Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Za svaki telefon daju 10k, ne procenjuje se vrednost pošto ide na reciklažu (rastavlja se na delove). Ako kupuješ neke od određenih modela daju popust 20k za reciklažu.
 
@Marko1996
nebitno kakav je telefon, da li radi ili ne, bitno je da se samo vidi imei broj i ide popust do 10k. Vidi da li ti se isplati, po meni bolje da samo prebacis broj, uzmes 50% na pretpaltu a telefon kupis negde na rate...
 
Hvala,ali na poslednje dve strane nema baš ničega u vezi sa onim što sam pitao.Znači popust na uređaj a ne pretplatu,, recimo hoću telefon koji je kod njih na sajtu 35-40 hijada(nerealno) za 1 din ili 99 din kao što je bilo normalno dok se nije dogovorio kartel mobilnih operatera da toga više nema (sem za biznis pakete to znam pouzdano da daju za dinar).
Isto je, ne daju ništa
 
Posle znaka interpunkcije ide razmak. Pre znaka interpunkcije ne ide razmak. Kad drugima držiš slovo, bar se potrudi da naučiš nešto pre nego što podigneš glas.
Ispraviću, hvala Vam daxico. Bilo je u brzini. Rad sam znati kako ste se Vi osetili prozvanim? I kako ne primetiste potpuni pravopisni haos kod dotičnog sa kojim sam debatovao? I baš mi je drago da ste se toliko intimizirali sa mnom, pa mi se obraćate bez persiranja.
 
Ја сам последњи пут однео неки пуњач и узели га за рециклажу. Такође могу и слушалице и ништа не мора да ради...
 
Ispraviću, hvala Vam daxico. Bilo je u brzini. Rad sam znati kako ste se Vi osetili prozvanim? I kako ne primetiste potpuni pravopisni haos kod dotičnog sa kojim sam debatovao? I baš mi je drago da ste se toliko intimizirali sa mnom, pa mi se obraćate bez persiranja.
Nije daxico nego daxyco.
 
@Marko1996
nebitno kakav je telefon, da li radi ili ne, bitno je da se samo vidi imei broj i ide popust do 10k. Vidi da li ti se isplati, po meni bolje da samo prebacis broj, uzmes 50% na pretpaltu a telefon kupis negde na rate...
Odlično, pa iskreno ja sam imao broj tamo i to dobar, ali nisam uplaćivao kredit neko vreme i verovatno je prestao da radi, kako mogu proveriti da li ga mogu povratiti, na postpaid-u se vodio na moju mamu, i posle je prebačen na prepaid, e sad ne znam jel ostao registrovan na njoj ili su ga nekom drugom dali? Otišao sam do poslovnice, ali nisu bili previše od pomoći, tj kao dodeljen nekome, a ni Viber ni Whatsapp ne postoji na tom broju, više je gledala kako da mi uvali kablovsku i smarala sa tim pitanjima nego što je realno htela da mi pomogne..
 
Idi do neke druge poslovnice i vidi jel zauzet ili ne, ne znam da li moze na drugi nacin da se proveri...
 
Suvišni postovi su pobrisani a podeljeni su i poeni. Držite se teme da nebi usledilo udaljavanje iz iste !!!!
 
Ako je istekao tipa najvise pre 6 meseci (cini mi se) mogli su da izdaju duplikat kartice koji se placao 400 din. (prosle godine).
 
Da li su nešto menjali?
Nema promene i dalje paketa iz app ako imate 50% popust?
 
Presao iz MTS posle 8god u Yettel u fale me 2 stvari u podesavanjima sto sam ovamo imao... Podesavanje limita racuna, u slucaju da se prekoraci iz nekog razloga 15k din da se prekinu naplagive usluge kao i podesavanje roaminga na nivou aplikacije: iskljucen, sami pozivi, i net i pozivi. Je l moguce ovo sam ikako da podesim ili da zovem call centar?
 
za limit mora poslovnica a za roming je dovoljno pozvati samo 063-9000
 
Da li ima neko kojim slucajem kupon za popust pri kupovini dodatne opreme za uredjaje u Yettelu?
 
Imam ja popust od 1000din na dodatnu opremu ili pametni sat, ako ti odgovara..
 
Odlično, pa iskreno ja sam imao broj tamo i to dobar, ali nisam uplaćivao kredit neko vreme i verovatno je prestao da radi, kako mogu proveriti da li ga mogu povratiti, na postpaid-u se vodio na moju mamu, i posle je prebačen na prepaid, e sad ne znam jel ostao registrovan na njoj ili su ga nekom drugom dali? Otišao sam do poslovnice, ali nisu bili previše od pomoći, tj kao dodeljen nekome, a ni Viber ni Whatsapp ne postoji na tom broju, više je gledala kako da mi uvali kablovsku i smarala sa tim pitanjima nego što je realno htela da mi pomogne..
Može da se pokrene kupovina online i da tu izabereš taj broj koji te interesuje i sistem će ti reći da li je dostupan ili ne. Naravno to kad odradiš ne moraš da završiš proces kupovine već ga otkažu.
 
Da li je normalno da mi Yettel sim kartica/telefon uhvati Roaming kod kuće? Spojen je na A1 HR.
 
^ ja živim u pograničnom mestu. To se desi kad rade nešto na mreži i nema je nekoliko sati. Sto se tiče ručnog hvatanja mreže to se uradi kad imaš signala. Džaba je traziti ručno kad je nema 😀
 
Menjao paket iz app na total 10, nadam se da će mi promocija 50% biti i na njemu.
Pre to nije moglo , morao sam do poslovnice.
 
Samo tražite da vas pozove služba za brigu o korisnicima, taj lvl1 support izgleda nema nikakva ovlašćenja. Moja keva je zatražila u mejlu da je pozovu, mislim da su je već sutradan pozvali i odobrili ponovo 50% popusta.
Mene otkačili i preko mejla i preko tvitera ta famozna služba za brigu o korisnicima. Jedino mi ostaje onda da pređem na pripejd pa da tako probam da dobijem novih 50%. Jedino ne znam da li to važi i za obnovu ugovora ili samo za one koji prebacuju broj iz druge mreže?
 
ok, otkačili su te preko mejla i tvitera.
Zovi 063-9000 i traži agentu da te zove samo služba za brigu o korisnicima radi ostanka u jetelu.
Ako agent odbije da prosledi zahtev da te oni zovu onda jedina brža varijanta je da samo podneseš zahtev za prenos broja u drugu mrežu i odmah sutradan te zovu i daju sve samo da bi ostao kod njih
 
I mog prijatelja su otkacili preko mail-a videcemo sutra ovaj broj ako ne prenece broj u mts.
 
Vrh Dno