Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Meni je skinuo 436din pre 3 dana. Master kartica.
Ovo prvi put čujem da je moguća tolika razlika u kursu u zavisnosti od kartice. Kako je to uopšte moguće? Kada je zvanični kurs ovaj što primenjuje master?
Ko nadoknadi razliku između 2 kursa?
 
Pitanje je,meni su proslog meseca skinuli 490din a ovog 260 intezina internet kartica(visa) jedino ako su ovog meseca menjali nesto.
 
Ovde možete proveriti kurs za Visu, možete i datum da izaberete tako da ćete videti da je u novembru i decembru kurs bio 1 ars=0.7 rsd, a trenutni je 0.36 rsd. Iz tog razloga je prošli put skinuto više nego sad.
 
Meni je skinuo 436din pre 3 dana. Master kartica.
Ovo prvi put čujem da je moguća tolika razlika u kursu u zavisnosti od kartice. Kako je to uopšte moguće? Kada je zvanični kurs ovaj što primenjuje master?
Ko nadoknadi razliku između 2 kursa?
Isto master, 432din juce skinuto.
 
Individual preko ARG 140 din, ziveli i poziveli Gaucosi
 
Ne znam kako to vama skida, ali meni 2 meseca uzastopce skida 520 din odnosno 4.81 $, za argentinsku familiju, master card Erste banka.
 
Ukratko bolje plaćati Visom

Današnji kurs:
Master Card: 1.00 ARS = 0.62 RSD
Visa: 1.00 ARS = 0.36 RSD
 
Promenuo sam karticu, sad je Visa pa ćemo sad da vidimo.
 
Meni je pre 2 meseca skinuo 530 din a prosli mesec 505 din.Visa prepaid.
 
Meni skinulo sada 251din za YouTube family, Visa kartica Intesa.
Hteo bih da uplatim po prvi put Youtube Premium paket, pratim temu i vidim da su cene različite od korisnika do korisnika, od banke do banke, od kartice do kartice, od kursa do kursa, šta jos :) Tvoj je nasvežiji primer i najpovoljniji. Imam viza karticu kod intese pa bih pokušao da dođem do te cene. Jel to family paket iz Argentine?
 
Jel može neko na PP da mi objasni na koju foru kupujete aplikacije preko argentine? Bio bih zahvalan.
 
Ja doduse preko Turcije, imam turski PS.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-11-20-25-00-850-edit_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-01-11-20-25-00-850-edit_com.android.vending.jpg
    46 KB · Pregleda: 64
Pa i meni stoji argentina pod country ali su mi cene i dalje u američkim dolarima.
 
imam tidal na mobitelu preko SBB a vec placen, ali nema opciju da skida muziku samo online, kako vidim...
 
Hteo bih da uplatim po prvi put Youtube Premium paket, pratim temu i vidim da su cene različite od korisnika do korisnika, od banke do banke, od kartice do kartice, od kursa do kursa, šta jos :) Tvoj je nasvežiji primer i najpovoljniji. Imam viza karticu kod intese pa bih pokušao da dođem do te cene. Jel to family paket iz Argentine?

Da li ovaj Youtube Premium Family nalog vazi i na Youtube aplikaciji na tv sa android os?
 
Pozdrav kolege, imam jedan problem. Drugar i ja smo koristili premium preko Argentine, međutim meni kada je istekla kartica visa internet prepaid iz komercijalne banke, bez problema sam dodao novu, međutim on nikako ne uspeva da doda novu karticu, a stara mu je takođe istekla. Da li ima nekog rešenja? Zvali smo komercijalnu banku, ali kažu da je kod njih sve ok. Screenshot_2023-01-12_073607.jpg
 
Pozdrav kolege, imam jedan problem. Drugar i ja smo koristili premium preko Argentine, međutim meni kada je istekla kartica visa internet prepaid iz komercijalne banke, bez problema sam dodao novu, međutim on nikako ne uspeva da doda novu karticu, a stara mu je takođe istekla. Da li ima nekog rešenja? Zvali smo komercijalnu banku, ali kažu da je kod njih sve ok. Pogledajte prilog 371155
Neka proba ovako
 
Vrh Dno