je najduži deo tj. Orzammar.
Što se tiče progresa to je malo teže utvrditi. Postoji game progress koji obuhvata sve otključane achievements-e ali neki mogući pokazatelje pređene igre bi bio World Explored.
U svakom slučaju imaš još dosta da igraš.
 
Hvala Alex! U achivmentsu imam 21/87:) tako da po tome nije ni 30%...ono World Explored nisam nasao... Evo vec treca noc i uspeo sam da ubijem onog zmaja na vrh brda(vrba mrda:D)...iznad onog sela..i uzeo prah. Kolka gromada od zmaja, a nije neki, iz drugog puta sam ga odvalio, pun itema ko shipak:)... Mnogo dobra igra!!!:banana:
 
Poslednja izmena:
JEs vala pun itema,al su svi neki osrednji,i nedobijes buno zlatnika za njih >_> nit xp...ja sam ga ubio bio samo iz zednji za krvi :d

Ima mnogo dobrih itema u celoj igri,i kroz razne kvestove :) npr Armor of Legion,Juggernot's armor,Asturia's Might ,Calian's Armor/Weapons,Ancient Elven armor,Kneeing Blade...itemi da boli glava :)

A tek kad budes igrao opet :) igra je 99% zanimljiva kao i 1. put....Eto ja upravo zavrsavam po 3.put (1.put sa WArrior ,2. sa Mage-om a sad sa Rogue )

nemoj zaboraviti na expanziju DA:Awakening
 
..jeste provalili drugi drake armor je jaci od dragon armora(+50fire i +1dex):banana:.Igram sa 3 maga i rogue pa sam ga stavio na rogue, ostale sam prodao , a onom ni pare nisam dao sto mi ga je pravio;)...Sad cam po gradu(onom na Đ:d) sa onim kvestovima ...Za sta dukate da cuvam? Jos nisam u planinu kod patuljaka usao(sve gustiram i resavam sve kvestove, cak mi nije tesko i da odzeparim svakog :)), nesto sam zezno u onoj sumi onaj vilenjak nece da uzme vucje krzno...sta sa onim bolesnim jelenom?....Onaj Armor of Legion,Juggernot's armor sam prodao i uzeo robe za 92 dukata u gradu..i stap neki dobar za 72 dukata....Pun sam mane i niko mi nista ne moze :), jedino oni zlodusi sa vojskom kostura sto se dignu kad cackam po onim grobovima u sumi, to moram da se vratim kad budem bio jaci(sad sam lvl 12)...kad je sam zloduh kod onih vaza tu ga dobijem...
 
Poslednja izmena:
fora je sto ako gustiras sve kada dodjes do patuljaka ima da se smoris jer je fajt fajt fajt :D
 
fora je sto ako gustiras sve kada dodjes do patuljaka ima da se smoris jer je fajt fajt fajt :D

Realno patuljak deo je najsmorniji deo igre. Fala bogu na "Haste" spell-u, inače bi osedeo koliko je vremena potrebno da bi se prošli oni ogromni hodnici.
 
meni je jako dobro bilo kad nas je uspavao onaj demon.. kad sam morao sa misom, golemom i vatrenim kosturom da igram..zlooooo
 
Bogumi, moram i ja pohvaliti igru, krenuo sam sa Human Warriorom, i zaista je odlicno, prvi rpg u kom mi odgovara i kamera odozgo i u trecem licu (iako vise volim trece lice zbog navike (mmos...))
 
.... sinoc sam proleteo kroz tunele kod pastuljaka... taktiku sam uspeo da podesim tako da sam pauzu morao samo u ona dva boss fighta da koristim...unistio sam anvil i rokno Branku...moram priznati da mi je ovo bilo najlakse, mislim da sam se vise patio kod vukodlaka i u tornju kod magova... ono sto su napisali za onu nekro magiju da se samo kratko bori podignuti mrtvac na nasoj strani nije tacno. Bori se sve vreme dok se ne predje na drugu mapu. Jedino sto nisam skontao kako taktiku na njemu da podesim pa sa njim igram:).. obicno dignem mrtvog maga;)
Bogumi, moram i ja pohvaliti igru, krenuo sam sa Human Warriorom, i zaista je odlicno, prvi rpg u kom mi odgovara i kamera odozgo i u trecem licu (iako vise volim trece lice zbog navike (mmos...))

Ako nisi odigraj Gothic 2: The Night of the Raven... to je ipak najjaci rpg i u trecem licu ( tu sam se zanimao nekoliko meseci bez problema , a da me nije ni jednom smorio ...)
 
Poslednja izmena:
KAKO ZARADITI U AWAKENIG-u!

Poceo sam danas da igram Awakening i vec sam naisao na bug koji vam omogucava da uzmete zlatnika i iskustvenih poena koliko zelite, tj. koliko vas ne mrzi ,) :-devil-: Evo kako u 3 koraka:

1. Prvo treba da u onom glavnom gradu zavrsite prva dva zadatka za Svercere (Smugglers).

2. Zatim udjete u Smmugler's Cove (vidi sliku), pobijete neke lopove u sklopu zadatka i potom razgovarate sa sefom svercera.

3. On ce ljubazno da vam zahvali, da 15 zlatnika i ponudi treci zadatak, a vi ga odbijte. On ce vam reci da ce da vas ceka ako se predomislite. I sada svakog puta kada zapocnete razgovor sa njim dace vam po 15 zlatnika :) Znaci svaki put ponovite pomenutu pricu i dobijete po 15$ i po malo ex poena.


Ja sam skroman, ne volim da varam pa sam uzeo samo 90 zlatnika da bih kupio Vial Dagger, mnogo je dobar ,)


pozz:wave:
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    382.6 KB · Pregleda: 104
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Lol :) obozavam CH ,ludi su. ^^
 
18.maja izlazi novi DLC:

Dragon Age - Darkspawn Chronicles
http://dragonage.bioware.com/addon/

"You now fight as the Darkspawn! The city of Denerim, jewel of Ferelden, girds itself for war. As a hurlock vanguard, you alone hold the power to make thralls of your fellow darkspawn and drive them into the heat of battle....

- A look at an alternate history: what if your character had died in the Joining ceremony, and the Grey Wardens marched under Alistair's command instead?
- A standalone adventure in which you command genlocks, hurlocks, shrieks, and even the mighty ogres."
 
Poslednja izmena:
lol ?!
I mogu zamisliti kraj igre,nadodjes na izabranog importovanog lika iz prethodne kampanje koji te PWNuje :p
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neki link ili u spoileru da mi ukratko napise gde mogu da saznam sta se desilo na kraju DAO: The Awakening? Na kraju kod borbe sa onom darkspawn majkom mi izleti iz igre
 
New Shots of Dragon Age: Origins - Darkspawn Chronicles

dragon-age-darkspawn-24bebcd9d66bff.jpg

dragon-age-darkspawn-44bebcd9ddfaf9.jpg

dragon-age-darkspawn-34bebcd9da3c3d.jpg

dragon-age-darkspawn-14bebcd9d28eb9.jpg




Trailer
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • Screenshot20100519023923109.jpg
    Screenshot20100519023923109.jpg
    268.6 KB · Pregleda: 65
  • Screenshot20100519024305390.jpg
    Screenshot20100519024305390.jpg
    360 KB · Pregleda: 75
mali help...


morao sam da reinstaliram OS pa sam ostao bez svega vezano za ovu igru. Kako sada da ubacim dodatne zezancije? Imam orginal igru...ali u samoj igri mi ne daje nikakav download content. Ulogovao sam se na njihovom sajtu, ukucao onaj reedem code, ali se nista ne desava?

Mogu li negde samo da svucem sa neta ovo i da ubacim u igru, a da pri tom ne ostanem bez licence!?
 
Može li igra da se natera da radi sa standardnim kontrolerom?
 
Može li igra da se natera da radi sa standardnim kontrolerom?

Ako mislis na neki gamepad, ne verujem, a iskreno ne vidim ni jedan razlog zasto bi to zeleo. Za konzole je razvijen potpuno drugaciji interfejs. Ako ne gresim, na konzolama je jedini pogled koji postoji preko ramena. Sve u svemu i sto se tice grafike i sto se tiece kontrola PC verzija (tastatura i mis :D) je ubedljivo najbolja
 
mali help...


morao sam da reinstaliram OS pa sam ostao bez svega vezano za ovu igru. Kako sada da ubacim dodatne zezancije? Imam orginal igru...ali u samoj igri mi ne daje nikakav download content. Ulogovao sam se na njihovom sajtu, ukucao onaj reedem code, ali se nista ne desava?

Mogu li negde samo da svucem sa neta ovo i da ubacim u igru, a da pri tom ne ostanem bez licence!?

Ako imaš originalnu igru dovoljno je da se uloguješ sa svojim BioWare nalogom sa kojim si aktivirao DLC-ove u Dragon Age-u i da iz same igre prevučeš DLC-ove.
 
I ja imam original pa prilikom prve instalacije igre sam uspesno skinuo dlc-ove,a posle prve reinstalacije Windowsa sam to isto pokusao(sa istim Bioware nalogom),ali lepo ispise kako je moj reedem code vec iskoristen!Sad samo mogu da u original igru da ubacim "narodne DLC-ove"!Boze kakve li ironije!!!
 
Kada jednom iskoristiš kodove, DLC-ovi su automatski vezani za tvoj nalog.Samo instaliraš igru i iz same igre downloaduješ DLC-ove.Nemaš potrebe, niti možeš, ponovo na sajtu bioware-a da kucaš kodove za DLC svaki put kada reinstaliraš igru.
 
@DariusIII

To bi trebalo da bude tako...ali!
elem, evo sta sam nasao na support strani i meni je resilo problem:


QUESTION

When I try to utilize Dragon Age: Origins content I've downloaded, I receive an error message indicating that I'm unauthorized to do so. Why is this and what can I do to fix it?

ANSWER

Downloadable content for Dragon Age: Origins is associated with a BioWare/EA Online account. In order to use/play the content, you need to be logged in with the same account you used to purchase or redeem the content.

If you see an (Unauthorized) message next to the check box(es) in the Installed Content tab, please log in with the same account that was originally authorized to play the content. See the screenshot below for more information about where this error is indicated.


Medjutim, posto to "ne pali", u nastavku sledi:


If the problem persists you may want to try the following;

Shut down Dragon Age: Origins
From the Windows desktop, click the Start button, then select Run
At the command prompt, type "net stop DAUpdaterSvc" and click OK
Navigate to My Documents\BioWare\Dragon Age\Settings and delete the files Manifest.xml, Offers.xml, and addins.xml
Navigate to My Documents\BioWare\Dragon Age and delete the Offers folder
Go to C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BioWare\Dragon Age\ and deleted the DAUpdater folder (where C: is the default directory)
Navigate back to My Documents\BioWare\Dragon Age and delete the folder called AddIns
Return to the command prompt (click Start, then Run) and type "net start DAUpdaterSvc" before clicking OK
Restart Dragon Age: Origins and log in
If you still have trouble enabling your downloaded content, feel free to contact Customer Support by clicking the Email Us button on the left-hand side of the support page.


Meni je ovo resilo problem.
 
Ima li neko da mi preporuči dobar trainer za ovu igru? :)
 
Nazad
Vrh Dno