Šta je novo?

Call of Duty: Black Ops 2

Puca mi igra cim je startujem, a do malo pre radila. :d

stavi datum 13. novembar :D

anyway, kako nema recoila ? evo ja pikam u mp-u i ima recoila... doduse ovo je buducnost, ne nosis ak47 te ne baca rafal od 3 metka pola metra na gore, i quickscope ne radi u bo2 ... ali koga to jos interesuje ajde da pljujemo cod jer je bf elitna igra rofl :D
 
stavi datum 13. novembar :D

anyway, kako nema recoila ? evo ja pikam u mp-u i ima recoila... doduse ovo je buducnost, ne nosis ak47 te ne baca rafal od 3 metka pola metra na gore, i quickscope ne radi u bo2 ... ali koga to jos interesuje ajde da pljujemo cod jer je bf elitna igra rofl :D

Hvala, ukapirah noćas da moram datum vraćati.
 
Da se samo malo nadovezem na Gospodina M,

benchmark forum koristim otkad ikad za dobijanje pametnih i korisnih informacija (uglavno o igrama), jer je moglo prakticno da se nadje sve sto ti treba i bez postovanja.

Primetio sam da je u poslednjih pet sest meseci, ovaj forum poce da tezi neozbiljnom caskanju i trolovanju (pogledajte nasta lici forum Sveta kompjutera pa ce vam biti jasno), gde mozes da se nacitas svakakvih gluposti i jadnih analiza bez ikakvih korisnih informacija.

Stvarno steta
 
Nisam citao prethodne postove, samo sam pogledao malo igru u mp, sta da kazem, ali opet isto, ma njesra
 
Igrao sam sve delove CoD-a (mislim na singleplayer) po nekoliko puta.

Ovo je prvi deo deo koji je dobio uninstall posle oko 2 sata igranja, jer jednostavno nisam vise mogao da izdrzim. Sve izgleda isprano, prelako je i propaganda je na najvisem nivou do sada.
 
Ne znam kako je vama ali meni teksture na extra su krs kada pogledam pustinjsku odecu itd... Nekako nisam zadovoljan, mislio sam da je ovo davno prevazidjeno bar 2010 ako ne i pre (metro 2033 koji je tada izasao graficki sije ovo)
 
Igrao sam sve delove CoD-a (mislim na singleplayer) po nekoliko puta.

Ovo je prvi deo deo koji je dobio uninstall posle oko 2 sata igranja, jer jednostavno nisam vise mogao da izdrzim. Sve izgleda isprano, prelako je i propaganda je na najvisem nivou do sada.

Propaganda? Ovo je mozda i prvi COD koji u smislenoj prici ima fokus upravo na karaktere a ne na defcon, bum, fljus, ww3 i pracenje podviga onih neunistivih brkatih sas britanaca. Prica iz ove igre je daleko bolja nego sve prethodne igre, a sama mogucnost njenog suptilnog menjanja toka je cine jos boljom. Takodje i karakter glavnog antagoniste Menandeza je odlicno uradjen sa borbom za svoj ideal i krivicu kapitalizma, a jos treba napomenuti da pisac price je lik odgovoran za Dark Knight pa mogu neke paralele o strukturnosti njegovih "negativaca" da se izvuku.
 
Poslednja izmena od urednika:
- Napada nas ruska armija!
- Nema veze, tu su moja dva najbolja (američka) vojnika.

Po meni, to je propaganda. Jednostavno su mi se smučile njihove multimilionske reklame. Uninstall je pao, izneo sam svoje mišljenje i to je to.
 
Oket, tvoje misljenje sta je propaganda, samo da dodam da je ta Rambo 3 misija jedan sitan delic price koja se tek kasnije oblikuje i tesko da ima veze sa nekom "propagandom", vec je vise prica o osveti zbog voljene osobe i proglasavanju kapitalizma kao krivca, kao i mogucnost price da taj osvetnik ("negativac") istera svoju borbu do kraja. No, ako ti se vec ne igra da ti ne prepricavam...
 
Ne znam kako je vama ali meni teksture na extra su krs kada pogledam pustinjsku odecu itd... Nekako nisam zadovoljan, mislio sam da je ovo davno prevazidjeno bar 2010 ako ne i pre (metro 2033 koji je tada izasao graficki sije ovo)

Metro 2033 je zver. Far Cry iz 2004 sije ovo. Engine je optimizovan sa konzolama na umu, zato to tako... Bar nije zahtevan, sta ces.

Ali dobro, ajde, preko toga bih nekako jos i presao (bar dok ne dodje Far Cry 3) ali gameplay me podseca na neki military Serious Sam. Vojnici se pojavljuju niotkuda, urlaju i bezumno istrcavaju pred nisan, osecaj prilikom pucanja je supalj... :S:

Propaganda ili ne, Sem Vortington uzasno iritira...
 
dont worry, he will die :D

Ovaj engine je odavno ostao zaglavljen u vremenu (forward render, nista dalje od normal i specular mapa), samo ponekad nabudze neki popularan feature (SSAO, bokeh DOF) da kazu da i oni konja za trku imaju. :D Poredjenje sa FC je stvarno bezveze :), dok sa real time dinamickim Metroom je bas nepotrebno i milju daleko. Ali opet iako je staro teksturisanje u pitanju nekada igra na momente stvarno deluje lepo i atmosfericno, verovatno jer se dizajneri potrude da docaraju realisticnije osvetljenje i bez modernih lenflare dirt in the eyes efekata, sto bi oni koji rade sa frostbiteom trebali konacno da se opamete i nauce.
 
sta oni inace cekaju sa starim enginom, zasto ne rade na novom? Sramota je reciklirati engine toliko dugo, nadam se da MW4 nece biti na ovom IW3 engineu ili ce to stvarno biti *****rija i kraj za fanove CoDa...
 
Od kada su razbucali infinity ward više nemaju ko da im radi novi engine :D
 
Je l' ima još neko problem da mu igra gasi komp? Ali ne u smislu zaštite od pregrevanja (temp su u redu) i restarta, već čisto posle 20-30 minuta igranja, na monitoru se pojavi ''no signal'' i komp ode u totalno neko deseto stanje (radi, nema slike, ne reaguje ni na šta - kontrole). Sve ostalo radi ok (1680x1050, medium, 50-60fps).

Da nema neko neko privremeno rešenje, jer nije do kompa već do igre (ima na Activision forumu više puta pominjan isti problem na mnogo jačim konfiguracijama od moje - i5, i7, gtx-ovi...).
 
Poslednja izmena:
Treba mi mala pomoc kada pustim igru zacrni mi se ekran i posle nekoga vremena mi izbaci"Error during initialization:
Unhandled exception caught"
Zna li neko kako ovo da resim.
Hvala.
 
I taj sam problem imao, ali je rešen tako što podesiš vremensku zonu na +8h, i kao datum staviš datum kad si igru instalirao.

Još samo da rešim ono ''ubijanje'' kompa.
 
Ne mora time zone da se menja, samo promeni datum npr. na 13.11.

Nikola probaj sa drugim lekicem, sad ima par komada.
 
Poslednja izmena:
Opet isto znaci zacrni mi se ekran i vidi se strelica od misa kada je pomeram onda se vidi i onaj kruzic koji se okrece oko strelice posle nekog vremena kliknem misem i onda malo posle mi izbaci onaj tekst.Sada odoh na posao probacu opet sutra.
 
@Mirza

Bacio sam pogled tokom dana, nisam video. Samo sam ubacio fix repack, ali nije ni on pomogao. Pogledaću ponovo šta ima kroz koji minut. Hvala na predlogu.
 
Poslednja izmena:
Treba mi mala pomoc kada pustim igru zacrni mi se ekran i posle nekoga vremena mi izbaci"Error during initialization:
Unhandled exception caught"
Zna li neko kako ovo da resim.
Hvala.
Takodje isti problemi,svi moguci lekovi probani,nista...igru "pokrenem",kao kursor radi i da bi posle nekih 10-tak sekundi,nestalo sve.
 
Ne,moja greska u citiranju...
Na ikonicu od igrice kliknem,kursor kao radi i medjutim nista se ne desava,nikakve akcije.
 
Ne,moja greska u citiranju...
Na ikonicu od igrice kliknem,kursor kao radi i medjutim nista se ne desava,nikakve akcije.

Instaliraj Steam.
Za ostale sa problemom "Error during initialization: Unhandled exception caught" procitaj te koji post iznad.
 
Moguce resenje za crni ekran, odnosno "Error during initialization: Unhandled exception caught".

Ne treba instalirati Steam, suludo i nepotrebno za lecenu igru. Nije potreban novi nvidia beta driver. Ne trebaju ni varijante leka -fix-evi, bar dok se ne pojavi potpuno novi koji ce resiti ovu boljku. Ne treba menjati datum i/ili vreme na celom sistemu na kojem igrate.

Preuzmite Cracklock odavde http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Cracklock.shtml, i podesite uz pomoc ovog http://www.softpedia.com/progScreenshots/Cracklock-Screenshot-95844.html, za BO2 naravno. Program menja vreme samo za zadatu aplikaciju, u slucaju BO2 treba 13.11.2012 ili 14.11.2012. Sad mogu bez problema da pokrenem igru.
 
Poslednja izmena:
Ne treba instalirati Steam, suludo i nepotrebno za lecenu igru.

Meni igra nije htela da se pokrene sve dok nisam instalirao Steam, kada sam kliknuo na ikonicu, mis se samo vtreo u krug a u task manageru se igra pokrenula i tako je moglo da stoji 1000god.
 
Znam da je ovo PC tema, ali ne mogu a da ne pomenem konzolne verzije :D:

880x720 on Xbox 360 with 2x MSAA
864x720 on PS3 with 8x VAA
 
Nazad
Vrh Dno