Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sta je sa ovima iz yettela, jel se oni zajebavaju ili sta? Da im placam 180 din za sta? Gde bi moje ime pisalo na nekakvom prikupljenom otpadu?! Ovi su definitivno prsli. Kakva ponuda ⛪️🤦🏻‍♂️
 

Prilozi

  • IMG_0328.png
    IMG_0328.png
    309.2 KB · Pregleda: 152
  • IMG_9759.jpeg
    IMG_9759.jpeg
    273.5 KB · Pregleda: 146
Izgleda da smo svi dobili te poruke danas i odmah ih obrisali🤣
 
Sta je sa ovima iz yettela, jel se oni zajebavaju ili sta? Da im placam 180 din za sta? Gde bi moje ime pisalo na nekakvom prikupljenom otpadu?! Ovi su definitivno prsli. Kakva ponuda ⛪️🤦🏻‍♂️

Znači ne želiš da doprineseš?

A možda da otkupiš Lenovo CO2 offset pri kupovini laptopa? Ne? Kak'i si čovek.

Moraćemo da donesemo zakone koji će obavezati vas nesaradljive 😁

 
Moja firma svaki mesec pošalje na recikliranje 6t papira, 600-800kg najlona, oko 100kg krpa od boje i hemija, desetine kanti i kutija od boja pa ja ne tražim od svojih kupaca da mi oni to namire kao yettel. Svako svoj otpad plati da ode na reciklažu. Čisto uzimanje novaca, sigurno te pare oni proslede da bi neko drugi to radio i činili usluge nama.
 
Ljudi ko vas tera da plaćate taj dodatak za reciklažu?
 
Ljudi ko vas tera da plaćate taj dodatak za reciklažu?
Ni ne plaćamo neko kažemo narodno rečeno da je to porez na budale. Ko želi da plaća neka plaća niko se ne ljuti niti mu brani.
 
Ne tera nas niko ali veoma je ruzno i bezobrazno da ti ovo posaljes korisnicima. Ako recikliras recikliraj i sam to placaj. Ne trazi da ti drugi placa to sto radis. Ako se hvalis kako ne zagadjujes onda sam to i plati.
Upravo to... Ali jos na to. Nije problem da pomognemo ovako ili onako za nešto. Ali onda napisi konkretno. Ili napravi ko globaltel. Da možeš da platis u reciklaži račun... Ovako samo izgleda ko lepo upakovana prevara cak i da možda to nije...
 
Upravo to. Daj da recikliram i da mi se umanji racun, da uplatim kredit, da imam za dodatnu opremu za bilo sta sto bi mene podstaklo da ja recikliram. A od ovog da ti ja dam 180 din da bi "bilo moje ime tamo negde" nece da moze.

Pa i ja bi voleo da mi svi uplate evo po skromnih 100 din svaki mesec na moj racun i ja cu se tih ljudi vecno secati 😂

msm stvarno ovo je jedno ludo vreme doslo, ja ne znam sta se desava ovo.

Ali sto je najgore od svega njima ovo prolazi, a to je vise sto me brine.
 
To da treba da recikliraš treba da bude u našem mozgu i ponašanju a ne da ti neko plati da baterija mobilnog telefona ne završi u Drini ili na lokalnom smetlištu.Dodatak nije obavezan i nije mi jasno zbog čega zagađujete temu nepotrebnim komentarima?
 
Ako se nastavi ovim tempom biće brisanje postova i poena. To recikliranje ostavimo onima koji su zaduženi za to i neka se tema nastavi u pravcu za koji je namenjena.
 
Počistih suvišne postove a podelio sam i par nagradnih poena za ove što vole suptilno da vređaju. Držite se teme da nebi usledilo udaljavanje iz iste.
 
Jeste da smo dosta otisli van teme ali je bolje to nego li cuvena recenica 😂

"Da li je neko u skorije vreme dobio 50% popusta na pretplatu? Ako jeste - kako"

I jos jedna

"A jel mora da se podnese zahtev za prenos broja, meni produzili kad me zvali iz korisnickog"
 
Predao sam sinoć zahtjev za prenos broja u A1, valjda će stići ponuda. :D Ako ne - odoh na A1 prepaid.
 
Tako je. Tako da zapravo ne razumem "Funny" reakcije. Telefon izađe 1170 EUR. Jeste 170 eur skuplje nego preko, ali dobiješ poklon od cca 400 EUR. Po meni nije loša kupovina, ko kupuje telefon od operatera.
 
Pogledao sam samo Gigatron, trenutno je cca 1400 EUR. Nisam razumeo "drugi ne daju na rate"?
 
Tako je. Tako da zapravo ne razumem "Funny" reakcije. Telefon izađe 1170 EUR. Jeste 170 eur skuplje nego preko, ali dobiješ poklon od cca 400 EUR. Po meni nije loša kupovina, ko kupuje telefon od operatera.

Poklon je cca 300 eur, ako želiš da ga pretvoriš u novac. Dok pokloni stignu, biće ih puni oglasi. Ali i dalje ne deluje kao loša kupovina kome je potreban ovaj telefon i toliki paket. Šaljivi komentari u pokušaju su pobrisani, jer ne doprinose temi.
 
Telefon kupljen na kp i pretplata na total 40 sa 50% popusta na dve godine sve skupa izadje jeftinije nego li samo cena telefona u yettelu. Zato je i smesno.
E sad sto nekom ogovara da kupuje na rate to je stvar izbora i moci gradjana.
KP uredjaj 800e (94000din) + total 40 sa 50% na pretplatu
(1250x24=30000) = 124000 din.

A samo telefon kosta 137.160 dinara u yettelu sto mu dodje 13160din jeftinije u startu.

Poklon je nebitan jer je navlakusa, gde ti kroz skuplju pretlatu paketa otplatis i taj poklon.
 
Poslednja izmena:
Ako već porediš kupovinu na KP i kod operatera, kako možeš da zanemariš poklon u značajnoj porcentualnoj vrednosti paketa?

Svako kupuje gde mu odgovara, ali ove računice sa duplim standardima, što godinama čitam na forumu, mi više idu na živce.

Ovde zanemarimo garanciju, tamo zanemarimo poklon, lakše preuzeti paket u haustor ili ti kurir donese, ne moraš da se cimaš do poslovnice...
 
Ako već porediš kupovinu na KP i kod operatera, kako možeš da zanemariš poklon u značajnoj porcentualnoj vrednosti paketa?

Svako kupuje gde mu odgovara, ali ove računice sa duplim standardima, što godinama čitam na forumu, mi više idu na živce.

Ovde zanemarimo garanciju, tamo zanemarimo poklon, lakše preuzeti paket u haustor ili ti kurir donese, ne moraš da se cimaš do poslovnice...
Apsolutno ste upravu .
 
Ako već porediš kupovinu na KP i kod operatera, kako možeš da zanemariš poklon u značajnoj porcentualnoj vrednosti paketa?

Svako kupuje gde mu odgovara, ali ove računice sa duplim standardima, što godinama čitam na forumu, mi više idu na živce.

Ovde zanemarimo garanciju, tamo zanemarimo poklon, lakše preuzeti paket u haustor ili ti kurir donese, ne moraš da se cimaš do poslovnice...
Mozda i meni ide na zivce to sto ljudi misle da su u pravu a nisu pa vole za slamke da se hvataju ali to je njihovo. Svako ima svoju matematiku i zna sta mu treba i sta hoce da kupi i po kojoj ceni.
Po meni je totalna ludost pretplacivati nesto kod operatera kada sve to moze i ovako da se kupi po dosta pristupacnijoj ceni. E sad sto neko vise voli "poklone" i garanciju, koju je vrlo cesto tesko i preko operatera izgurati do kraja.
Samo nije lepo reci da se nesto isplati kad prosta matematika ti kaze da se ne isplati. Ali dobro Boze moj ljudi smo, svako za sebe zna sta mu je dobro.
 
Ček, odbijen mi zahtjev za prenos broja? Je li mora da bude plaćen mjesec u toku ili šta?
 
Nazad
Vrh Dno