Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Probao i ja preko mobilnog, sa aktiviranim ARG VPNom.

Kad me baci na app, cene su srpske. Kada pokušam iz browsera, bude prazna strana kada odem na kupovinu Premiuma.

VPN šljaka, proverio sam preko drugih sajtova.


Ako neko ima slot na Family paketu, učipio bih se.
 
Jel zna neko kako da kupim godisnju family preplaty za indiju?
Mesecna mi ne prolazi kartica, a za godisnju nemam opciju nigde da izaberem.
Da li ce mi mozda iskociti annual family opcija kad mi trenutna pretplata istekne?
 
Jel zna neko kako da kupim godisnju family preplaty za indiju?
Mesecna mi ne prolazi kartica, a za godisnju nemam opciju nigde da izaberem.
Da li ce mi mozda iskociti annual family opcija kad mi trenutna pretplata istekne?
uzmi preko Turske, imas 4 mjeseca free i onda ili nastavis ili cancel, uzeo sam 1. januara i free je 4 mjeseca preko Turske
 
Imam vec preko turske, al bi da se isciganisem za jos 50 din da mi bude jeftinije preko indije...a i nemam 4 meseca free, to možda za nove korisnike
 
Dajte cenu u dinarima za nas sa jeftinijim ulaznicama.
Ima li negde slobodan slot da se ubacim?
 
Turska je za sada malo isplatljivija od Argentine posle poskupljenja. Da li je neko radio promenu sa Argentine na Tursku i kako?

Visa je povoljnija za plaćanje u Pezosima od Mastera, zbog toga su vam te razlike.
Ispada povoljnija duplo po kursu sa njihovog sajta. Trebalo bi samo ubaciti Visa karticu i ostati na Argentini ?
 
Poslednja izmena:
Arg je jefrtinija od turske ako se placa visa karticom a kako stvari stoje sa njihovom valutom bice i masterom dzaba 🙂.
 
Meni sa visa intrrnet kartice(devizna) skinulo 6.januara 2,3e sad je mozda oko 2 pa i manje. Bice dobro ako opet ne podignu cenu bas zbog situacije sa AR valutom.
 
bgm kad mi istekle free acc preko Turske ( 4 mjeseca dobio 1.jan ), prelazim na gaucose 👸🧙‍♂️
 
Meni argentinski porodicni premium 500 din.Skinulo prekjuce.
 
Isto visa isto oko 500 din pre neki dan. Pise cena u pesosima 699, ali naplacuje 4.5$
 
Isti slucaj kao i on.Visa prepaid nlb banke.U YT pise 699 ARS mesecno a izvod od googla stize 4.53$
 
Ok, registrovao sam novi gmail preko ARG proksija, aktivirao porodični Premium. Sve ok.

Poslao sam pozivnice za familiju, koji imaju "srpske" gmailove i YT je to propoznao i odjavio me. Da li postoji neki način da ovo bajpasujem, ili moraju svi da otvaraju ARG mejlove?

Izvinjavam se ako je već bio ovaj odgovor, ali mi je promakao.
 
Ne ide to baš tako, prvo napraviš familiju pa onda kupiš premium, ima par stranica unazad objašnjeno.
 
Ja sam prvo preko vpn-a zavrsio sve i ugasio vpn. Pa onda slao pozive i proslo. Moguce da ti je bio aktivan vpn na Arg kada si slao pozive pa zbog toga...
 
Pitanjce, imam share na argentinu oko godinu dana, malo jace, sve radilo super, i sad posto je jedan clan odustao, i javio se kolega sa bencha da upadne u share, desava se problem da mu sistem kuka i izbacuje "da nije u istoj regiji kao kreator familije" ili sta vec.

Pogledajte prilog 369101


Ovo mi se desavalo i jednog drugara isto kad sam hteo da ubacim.
Distinktno se secam da kad sam pravio familiju, radilo je bez VPNa, tj. da onaj koji joinuje nije morao argentinski VPN da ima, i radilo je, barem za prva 2-3 clana (jer sam imao uredjaje kod sebe kuci, i sve odmah reseno), a onda druga dva clana sam morao nesto da petljam dal valjda novi nalog, pa vpn, pa adresa, pa tek nekako sam ga forceovao, vise se ni secam, ali mi je 15ak minuta trebalo da namestim.

Sta raditi? Share super ferecera, pretplata standardna argentinska, na rajfajzen, skida redovno, sve ok.
Jel ja da palim VPN, pa menjam nesto, ili kako?
On treba da napravi novi profil za Google pay za Argentinu. Na linku imas sve objasnjeno kako da napravis novi profil
 
Hvala puno, probacu!!
Udjes u pley prodavnicu ides placanje i pretplate/ nacini placanja/visepostavki placanja. Kad ti otvori Google pay ides postavke, pisace ti profil za placanje ides skroz na kraj imaces opciju zatvori profil za placanje zatvoris Srpski i naprvis novi za Argentinu. Moras da uneses neku bilo koju adresu za Argentinu nadjes na netu, one generatore. Kad postavis profil za placanje onda udjes na invite link za pridruživanje femily paketu.
Ok, registrovao sam novi gmail preko ARG proksija, aktivirao porodični Premium. Sve ok.

Poslao sam pozivnice za familiju, koji imaju "srpske" gmailove i YT je to propoznao i odjavio me. Da li postoji neki način da ovo bajpasujem, ili moraju svi da otvaraju ARG mejlove?

Izvinjavam se ako je već bio ovaj odgovor, ali mi je promakao.
Imas moj poslednji post kako da pridružiš novi profil, kad uplacujes pretplatu za premium isto postavis profil na Argentinu upalis Vpn i aktiviras pretplatu.
 
Prebacio sam plaćanje sa Master na Visu dinarsku i opet mi je skinuo 4.59 dolara, ne znam samo ko određuje da je 699 pezosa 4.58 dolara?
 
Nazad
Vrh Dno