Šta je novo?

Call of Duty: Black Ops 2

MW2 Afghan...
 
Pitanje za ove koji su igrali i MW3 ili 2, ne sećam se... Jel je ona mapa sa avionom na sredini, srušenim naravno, iz nekog predhodnog dela ili je samo urađena po uzoru na tu staru mapu?

mw2, ali je mapa samo inspiracija, generalno je mapa totalno drugacija
 
Ja odmah pomislio na Scrapyard, jedna od najboljih mapa u mw2
300px-Scrapyard.jpg


Favela, Scrapyard, Skidrow, Invasion... to su bile mape.
Jel neko igrao Rust hardcore HQ ? definitivno najvece ludilo.. ,)
 
Po mom mišljenju, Scrapyard je možda dobra za 1v1 ili 2vs2 sve preko toga je besmisleno, to se odnosi i na Rust koaj je premala čak i za 1vs1 (što je u cod-u besmisleno i igrati).

Moje omiljene su Fuel, Invasion, Sub Base (za S&D mod), Quarry, Derail i slične velike mape (velike za norme cod-a)
 
Razlika izmedju ove igre i Dragon Age 2 je u tome sto se BlOps prodao brutalno i zaradio mnogo love tako da cemo i sledece godine gledati isto ovo za iste pare.

Kritika nahvalila, igraci uvaljali u katran ako je verovati utiscima sa interneta. DA2 zahvaljujuci trzisnom neuspehu ce gotovo sigurno dobiti boljeg naslednika (koliko boljeg videcemo) a ovo nastavlja utabanom stazom "uspeha".
 
Sinoc se naterao da ovo igram i sta reci...

A tek onaj deo gde igra kao izigrava GRAW je toliko nasilno ubacen u igru i uopste ne funkcionise da je to cudo jedno...prvo sam se nasao u cudu wtf je ovo...i onda sam gubio partiju za partijom dok nisam zaposeo lika tehnologijom iz onostranog i pobio sve.

Neverovatno sta se prodaje u 2012. kao AAA FPS...zaista neverovatno.
 
(2-) dvoca:D,otislo je stranputicom..."Ovo" ne bi trebalo da se pomene pored Dishonored-a.Ee mp je mozda ok!
 
Poslednja izmena:
Samo da znate da noSteam verzija sa kick ass torr unistava windows, bar je tako kod mene, stari win7 koji je radio savrseno i 2 razlicita, sveza-tek instalirana win7 su prsla do serije bsoda od te jbne verzije, kad je i probah ovo djubre od igre uopste :wall: (morao sam da testiram da li je do toga ili je neka komponenta prsla)
 
Poslednja izmena:
Jel presao neko one Strike Force misije na vecoj tezini, ja igram na Hard, i ono nije normalno koliko se spawnuje neprijatelja, ne znam kako je moguce preci uopste, sa onako malo jedinica i pored 5 puta vise neprijatelja...
 
Jel presao neko one Strike Force misije na vecoj tezini, ja igram na Hard, i ono nije normalno koliko se spawnuje neprijatelja, ne znam kako je moguce preci uopste, sa onako malo jedinica i pored 5 puta vise neprijatelja...

Moguce je, doduse prvo sam ih presao na normal pa posle na hard ali naravno ne iz prvog pokusaja, a da je dosta tesko - jeste.
 
Moguce je, doduse prvo sam ih presao na normal pa posle na hard ali naravno ne iz prvog pokusaja, a da je dosta tesko - jeste.

Ne da je tesko, nego je besmisleno koliko ima neprijatelja, samo su pokvarili igru sa tim misijama, bas citam na netu na veteran je jos gore...
 
Ja igram na veteran i te misije jedino mogu da predjem kad sam upadnem u nekog lika i ubijam ove sto napadaju ili sam zauzmem sta treba na mapi, a od neke strategije nema ni traga. Samo na brzinu izdam komande gde da dolaze i to je sve...

Uglavnom batalio igranje, ubitacno dosadno. Back to Dishonored.
 
Poslednja izmena:
1. nestvarno, zapanjujutje i shokantno
2. uspeli su da ugase jedan od najachih serijala FPS ikada, desilo se isto ono sto se desilo resident evil serijalu (vodecem u survival horror zanru svojevremeno)
3. ne mogu da verujem sta su uradili, interaktivni film u kome igras 1 min i gledas sekvence 10 min, od tih jedan minut predefinisanih konzolaskih fora tipa stisni taster da uradis nesto dok istovremeno gledas 24h kitchen na tv je 25% gaminga
4. ova crna rupa od igre me nateralo da postanem pristalica onih koji tvrde da su lazirali knjige u kojima tvrde da su zaradili u startu 500 mil $, platjeni opisi po vodecim gamer sajtovima itd
5. od mene vrhunska ocena 2 i to samo zbog muzickog spota na kraju ove tragedije

p.s. jeza me podilazi sto uospte i pisem ovo o nekada nestvarno dobrom i zaraznom call of duty serijalu uz koji smo provodili godine offline i online
 
+1000
 
Meni ne radi tj ne pokrece se nakon instalacije update-a , nadjoh drugu verz od 75 Mb pa javljam

Edit: Ne radi...
 
Poslednja izmena:
Nekako mi se prvi black ops puno vise svidja i uopste nevidim nikakav napredak u grafici i ako je dx11 u pitanju
 
Niko ne zna resenje problema? taman nadjem vremena da odmorim i obradujem se da ne radi nakon update-a... :-(
 
Da li neko moze da mi pomogne. Desio mi se bug da u misiji u Avganistanu ne mogu da aktiviram eksploziv. Jednostavno nece da pritisne okidac, pokusavao sam misiju iz pocetka i svaki put isto.
 
da nije ovlažio exploziv ? ;)
 
Mnogo losa igra,u rangu hitman 2.... koji je bio extra u svoje vreme...,ali vreme ga je pregazilo,a ovo je nova igra,ali daleko iza svog vremena...
 
:D Probao sam i C4 i Semtex2 i Zastava Kragujevac ali nece Americki okidac :)

Stvarno izludjuje bag. Taman sam mislio nisam imao problema sa bagom sa konjem, ali evo ipak ovo...
 
Sta je ovo rat klonova :d.
Samo se ređaju u red.

Ovo je krsh u rangu MW3 kampanje, mozda za nijansu bolje. Ali daleko je gora igra tj. kampanja nego BO1.
Kad sam igrao onu prvu misiju pomisleo sam da su podesavanaj na Low, sve je bilo oskudno i texture lose.
 
Meni je prica extra, i bas mi je prijalo napucavanje u CoD duhu. Jesu nesto retardirani, ali se sve nadam da je do "narodne" verzije. Fali jedan dobar patch. Igra je pokupila solidne osmice u proseku. Svidja mi se sto ima visestruke zavrsetke, pa odaje osecaj manje linearnosti u odnosu na prethodne. Za 24h je zaradila 500 mil. $ ... da ne poverujes ...
Mada, nista dok ne probamo zombi multi. gledao sam na tjubu i izgleda do-ja-ja...samo jos da rodim 7 soma dinzi za igru :D
 
Ima li negde neka verzija koja moze normalo da se pokrene sve verzije koje sam do sada skinuo nisu mogle da se pokrenu probao sam i sa onim vracanjem datuma i menjanjem vremenske zone ali jos uvek nista nisam uspeo?
 
@alex1974: Imas SP1 na Win7 ?
Isto tako nije htelo da radi jednom druhu pa je instalirao Win7 i jos pored steam (samo instaliran, ne i ukljucen) i sa poslednjim updateom proradila.

Meni radila iz prve, jer SP1 imam odavna a korisitim i steam pa je samo poslednji update odradio svoje... nikakve gluposti tipa vraćanje datuma nisu potrebne, samo SP1, steam i update (1,2 u paketu).

Inace igra nije vredana ni 2000 din, mozda samo taj zombie mod vredi 3000 din ... ali ostatak ove uboge igre nije vredan mesta na hardu.
 
Nemam SP1 samo cist Win bez ikakvih updatea,skinucu igru ponovo(po ko zna koji put :)) pa cu da probam i sa SP1.
 
Poslednja izmena:
Stavljen SP1 i steam samo instaliran (ne treba ti ni nalog) bi trebalo da pomogne.
 
Nazad
Vrh Dno