Šta je novo?

Call of Duty: Black Ops 2

Evo i ja malopre probah ovo cudo....jbt,ovo je stvarno blagi uzas,pa prethodni BO mi nije izgledao ovako grdno i tupavo.....stvarno vredjanje inteligencije!!!!Posle ovoga mi ovaj novi MOH deluje kao full igra!!! :) ali sta sad,odigracu i ovo,cisto iz postovanja prema starim COD-ovima,ko zna,mozda je ostatak igre manje retardiran od pocetka.....
 
Kao iz postovanja a? Jaoo... svidja ti se priznaj :D
 
Jedva cekam da Jovy ovo uvalja u katran :eyebrows:
 
lol ne, ovo su takticke misije sa rasporedjivanjem saboraca, timova i vozila i i idu iz izometrijske pozicije i nemaju nikakve veze sa RO2. Zato se covek i zbunio, a verujem i vecina te "debele dece" (ne mislim na Igora :D) jer moras da radis takticki defense, posle onog klasicnog cod rostiljanja, bukvalno kao naucna misija u odnosu na prethodnu. Doduse ako kojim pogresnim slucajem resis da odigras i ti videcemo i tebe na haredned nivou kako se branis, a pogotovo hvatas onog kineskog renegade generala. :D
 
Cek, jel ti to nama objasnjavas kako su ti RTS elementi novitet u FPS igrama, kako je Black Cops 2 inovator zanra?
 
Kako je tebi dobro...

....da podsetim u inboxu ima jos mesta.
 
hsv.stoned Suvise bezobrazno od tebe pogotovo jer te nisam ni u jednom postu vredjao i prozivao.
 
Poslednja izmena:
lol ako na mene mislis. :D Procitaj postove gore.
 
Ma odgovorio sam na post ali forum izgleda bagovit ;-) Nisam mislio na tebe.
 
Ljudi, cisto da iznesem svoje misljenje: djubre, djubre, djubre, djubre, djubre, djubre, djubre, djubre, djubre, djubre. Majko mila! Zasto je ova igra morala da izadje...ikada? I to posle Medala koji stvarno nije nista posebno a ispostavilo se da je igra iz 8 dimenzije kad pogledas ovo. Kako samo izgleda kad jases konja xaxaxaxaxa. Filmovi ( da sam hteo da gledam film ne bih pustio igru! @#$%^&*&) Sajber podrumi pa ceceni pa.....konji(ne mogu da ih izbacim iz glave xaxaxa :)) brate jesu ovi drogirani???
 
Lepo igrah ruznu igru :p kad na trecoj misiji kaze da mi nedostaju neke mape u fast file-u! WTF? Zelim da se pomucim jos malo do tih "nevidjenih taktickih misija" koje po nekima odavde menjaju igru iz korena.

Jel imao neko ovaj problem?
 
Ma odgovorio sam na post ali forum izgleda bagovit ;-) Nisam mislio na tebe.

Ma nije ni on konkretno mislio na tebe (verovatno ni ne zna o cemu se radi i prica :D) nego je eto tako ispala zajebancija od posta.


btw, te takticke misije ne menjaju igru iz korena i prave od nje neko remek delo da se razumemo, cak ni nesto spec dobru igru, ali objektivnost na ovom forumu (a i nazalost u zivotu) je toliko na niskim granama da je bitnijie ko je glasniji i ciji je "veci" sa zajebancijom iako se na nesto uopste makar malo realno ne sagleda. Svodjenje na najprostiji like, dislike, prosto kao to, a masina takvih glasova se samo obrce.
Sto se tice igre, gomila rivjuova, tj. nijedan nije opisao igru djubretom, da li je zato sto su placeni ili ne, treba da se razmisli. Cak i zavrsne reci RPS-ovog rivju-a se zavrsava sa ovim: "But underneath all the hatred, sadism and jingoism there are telltale and fascinating signs of something more going on – and I hope they can be nurtured and built upon in the inevitable future CODs."

A u krajnjem slucaju da vise ne palamudim ni sam ne znam sto se trudim da izvucem neku logiku i objektivnost iz svega kada je like/dislike djubre/odlicno tu odmah iza coska... over and out.
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam video toliko nula medju user ocenama na metacriticu.. prosecna ocena usera za sada je 3.4
 
uzmes, predjes, obrises...njima je i to 3.4 dobro zato sto je taj neko igra i to za 49,99 ili koliko vec a posle **nja kako je tresh...a i sta ocekuju, valjda su skapirali da fransiza znaci necemo se menjati dok bas ne budemo morali...nisu oni entuzijasti, oni su bladaskin game industry hhhh
 
njima je sve otislo u ***** kad su preslu u modern warfare :D
secam se kad je COD bio legedaran :D sve dok se nije pojavio moder warfare 1 od tada samo je Black ops bila dobra igra, mw1 mw2 mw3 i bo2 necu ni da komentarisem :)
 
Kakve zadnje dve misije koja akcija uh uh :D
 
njima je sve otislo u ***** kad su preslu u modern warfare :D
secam se kad je COD bio legedaran :D sve dok se nije pojavio moder warfare 1 od tada samo je Black ops bila dobra igra, mw1 mw2 mw3 i bo2 necu ni da komentarisem :)

MW1 je bio fantastičan. U svakom pogledu.
 
Da..
 
+ moram da dodam, Black Ops je izašao posle MW1 :) tako da je Tozin post malo nelogičan
 
ali ljudi i dalje pisu o COD-u kao da je ovoj igri i dalje single player osnovna stvar... ali nije, i to vec mnogo godina u nazad...

cod je mp rostiljanje, brzinsko i za kratku instant dnevnu zabavu... lako se igra tesko se masteruje, ako je nekom uopste do toga danas

zasto i dalje svi komentarisu kamapnju kao neko merilo kvaliteta cod igre, ili razlog popularnosti iste ?!? plus zombiji na koje otkida nevidjen broj ludaka... cak su na stimu ubacili da imas odvojenu instalaciju, singpleplayer, multi i zombi mod... pa instaliraj sta ti se igra...
 
Pisu oni koje cod i ne zanima, a multi su samo probali preko seek-a youtube-a.
 
Ne znam, ali ja se fino zabavljam kada igram MP na X360, bez imalo razmišljanja, time killer kada je potrebno, partije su kratke i brze, baš ono šta mi treba.
 
lako se igra tesko se masteruje, ako je nekom uopste do toga danas

Ih, teško se masteruje... NOT! Svako ko igra FPS MP igre neće imati većih problema da masteruje. Sećam se kada sam prvi put počeo sa MW2, potrebno je, bukvalno, pola sata.
 
Lako je vama, masterima svih Ef pi es igara :(

Da se ja pucam u pravom životu kao vi, i ja bih tako lako masterovao svaku pucačinu.
 
Pisu oni koje cod i ne zanima, a multi su samo probali preko seek-a youtube-a.

Baš tako....
Kao instant zabava sa partijama od max 5 minuta ovaj BO2 mi je odličan.
Dopadaju mi se Yemen, Hijacked, Slums i Standoff definitivno.
Ima par loših mapa, i nedostaje dosta modova za hardcore. Makar Domination,ako ne HQ. Dosta mi je jurcanja za zastavama :d
 
Ih, teško se masteruje... NOT! Svako ko igra FPS MP igre neće imati većih problema da masteruje. Sećam se kada sam prvi put počeo sa MW2, potrebno je, bukvalno, pola sata.

krastavac sve zavisi protiv koga igras, kada upadnes protiv nekih napaljnih zaludjenika zaista im wtf fazona, ali s obzirom da je daleko veci broj casual igraca onda ti dobijes osecaj da si masterovao za pola sata :) sto je jedna od stvari koja prodaje cod, vecina dobje ono sto su i platili, osecaj da znaju da igraju


mene to ne radi, ja se ispraznim i dobro zezam :)

@GdinM razumem da ljudi nisu ludi da daju pare tek tako da bi probali mp, samo napominjem da sp nije bas ono oko cega se cod vrti... daleko od toga da je i mp nesto nevidjeno, ali je daleko ispred bilo kakve kampanje sa druge strane, ako mene pitate ;)
 
@G!!!

Slažem se da uvek postoji neko bolji, ali ako uporedimo brzinu masterovanja, recimo CS:GO, RO2, ili nekog arena shootera MW dođe kao nešto stvarno jednostavno.

+ Ovo:
sto je jedna od stvari koja prodaje cod, vecina dobje ono sto su i platili, osecaj da znaju da igraju
 
Poslednja izmena:
Pitanje za ove koji su igrali i MW3 ili 2, ne sećam se... Jel je ona mapa sa avionom na sredini, srušenim naravno, iz nekog predhodnog dela ili je samo urađena po uzoru na tu staru mapu?
 
Nazad
Vrh Dno