Šta je novo?

Dragon Age !

Leliana's Song


Assume the role of Leliana, a young bard involved in a criminal ring that deals in political secrets. Accompanying her mentor Marjolaine on a high-risk mission, Leliana soon finds herself entangled in a game of intrigue that she cannot escape with just her beauty, charm, or stealth. The only way out of this game is to kill or be killed.

Features:

* Explore Leliana's dangerous past and why she joined the Chantry
* Fully voiced cinematic experience brings the characters to life
* Unlock a unique reward that transfers into your Awakening and Origins campaign. Available July 6, 2010.
 
Poslednja izmena:
Malo screen-ova iz DLC-a. Za sada se može primetiti samo nova muzika dok je sve ostalo manje više isto. Bar na početku.

8xsqiv.jpg


1h8l8k.jpg


20qmdf6.jpg


2uo6zc1.jpg
 
Malo screen-ova iz DLC-a. Za sada se može primetiti samo nova muzika dok je sve ostalo manje više isto. Bar na početku.

Pa samo je dlc,sta si ocekivao...revmap ?

Mogu se strpiti do DA2 ^^ za novi engine.

A nekako nemam volje da igram nista od BW-a,narednih god.dana...ébo ih DlC-ovi
 
ne kapiram sta je novo uopste :)

ekspanzija leliana's song traje cca pola sata.... a u save-u na polovini origins-a nisam video da imam ikakve nove misije ili vec sta :smash:
 
Morao sam da deinstaliram DA:O posto nisam mogao da instaliram Leliana Song jer mi je prilikom updatea javljao error. Nakon reinstala Leliana song je proradio kako treba ali se pojavio problem sa achieventsima posto vise nemam nijedan achievment iako sam ih pre reinstala lepo backupovao zajedno sa prethodnim save-ovima i kasnije ih vratio tamo gde treba. Save-ovi su svi tu, zajedno sa karakterima koje sam koristio, cak su i screenshots tu samo achievementa nema nigde.
Da sve bude cudnije vec sam nakon zamene harda instalirao igru iznova i tada su pored ostalog i svi achievementsi bili tamo.
U cemu je problem sa navedenim achieventsima i kako da ih vratim i ovaj put?

EDIT: Cudno kopirao sam ih nekoliko puta preko Total Commandera i nije bilo nicega i sada ih prekopiram preko Windows Explorera kad eto tamo sve do poslednjeg achievmenta!?:S:
 
Poslednja izmena:
AU BRE!

Sinovi, presao sam G3, pa Risen, pa divinity II i za kraj sam cuvao Dragon Age po kritikama pravi dragulj i bolja igra od sve te tri koje sam naveo.

Medjutim instalirah ja kad ono neki retardirani sistem kretanja tj slobodno misa i pauziranja pre svakog konflikta!?!?!?!?

Dali je moguce igrati lepo kao u Risenu npr da vodim lika i koristim action dugme za vrata ili brisem odma da se ne nerviram?
 
AU BRE!

Sinovi, presao sam G3, pa Risen, pa divinity II i za kraj sam cuvao Dragon Age po kritikama pravi dragulj i bolja igra od sve te tri koje sam naveo.

Medjutim instalirah ja kad ono neki retardirani sistem kretanja tj slobodno misa i pauziranja pre svakog konflikta!?!?!?!?

Dali je moguce igrati lepo kao u Risenu npr da vodim lika i koristim action dugme za vrata ili brisem odma da se ne nerviram?

DA je drugi tip igre, bez pauze nece da moze :d a osim toga taktika i rpg je razudjena na 4 lika sto znatno menja pristup.
ne treba da odustanes nego probaj da prodjes Lotering sa pocetka igre na hard pa ces da vidis koliko je interesantna igra...
 
AU BRE!

Sinovi, presao sam G3, pa Risen, pa divinity II i za kraj sam cuvao Dragon Age po kritikama pravi dragulj i bolja igra od sve te tri koje sam naveo.

Medjutim instalirah ja kad ono neki retardirani sistem kretanja tj slobodno misa i pauziranja pre svakog konflikta!?!?!?!?

Dali je moguce igrati lepo kao u Risenu npr da vodim lika i koristim action dugme za vrata ili brisem odma da se ne nerviram?

Brisi odmah! :d Mada cuo sam da taj nacin igranja kao Risen, postoji kod verzija Dragon Age-a za konzole, pa mozda to da probas. Ako si pratio malo najave za Dragon Age video bi da su ga uporedjivali sa Baldur's Gate-om sto znaci da je akcenat na druzini to jest na taktickoj borbi. Meni licno ovaj nacin igranja najvise odgovara. Risen me je toliko razocarao da sam na kraju spalio dvd u piksli. Ali to je stvar afiniteta tako da ne bih da ulazim u to. Mada mozes da sacekas Dragon Age 2 kako sam nesto nacuo iskasapice igru tako da ce izgledati kao Risen.
 
Poslednja izmena:
Ма јок дигао сам руке од свега што има ЕА у себи.

Остаје ми још Тво Ворлдс и Дракенсанг, ваљда ваљају :)
 
Ма јок дигао сам руке од свега што има ЕА у себи.

Остаје ми још Тво Ворлдс и Дракенсанг, ваљда ваљају :)

Valjaju al' posto volis bez pauze onda ne pokusavaj Drakensang.
 
Ма јок дигао сам руке од свега што има ЕА у себи.

Остаје ми још Тво Ворлдс и Дракенсанг, ваљда ваљају :)

Po svemu ovome sto si napisao u prethodnom postu, drakensang ti se nikako nece svideti. Two Worlds, sa druge strane, ima gameplay manje-vise slican Risenu, tako da bi trebao da ti legne. Bugovi i nizak budzet su ovde, doduse, itekako uocljivi... ;)
 
sad počinjem da igram DA, pa mi treba mišljenje nekog ko je već završio.
tek treba da napravim lika pa me interesuje kakav lik vam je najviše falio u party-ju? tenk, DPS, mag, healer...? šta da napravim (meni je sve jedno, mogu da budem i caster i melee)?
 
Mislim da je krucijalno da imas dobrog hilera baz obzira da li je glavni lik ili neko iz grupe. Ja sam napravio tenka ali je svejedno, za svaki tip ima dovoljno kandidata u igri.
 
Golems of Amgarrak je izasao pre par dana (ili vise :)), cisto da javnem koga interesuje. Vec je izlecen :cigar:
 
napravio sam Elf mage-a. videćemo...
 
na žalost nisam igrao L2 :(
imam u ekipi Alistaira, Moorrigan i Lelianu i nisam imao nikakvih problema do sada (tek stižem u Circle :)). ali nemam melee DPS i nemam hilera :(
kakvu ste ekipu vi vodili? čega da se odreknem? Leliane, a da pravim hilera od Morrigan?
 
Ja sam koristio matorku Wynne kao hilera. Nju pokupis kad odes u zamak kod magova.
 
zamenim Morrigan sa Wynne (teška srca, ložim se na kučke :)), al' dal' da menjam Lelianu za nekog teškog melee DPS-a?
pravi test će biti prvi boss-fight. ako ga ne roknem iz 3 pokušaja, menjam Lelianu.
 
Kao i ti, igrao sam sa elficom mage-om i vodio sam najradije Alistaira, Lelianu i Morrigan. Wayne sam izbegavao. Kad budes u mogucnosti razvi i heal granu, sasvim dovoljno za ovu fenomenalnu grupu. Alistair tenk, lelliana backstab damage, ti lupas samare elemental magijama i lecis masu, a Morrigan baca hexove i poneku madjiju. Gde ces jacu bandu :D
 
sad sam u Fade-u u Circle Tower-u. nisam imao većih problema u kuli, samo 2 puta mi je poginuo po 1 lik. Wynn mi dosta znači, ne znam da li bi mogao bez nje, a sa Lelianom umesto Stena bi možda i išlo nekako. kad samo pomislim šta je sve bilo u onim zaključanim kovčezima :(
 
Nazad
Vrh Dno