Šta je novo?

Dragon Age !

Uglavnom u tim kovčezima nema ničeg toliko interesantnog, ali se nekada desi da ima dobrih itema, ali jako retko.
 
Posljednji DLC za Dragon Age: Origins?

Bioware je najavio da će priču u Dragon Ageu:Origins okončati upravo nadolazećom DLC epizodom nazvanom Witch Hunt. WItch Hunt počinje gdje Origins završava, a radnja se vrti oko povratka Morrigan.

955b37576d74ddf3bde718cd1893a2b4.jpg

Witch Hunt

The dreaded Archdemon has been slain and the advance of the darkspawn halted by a lone, heroic Grey Warden. The kingdom rejoices, but at least one question remains: what happened to Morrigan? The sorceress joined the Wardens cause, but it is said her true purpose was not revealed until the eve of the last battle. She vanished into the shadows, and while rumors claimed she crossed over the mountains into Orlais no trace of her path could be found. She was never heard from again... until now. Nearly a year has passed since the Archdemon's death, and word has reached the Wardens that Morrigan has returned to Ferelden. She has been sighted in the southern wilderness where she was first encountered. Is it truly her? If it is, then why has is she here and what secret does she carry with her? The Warden heads into the forest to find out and tie up this last loose end once and for all. Available September 7th.
 
Frakkin najzad...Morrigan:) Kad vec sa dvojkom krecu ispocetka, red je da ovaj zavrse kako treba.
 
Samo se nadam da će da urade ovaj DLC bolje nego Golem-a, gde je party bio toliko loš i neupotrebljiv (pogotovo za zadnju borbu).

Vidim da će i ovo biti sa nekim uber neprijateljima budući da će moći da se prenese lik iz Awakeninga, tj 34-35 nivo.
 
Za one koje interesuje, pojavio se Witch Hunt u svim prodavnicama :)
 
Ima li neko link za download one audio numere koja se cuje kad se pokrene igra? Fala drugari :)
 
Par pitanja za one koji su (mozda) stigli da isprobaju Witch Hunt :)

DLC se nastavlja posle ubijanja archdemona, ok. Moze li se nastaviti likom kojim sam zavrsio Awakening? Ili ide iskljucivo onim sa kraja originalne kampanje? (lik je isti u oba slucaja, ali mi se stats-i i oprema vise svidjaju posle awakeninga:p )
Isto pitanje i za one Goleme of -blabla- ...mogu li se nastaviti sa likom iz awakeninga.

Zatim, da li i dalje ne moze da se odigra Return to Ostagar (a da se ne vracam na deo pre poslednje misije u osnovnoj igri).

Koji mess...ovi DLCovi uzasno smaraju, pa jos kad se uvozi/izvozi lik...dzizs.
 
Ja još nisam probao DLC ali sam čitao po forumima da import radi bez problema.
U slučaju da ne radi evo šta pomaže.
Try to load a savegame and unequip everything on your warden so it's in your backback. Then try loading the DLC, import from the savegame and take a look in your backpack.
 
sad igram osnovnu igru bez DLC-ova i sad sam u Orzammaru.
kad da instaliram Awakening i sve DLC-ove? sad ili kad završim osnovnu igru?
 
sad igram osnovnu igru bez DLC-ova i sad sam u Orzammaru.
kad da instaliram Awakening i sve DLC-ove? sad ili kad završim osnovnu igru?

Svejedno.
Inače DLC-ovi se dele na item i quets. Ako te interesuju neki itemi onda možeš odmah da instaliraš te DLC. Takodje DLC quest-ovi mogu da se odrade u sred igre.
U Awakening npr. možeš da importuješ i trenutnog lika ako nisi završio glavni quest.
 
pa onda je bolje da ih sad instaliram zbog tih itema. ako ih sad uzmem, lakše će mi biti da završim igru. i još dodatno iskustvo, što znači još neki nivo :)
 
Thx, Alex. A sad idu slatke muke, ovo ili ME2 novopridosli dlcovi...:p
 
Odigra li neko ovaj novi DLC ?

Pih, ocekivao sam da ce se prica nadovezati na nastavak vezano za odluke iz prvog dela, nazalost oni su se odlucili da od nastavka naprave ****ni action cinematic.
 
Odigrao sam ja ali nimalo nisam odusevljen istim, kao uostalom ni sa Leliana Song i Golems of Amgarrak!!!,)

Mislim da je, obzirom na kvalitet navedeni DLC-ova, to sto su u BW odlucili da do izlaska DA2 vise ne izdaju DLC-ove jedan od njihovih pametnijih poteza.
 
Znači 35 lvl je maximum za ovu igru. Pošto ni u Golemu a ni sada u Veštici, ne može dalje od toga da se napreduje.
Ovde isto pravilo ko za Golem važi, nabudžiti lika u awekeningu, pokupovati sve što može, poneti brdo zlatnika, jer je u ovom DLC, sve papreno skupo, i naravno tonu napitaka.
 
Ende:(
Ono sto me kopka je sledece:

Na sta je Morrigan mislila kad je rekla da mi je ostavila nesto sto ce mi biti od velike vaznosti pored one elfovske knjige..? Je li neko uspeo da dokuci o cemu se radi?
 
Budući da je ovo zadnji DLC za DA, verovatno ćemo ostatak priče saznati u DA2, budući da se Flemeth tamo pojavljuje.
Možda se ispostavi da je Hawk u stvari sin od Morrigan.
U svakom slučaju nastavak sledi 11.03.2011
 
Oni su demantovali da je Hawk sin Wardena i Morrigan...a to bi bilo bas dobro da je tako...no kapiram da to cuvaju za treci deo ili sta vec...
 
Da Bioware je definitivo demantovao da je Hawk sin od Morrigan. Pogotovo ako se uzme u obzir priča da je on preživeli iz Lothering.
Jedino ako ubace neki time travel ali to bi bilo suviše "lame" :)
 
Zavrsih i Goleme od Amgarraka...omg :S: Skoro dva sata mucenja sa Harvesterom...dzizs...
 
Za Golema je najbolje igrati sa arcain warriorom, ostalo je mucenje. Ja imam mrcinu lvl35 pa se mucim u drugom delu bitke. Veoma glup DLC, što se ostatka party-a tiče, totalno su beskorisni.
 
Bas tako. Ja sam upao kao 33.lvl warrior sa dvorucnim macem i jos i nekako se nosim (mada ladno masim onu nakazu iako je mesina od 4 metra:D ).
A ostatak druzine je komarac do komarca, onaj jedan dwarf mi je popio sve health napitke, a drugi je bio polukoristan da odvlaci paznju onim zombi rougovima kojima ja kao warior ne mogu nista, svaki peti udarac mi prodje koliki im je dexterity lol. Golem jos i nekako, imao je revive i heal magije, pa je pomogao koliko-toliko.
Na hard sam stigao do druge runde i smorio se jer posle pogibije vrati na prvu pa sve ispocetka. Na normal je vec malo lakse ali opet zahebano...onoliko health potiona potroseno...Archdemon i onaj Gaxkang su mala deca za ovu glupost.
Arcane warrior definitivno najbolja kombinacija sveukupno. Kad se budem resio da obrnem DAO opet, definitivno arcane warrior...
 
Sa warriorom je mnogo zajebano, prvi deo se prodje, alu u drugom, tu je caka. Warrior je mnoogo spor da juri okolo, a kosturi se nonstop sponuju. I mnoogo su zajebani jer su i oni lvl35 roug i svaki njihov hit je 200 hp, tako da ode zdravlje za sekund!!!
 
... ja sam jako retko ginuo i moram priznati da mi je ovo bila jedna od laksih igara... Izgleda da su se malo zeznuli kod spellova, jer sa Walking Bomb pucaju svi protivnici kao lubenice i to u nekoj lancanoj reakciji... e sad ne znam jel to neki bag ili sta... jos kad im prospem ulje i zemljotrese jadnici ne mogu ni da pridju. Pravo uzivanje u masakru:-devil-:

edit
Sad sam provalio da vi pricate o zadnjem DLC-u...to nisam jos odigrao.
 
Poslednja izmena:
Ih, normal. Nije uopste izazov na normal, baci na hard, uzivaces vise u igri (i nervirati se) ;)
Prvi put sam igrao na normal, i izginuo sam 2x za celu igru (a i tad sto sam se zezao).
 
...nekoliko sekundi posle uznemiravanja groba u sumi, na nightmare ...ovaj veliki i kosturi bolje da nisu ni izlazili iz groba:-devil-:
ekipaubija.jpg
Dobra je igra , ali me ne vuce da je odigram jos koji put...Kad sam poceo da igram izgledalo je extra, al su je posle malo razvodnili...
Preterali su sa spelovima, a ja sam navikao da uvek pravim maga...
...mozda da su ubacili vise magova protivnika bi bilo zanimljivije.
Wynne mi je bila buffer i healer, a gruvala je i paralize , mogla je da skameni protivnika i onda ga grune onom velikom zelenom pesnicom:D
 
Poslednja izmena:
Na hardu reavera u Beresian forestu možeš da središ tek sa 15 lvl ili više, mnogo je zajeban za male nivo, ovo važi za hard.
Ja sam igru prešao za sada 2 puta, 1x kao warrior na hardu, a 2x kao ranger na easy ( čisto da vidim priču iz ovog ugla i da pokupim achievemente koji su mi ostali).
Planiram da je pređem bar još 2 puta (kao mage, city elf)
 
Da na Nightmare (inace odma sam krenuo sa nightmare tako igram sve) su Reaver-i najtezi protivnici...Ali generalno ostalo je boranija ako dobro iskombinujesh party...dva mage-a,tank i ti (Rouge ili Arcane Warrior) i to je to...Ali igram je po milioniti put svaki put zeleci da kreiram idealnog lika za onog u Golemimam (jedino to nisam presao na Nightmare)
 
Nazad
Vrh Dno