Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Ja prebacio na MasterCard, videću za 5 dana da li će da šljaka :D
 
Nacin placanja mozda ostaje sacuvan pri prelasku na TR?
Javljajte se ako nekom istice uskoro kako je prosao...
 
seoba Srba :D
 
Šta raditi sa ostalim članovima koji su povezani? Ok, prebaciti na TR, ali šta sa familijom? 😄
 
Meni kad sam kliknuo familly izbacilo ispod ko je sve vec deo paketa i prebacilo na placanje.
Tako da ce izgleda prebaciti sve.

A meni nece da verifikuje VISA karticu kad pokusam da platim TR YT. Kad unesem onaj kod od tri broja.
 
Mislim da porodica ostaje ona koja je bila, da to nema veze sa plaćanjem.
 
Napisali su "may fail", ne "will fail". Meni je naplata 12. pa ću vidjeti...
 
Meni sve radi normalno, kao sto gore rekoh, MC skinuto 3.42e i cela porodica je i dalje na okupu.
 
Meni je odbijena virtualna visa (intesa, preko vpn) za plaćanje, napravio sam MC virtualnu i ona je prošla. Skinuto 3.42e family plan.
Kako pravis MC virtuelnu? Posto je debitna VISA, kad hocu da napravim virtuelnu, verovatno ce i ona biti VISA, ne vidim da ima da se bira?
 
Kada kreiras virtualnu karticu samo skrolujes (swipe s desna na levo) sliku kartice. Malo je glupo odradjeno, ali eto, kao da listas knjigu izaberes karticu (dina, visa, mc) i napravis virtualnu.
 
kao da sam naslutio, sasvim slucajno uletio na akciju od 1.1.2023. Turci davali 4 mjeseca free, a od 1.4. ide regularna cijena, sve bosanske kartice prolaze, VISA, Mastercard, kreditna, debitna, sveee, dugo smo bili pod Turcima, ipak
 
Radi
Otkažeš trenutnu arg pretplatu, nakon što istekne uđeš u YouTube s uključenim turskim VPN-om, odabereš pretplatu, uneseš podatke s kartice i neku adresu u Turskoj. Kad uplata prođe, isključiš VPN i to je to.
Proslo sve. Ostali isti clanovi posto se nista ne menja fakticki.

348 dinara za familly paket.

Cak nije morala ni adresa.
 
Znaci,kad mi istekne 18.02. da predjem na Tursku.Ali prvo da otkazem preko Argentine.
 
Kada kreiras virtualnu karticu samo skrolujes (swipe s desna na levo) sliku kartice. Malo je glupo odradjeno, ali eto, kao da listas knjigu izaberes karticu (dina, visa, mc) i napravis virtualnu.
Da, onda je moguće da si napravio virtuelnu koja je povezana na kreditnu karticu, osim ako nemaš još neku debitnu, koja je MC? Mada, mislim da su im debitne standardno VISA.
 
Samo da razjasnimo, argentinci naplaćuju unapred predplatu za mesec dana, znači da je najbolje otkazati 1 dan pre dospeća naplate, right?
 
Znači možeš da se prijaviš na turski dok ti još benefiti važe, neće se nešto youtube zbuniti?
 
Bolje sacekaj jedan dan da istekne,ja bih tako sigurnije je.
 
Ja cu tako uraditi,odjaviti se sad i pošto mi ističe 18 u mesecu ,19og cu se prebaciti...
 
Ja sam se danas odjavio, istice mi u ponedeljak, tako da cemo videti kako ce proteci putovanje ARG -> TR. Nadam se da nece biti turbulencije :).
 
Jel tko od vas imao problema pri prebacivanju sa države na državu? Misliš na blokiranje računa i slično...
 
Upravo vidio da je sada Master ponuđen kao virtualna kartica na Revolutu. Aktivirao je kao rezervnu pa ću vidjeti 12.2. što će se dogoditi...
 
Vrh Dno