Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Bio danas do poslovnice da vidim ima li jos uvek popust 50% na tarifu za prelazak sa pripejda, uz prenos broja iz druge mreze, kaze onaj batica samo sest meseci po dinar na bilo koju tarifu pa posle toga snizena cena sa sajta...
Ni meni više ne prikazuje 50% u aplikaciji, samo popust na mesecnu pretplatu. A na *111# mi prikazuje da pozovem taj broj da pređem na 50% sa pripejda.
 
Bio danas do poslovnice da vidim ima li jos uvek popust 50% na tarifu za prelazak sa pripejda, uz prenos broja iz druge mreze, kaze onaj batica samo sest meseci po dinar na bilo koju tarifu pa posle toga snizena cena sa sajta...
Samo ti prebaci broj kao pripejd, i dalje može bilo koji paket osim decijeg sa popustom 50% na punu cenu pretplate.
 
Ni meni više ne prikazuje 50% u aplikaciji, samo popust na mesecnu pretplatu. A na *111# mi prikazuje da pozovem taj broj da pređem na 50% sa pripejda.
Kod mene ima 50% , jedino poskupeo total data
 

Prilozi

  • Screenshot_20240311-221353_Yettel.jpg
    Screenshot_20240311-221353_Yettel.jpg
    56 KB · Pregleda: 218
  • Screenshot_20240311-221729_Yettel.jpg
    Screenshot_20240311-221729_Yettel.jpg
    78.9 KB · Pregleda: 219
Да ли неко зна који модел ЛГ олед телевизора дају уз пакет ?
На сајту имају 65 олед али не пише који је модел.
Pitao (i pročitao u mejlu) 65B33xx.xx.
Navodno su danas dobili svi obaveštenje i prodavnice i agenti.
 
Ni meni ni prikazuje 50%, samo neke kratkotrajne pripejd ponude.

Doduse, zvali su me dan nakon podnosenja zahteva za prelaz na pripejd, nudili 50% na sve, meni to na tom broju u ovom momentu nije potrebno.

Samo sam uplatio kredit da zadrzim broj i prosetao do poslovnice da ga opet registrujem na moje ime.

Nakon prelaska na pripejd sa postpejda brisu sve podatke, zasto je neko izmislio takvu proceduru nemam pojma a da nisam negde na temi ili forumu procitao ziveo bi u ubedjenju da je broj registrovan na mene.
 
Poslao sam upit yettelu sta se desava sa mojim zahtevom za raskid ugovora i prebacivanje na prepaid, kazu nije jos resen a i ne mora da znaci da ce me neko zvati, kao i da ukoliko se predomislim, mogu da ponistim zahtev.
Posto se yettel opasno "zaigrao", mislim da cu to i uraditi, ponistiti zahtev, podneti novi ali sa razlogom prelaska u drugu mrezu, i onda otici u a1 i podneti tamo. Prosto je neverovatna kolicina nezainteresovanosti i bezobrazluka yettela da zadrzi bilo koga, i ne zasluzuju da se ovoliko cimam za tih 50%, toliko da mozda i ne pristanem na tih 50%. Za 17 godina nikada nisam iskoristio popust od 50% na paket, i sada su resili da zatezu kada me prvi put to interesuje.
Neka, mozda je i vreme za konacni raskid.
 
Sa srećom :)
Na žalost, ja to ne mogu...zato što na poslu uopšte nemam internet na A1 i mts mreži...
 
Prijatelj podneo zahtev za prelazak u drugi mrezu. Zvali ga i dobio je za 2800 Todal Data i Redmi Note 13 pro+ 5g . Tarifa sa 50%popusta 2100 i telefon za 700d mesecno.
 
Kaze cenkao se kao na pijaci.
 
Pozdrav, broj mi je u Yettelu na Postpaid trenutno bez ugovorne obaveze, zanima me ako sad podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu da li ce prenos biti odbijen zbog "neizmirenih obaveza" posto racun za ovaj mesec jos nije dosao, vec samo za februar?
 
Pozdrav, broj mi je u Yettelu na Postpaid trenutno bez ugovorne obaveze, zanima me ako sad podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu da li ce prenos biti odbijen zbog "neizmirenih obaveza" posto racun za ovaj mesec jos nije dosao, vec samo za februar?
Мораш да раскинеш уговорну обавезу, измириш рачун, па тек онда поднесеш захтев у другој мрежи. Такође мораш да сачекаш да се прокњижи уплата.
 
Мораш да раскинеш уговорну обавезу, измириш рачун, па тек онда поднесеш захтев у другој мрежи. Такође мораш да сачекаш да се прокњижи уплата.
Ugovor je vec raskinut izabrana je bila opcija 2 da broj ostane na Postpaidu bez ugovorne obaveze, zato pitam par dana sam na tome
 
Онда уплати рачун за Фебруар и иди у другу мрежу поднеси захтев за прелазак.
 
Prijatelj podneo zahtev za prelazak u drugi mrezu. Zvali ga i dobio je za 2800 Todal Data i Redmi Note 13 pro+ 5g . Tarifa sa 50%popusta 2100 i telefon za 700d mesecno.
Ovo nisam cuo do sad,da daju popust na paket ako se uzima i telefon..
Znaci sve mogu ako hoceju..
Kakvi su to indijanci i dupli arsini...
 
Da li je neko imao problem kao ja i kako je resio?
Desava mi se da budem nedostupan kada me neko zove, a ja na telefonu imam pun signal i 4G+ za net i uredno mogu da pozivam bez problema...
To se desava od pre par dana, do tada se nikada nije desavalo...
 
Pozdrav, broj mi je u Yettelu na Postpaid trenutno bez ugovorne obaveze, zanima me ako sad podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu da li ce prenos biti odbijen zbog "neizmirenih obaveza" posto racun za ovaj mesec jos nije dosao, vec samo za februar?
Ti nemaš neizmirenih dospelih obaveza jer račun za mart dospeva tek u aprilu, možeš da podneseš zahtev.
 
Da li je neko imao problem kao ja i kako je resio?
Desava mi se da budem nedostupan kada me neko zove, a ja na telefonu imam pun signal i 4G+ za net i uredno mogu da pozivam bez problema...
To se desava od pre par dana, do tada se nikada nije desavalo...
Isto se dešava mojoj koleginici! Juče smo ceo dan lupali glavu šta je problem (restart aparata, vadili karticu, kucali kod za poništavanje preusmeravanja..) i ništa. 🧐
Bude dostupna 15ak min i onda opet nedostupna. Mreža postoji, radi net, može da zove, ali dolazni pozivi jok. 😳
 
Pozdrav svima. U petak sam podneo zahtev u Yettel-u za prelazak na pripejd sa MTS postpaid. Posle par sati me zovu iz MTS da ponude 30% popust na Soko Lite, odbijam. U ponedeljak mi je broj prenesen u Yettel pripejd, danas potpisah postpaid sa 50% pospusta. Misija uspesno obavljena 😁

Jedino sto mi Yettel aplikacija i dalje govori da sam pripejd, ali mislim da je bilo spomenuto da treba da prodje 24h da aplikacija azurira podatke.
 
Zdravo, ako ima nekog akvizitera za Nis, molio bi da me kontaktira na pm
 
Prebačen broj na prepaid 05.03.2024. zašto se ne pojavljuje opcija 50% na mesečnu pretplatu? 🤔
 

Prilozi

  • yettel.jpg
    yettel.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 129
^ šta je pod prvom stavkom?
 
Da li je neko imao problem kao ja i kako je resio?
Desava mi se da budem nedostupan kada me neko zove, a ja na telefonu imam pun signal i 4G+ za net i uredno mogu da pozivam bez problema...
To se desava od pre par dana, do tada se nikada nije desavalo...

Desavalo se mojoj sestri kad je presla na novi telefon svaki dan u nekom momentu. Resila je tako sto je iskljucila VoLTE i od tada se ni jednom nije desilo evo vec 6 meseci.
 
Nazad
Vrh Dno