Šta je novo?

Call of Duty: Black Ops 2

Znam da je ovo PC tema, ali ne mogu a da ne pomenem konzolne verzije :D:

880x720 on Xbox 360 with 2x MSAA
864x720 on PS3 with 8x VAA

Zezas?

Kvejk 3 engine deluxe version with cherry on top ne moze da izvuce 60 fps u 1080P na X360. Sramota bre!
 
Ja sam prezadovoljan onda kako mi radi na PC u full hd :-D..

Ljudi nemam sanse da predjem misiju kada trebam sa brojem 4 da prebacim celu ekipu ispod gradjevine, nikako mi ne ide od ruke, kako gde?
 
Poslednja izmena:
Kako bre ne mozes? Cim dodje malo taktiziranja i rasporedjvanja odmah zaglavljivanje. :p

Timove rasporedjujes a mozes i da ih kontrolises direktno, tj. da svakog vodis direktno, bilo da su vozila ili vojnici. Koja je to Strike misija u pitanju, jel prva?
 
Poslednja izmena:
Pogledaj slike - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-black-ops-2-on-console.
Da se upisas od smeha.

Najsmesnije je sto ja ovaj blur na ps3 ubacen posle izlaska igre http://neogaf.com/forum/showpost.php?p=44379058&postcount=4986.

Bruka :laugh:, ono na PS3 kao da nosim naocare pa sam ih skinuo xD
Iskreno biseru koji se setio to da ubaci, naterao bi da pređe igru na PS3 ali na monitoru i izbliza xD. Mislim da bi poceo da nosi naocare.

Kad će prestati da se zajebavaju na ovim konzolama, ili da pošteno odrade za PC ili da rade za next gen, interne rezolucije ko za mobilni.
 
Poslednja izmena:
Gdin_M uh prva bila je zategnuta za malo da ne zastitim ono :-D mogu vam reci zahuktava se igra :-DDDD Ali sada odoh da spavam pa sutra nastavljam :-D
 
Zezas?

Kvejk 3 engine deluxe version with cherry on top ne moze da izvuce 60 fps u 1080P na X360. Sramota bre!

Hahahaha :D... I Modern Warfare 3 za PS3 koji sad bas igram isto tako zamuceno/blurovano sa low res texturama izgleda.
 
Dodali su 2 dodatne slike:
nopatch.png

patch.png
 
Ja sam resio problem na totalno glupi nacin. Stavis na kompu vremensku zonu hong konga i datum 14.11 i radi.... Kad mi rekli nasmejao sam se ali stvarno radi
 
Webb cemu to kada lek radi svoj posao sjajno :-D a ovi SS su smejurija :-D hahahah
 
Verovatno trazim nemoguce ali zelim da prestane vise ovaj sistem, 10 sekundi igram, minut gledam, dva minuta igram, minut gledam, i to sve kao je*eno spojeno, kao deo jedne celine, brate, muka mi je od toga. Hocu cinematic da gledam posle predjenog nivoa bre, ne u toku
 
Sto se mog problema tice odustajem jer mi nista ne pomaze i nikako ne mogu da pokrenem igru tako da skidam drugu verziju igre pa da vidim sta ce se desiti?
 
Hmmm, igra koja je juce i prekjuce radila, kresuje prilikom intro videa... Any suggestions?
 
Ako ti saveti u prethodnim porukama ne pomažu, onda nema rešenja.
 
Dream on, COD fransiza je toliko jaka da mogu da naprave i rimejk Kosovskog boja, i dalje bi obarala sve rekorde soubiznisa.
 
Instalirao, nije radila igra ali sam vratio datum na 13.11 i radi. Ali bolje da ne radi :d
Pa ovo je tragedija sa primesama komedije. Aj sto su zvuk i grafika (odnosno sam endzin) veliko djubre u poredjenju sa bf3 i fb II endzinom nego je sam pocetak igre vredjanje inteligencije, sta tek reci za tezinu, stavih na hardened jer stvarno nemam nameru dugo da se smaram sa ovom reciklazom, horde :d neprijatelja oko mene a niko da me upuca :d Totalno kartonski osecaj, pa MoH 2010 (koji sam pre neki dan odigrao) za sada deluje mnogo bolje od ovoga. Jedino sto mi se svidelo je biranje i budzenje oruzja i opreme.

Imam 60fps+ (sve max), bilo bi i smesno da je fps manji jer posle crysisa 1/2, far cry 2, bf bc2, bf3, metro 2033 itd ovaj cod izgleda kao postal 2 :d

Nastavicu sa igranjem za vikend ali vec vidim veliko zadovoljstvo dok budem odradjivao uninstall/shift/delete :)

Pa da li je moguce da ovo djubre ovoliko zaradjuje?
 
Poslednja izmena:
Kako djubre, pa prica i sama rezija dogadjaja u igri su fenomenalni. Kao da su angazovali Terensa Malika, toliko je dobro :)
 
^ :d


Nego, evo nastavio da igram da bih se cudio/smejao, pa ovo je najogavniji, najnerealniji i najgori cod do sada! :d

Evo sad zvanicno i necu smarati vise.. zanemeo sam koliko je djubre ovaj cod. Ovo je niskobudzetna igra od pre 6 godina, ovakve igre su dobijale 3/10 nekada dok su testovi bili koliko-toliko objektivni. A tu je i bag, igra je odjednom zakucala ram usage na 90%.

Nece odleteti u vecna djubrista :d samo zato sto je gdin m rekao da je solidna igra, moram jos pola cuke da odigram, mozda postane manje umobolno i zanimljivije.
 
Poslednja izmena:
Activision announced that "Call of Duty: Black Ops 2" has sold over $500 million within it's first 24 hours of release. Five hundred million dollars in 24 hours. Not only does that set records across the board, it smashes their own record set by Modern Warfare 3 at $400 million last year...

Koji bedak, 10 miliona ljudi je kupilo igru u prvih 24h (verovatno ukljucujuci i preordere) samo zato sto nisu dosli na bench da procitaju kako je igra golo *****.
urnebesno. :smash:
 
^ To sto ti razbacujes mamin i tatin kesic na razne gluposti i reciklaze naslova od pre 5 godina, tvoj problem :d ;)

Ovo je forum, imam pravo da napisem utisak/svoje misljenje. A utisak je da skoro goru i umobolniju igru nisam igrao i da je cod za mene postao sinonim djubreta i da cod2,4 jednostavno nisu zasluzili da se ukalja to ime.

I posto sam veliki hejter ja bih uveo test da punoletnim gradjaninom ne moze da se smatra neko kome je ovo djubre odlicno, znaci zvanicno nemas 18 leta ako ti je ovo do mosnica, pa makar imao i 40 godina :d

Zezam se naravno, boli me uvo, kome se svidja bo2 nek' igra ;)

Dovidjenja, zaobilazicu ovu temu u sirokom luku.. al od sutra, moram da procitam sve prozivke bench dece :d
 
Poslednja izmena:
Jel se desava nekome u misiji " Karma ".. da kada pocne da pretrazuje ekranom za tu rec, da nece da reaguje.?
 
Activision announced that "Call of Duty: Black Ops 2" has sold over $500 million within it's first 24 hours of release. Five hundred million dollars in 24 hours. Not only does that set records across the board, it smashes their own record set by Modern Warfare 3 at $400 million last year...

Koji bedak, 10 miliona ljudi je kupilo igru u prvih 24h (verovatno ukljucujuci i preordere) samo zato sto nisu dosli na bench da procitaju kako je igra golo *****.
urnebesno. :smash:


Hehe, pa prodala je i Rihana milione CD-ova...
 
Kako djubre, pa prica i sama rezija dogadjaja u igri su fenomenalni. Kao da su angazovali Terensa Malika, toliko je dobro :)

Hehe, jel jos obitavas u ovoj temi (kao i drugim) da pratis moje postove? Oce opet da padne neki report na moje postove jer ne pisem offtopic kao sto bi trebao? Klasicno me obavesti kao sto umes, preko poruke, nije mi pun inbox. Uzgred mozda i poradimo na tom problemu deficita forumske paznje...

@hsv

Jbga ja ti rekoh da neces nesto da se odusevis, ali treba malo duze da izguras da bi video razliku u odnosu na stare cod-ove, a nadam se da si stigao do taktickih misija. No dobro ti kad ga standardno zaredjas na osnovu 15 minuta utisaka i obogatis gomilom smajlija, protiv toga stvarno ne moze da se bori. :D
 
E a mogu da zamislim te ''takticke'' misije pravljene za debelu decu :d Igracu sledece nedelje po 15 min dnevno ako budem imao zeludac da nastavim uopste, igrao sam sasvim dovoljno danas da zakljucim da je ovo najgori cod ikada.
 
Upravo si uvredio Igora sa prethodne strane koji je jedva savladao prvu takvu misiju. :D
 
Nazad
Vrh Dno