Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

^ u pravu si 100%. Kod njih samo 50% popust i ništa drugo
 
Ma, dobri su oni, trebali bi da podignu jos cene i da objasne korisnicima kako je na ime kvaliteta to jeftino što daju 🤣. Zivo me interesuje kad bi duplirali cene za iste usluge uz par reklama da li bi i 3 posto korisnika izgubili 🤣
A dupliraju profit po korisniku
 

voleo bih da vidim samo njihov data centar dal bi izdržao da radi samo na ''obnovljivim izvorima''


P.S.
Emoji_Icon_-_Clown_emoji_large.png
 
Zakon postoji ali to je u ovoj drzavi bar lako zaobici. Das pare nekoj stranoj kompaniji koja se bavi "testiranjem mreze" i oni naravno kazu da si najbolji posto su dobili pare od tebe da ti to kazes. U ovom slucaju je to neka kompanija UMLAUT. I to je skroz legitimno i dozvoljeno u zemlji Srbiji. A vazi za sva tri operateta jer ne zna se koji je gori iskreno.
 

Prilozi

  • IMG_0273.png
    IMG_0273.png
    410.8 KB · Pregleda: 59
Zakon postoji ali to je u ovoj drzavi bar lako zaobici. Das pare nekoj stranoj kompaniji koja se bavi "testiranjem mreze" i oni naravno kazu da si najbolji posto su dobili pare od tebe da ti to kazes. U ovom slucaju je to neka kompanija UMLAUT. I to je skroz legitimno i dozvoljeno u zemlji Srbiji. A vazi za sva tri operateta jer ne zna se koji je gori iskreno.
Pa dodjes u njihov centar konektujes se na wifi 6E i roknes dva speed testa u lokalu. I brzi si od svih 6G mreža.
Ili oboris sve sa mreže dok se ne uradi speed test za testiranje... Ili napravis mikro baznu stanicu na koju niko nije konektovan da ispadne kao da si brz u opsegu. I odakle im pravo da koriste privremenu frekvenciju? Sto i ostali nemaju dodatne bandove "privremeno"
Lako je ispasti najpametniji i najbolji ali treba održati nivo u stvarnom svetu...
 
Što ne bi mogao? Hidroenergije koliko hoćeš kod nas :)

Dva najveća hidro-izvora su na Drini i Dunavu - podjednako fizički daleko da bi jetel/cetin od ta dva obnovljiva izvora direktno fizički dobijao obnovljivu hidro ''zelenu'' energiju.
Oni se samo administrativno na papiru hvale kako koriste ''zelenu'' energiju a u praksi im se dostavlja energija iz ... pogodi kojeg bližeg najviše zastupljenog izvora u Srbiji...
Samo treba da ćute i da se pokriju ušima i da se ne blamiraju jer se očigledno ne razumeju u distribuciju električne energije, energetsku efikasnost, zaštitu životne sredine i održivi razvoj.
 
Postavljaju solarne panele na placevima gde su im bazne stanice.
 
Postavljaju solarne panele na placevima gde su im bazne stanice.

koliki broj lokacija znaš da se u donosu na ukupan broj lokacija napaja obnovljivi izvorima ?
daj Bože da im se bar i 10 % lokacija tako napaja - to i dalje njih ne čini ''100 % zelenom mrežom'' kako su se samoproklamovali.
 
  • Like
Reagovanja: Ira
Pitao je neko na temi "Popusti 2023".
 
Hajd da ponovo pokusam da dodjem do 50 % popusta na izabrani paket,
pisao sam vec da sam presao na pripejd i da mi ne nude ponudu sa 50 % popusta u aplikaciji, sada bi pokusao sledeci korak a to je da podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu, ono sto me interesuje je da li ja to mogu sam uraditi u Yettel poslovnici ili moram otici u neku drugu mrezu (A1, MTS)/poslovnicu pa njima reci da oni podnesu zahtev za prebacivanje broja u drugu mrezu
 
За пренос броја идеш код оператера код кога желиш да пређеш...
 
Ja kad sam dobio 40% prije dvije godine samo sam pitao preko Twittera šta treba da radim za prenos u drugu mrežu i isti dan me zvala gospođa s ponudom.
 
Zahtev za prenos broja u A1 poslovnici je automatski i zahtev za raskid Yettelu ako nema zaostalih dugova i ugovorne obaveze.
 
Da li neko zna, da li nakon prebacivanja broja sa računa na dopunu (postpejd na pripejd) postoji neki 'embargo' period na promenu mreže?
 
Hajd da ponovo pokusam da dodjem do 50 % popusta na izabrani paket,
pisao sam vec da sam presao na pripejd i da mi ne nude ponudu sa 50 % popusta u aplikaciji, sada bi pokusao sledeci korak a to je da podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu, ono sto me interesuje je da li ja to mogu sam uraditi u Yettel poslovnici ili moram otici u neku drugu mrezu (A1, MTS)/poslovnicu pa njima reci da oni podnesu zahtev za prebacivanje broja u drugu mrezu
Nema ovako nesto na aplikaciju,moju cerkicu zvali posle 5 dana , da nemas propusten pozive ,mozda te zvali
 

Prilozi

  • viber_slika_2023-10-22_14-30-51-583.jpg
    viber_slika_2023-10-22_14-30-51-583.jpg
    61.5 KB · Pregleda: 67
Hajd da ponovo pokusam da dodjem do 50 % popusta na izabrani paket,
pisao sam vec da sam presao na pripejd i da mi ne nude ponudu sa 50 % popusta u aplikaciji, sada bi pokusao sledeci korak a to je da podnesem zahtev za prenos broja u drugu mrezu, ono sto me interesuje je da li ja to mogu sam uraditi u Yettel poslovnici ili moram otici u neku drugu mrezu (A1, MTS)/poslovnicu pa njima reci da oni podnesu zahtev za prebacivanje broja u drugu mrezu
60 dana mislim da će pokušati da te spreče bez da te zovu ikako...
Ali svakako probaj.
 
Mene zvali upravo iz Yetela,i dali mi 40 posto popusta tokom cele ugovorne obaveze.Tako da nije lose.
Posle devojka zvala taj broj,posto i njoj istekao ugovor,njoj spustili 200din na go data paket 🤪
 
Na dva broja smo podneli zahtev za prelazak u A1. Oba broja su zvali par sati nakon podnošenja zahteva, i odmah nudili 50% na bilo koji paket. Ako se prihvati ponuda, popust će bti obračunat i za ovaj protekli period (poslednji mesec stare UO).
Jedan broj pristao na ponudu i ostao, jedan prešao u A1.
 
Burazer uzeo sat u yettelu na pretplatu, otplatio 6 rata, a ostalo mu još 18...
Ističe mu ugovor početkom sledećeg meseca. Kažu mu iz call centra da ne može da predje u drugu mrežu dok ne plati sve rate za sat. Mene zanima kakve to veze ima, ako on redovno plaća i skida mu se automatski rata sa računa. Hteo je da proba da podnese zahtev za prelazak u A1 kako bi ga zvali iz yettela i ponudili popust od 50%, međutim ovo sa početka ga koči.
 
Prevremena otplata nije moguća za dodatnu opremu, samo za telefon. Njihova politika.
 
Da li probati sa podnošenjem zahteva za prelazak u A1, obzirom da ima još rata za sat ? Čisto da zna da ne gubi vreme ako će ga odbiti.
 
^ mislim da neće dozvoliti dok ne isplati sat. Neka proba ali teško.
 
Možda ga puste pa mu sve rate za sat naplate odjednom? On ako nema UO (odnosno ako je prošao datum isteka UO) onda bi trebalo da ispunjava sve uslove za prenos?
 
Nazad
Vrh Dno