Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Bas sam dugo koristnik MTS-a i konacno hocu mozda malo da promenim jer navodno i ako zapretim sa prelaskom u drugu mrezu nece da mi ponude vise popust... Da probam taj cuveni Telenor :D

Koliko sam ukapirao, ako predjem iz druge mreze imam 50% popust 2 god. Na koju cenu se to odnosi? na 3249 ili 2499?

1692015400711.png

Za sada mi telefon ne treba, da li cu moci u toku ugovora da ikako uzmem telefona na rate?
 
Bitno je samo da prelaziš na prepaid, ne na postpaid. Nakon 3 dana na prepaid-u ti dolazi ponuda za 50%
 
Bas sam dugo koristnik MTS-a i konacno hocu mozda malo da promenim jer navodno i ako zapretim sa prelaskom u drugu mrezu nece da mi ponude vise popust... Da probam taj cuveni Telenor :D

Koliko sam ukapirao, ako predjem iz druge mreze imam 50% popust 2 god. Na koju cenu se to odnosi? na 3249 ili 2499?

Pogledajte prilog 400449

Za sada mi telefon ne treba, da li cu moci u toku ugovora da ikako uzmem telefona na rate?
Preporuka: Prebacite vas mt:s broj u Yettel prepaid. Kada to uradite, napravite Yettel nalog. Kad ste to uradili, na početnoj strani Yettel aplikacije pisat će : Preporučujemo posebnu ponudu : Prelazak na postpejd uz 50% na mesecnu pretplatu i vise interneta u letnjoj ponudi. Pritisnite to, i videt će te sve tarife koje Yettel ima sa 50%. Vidim da gledate Total 40. Kad biste uzeli tarifu na sajtu plaćali biste 2500 dinara. Kad biste tarifu uzeli u Yettel aplikaciji plaćali bi 1750 dinara mesečno. Nadam se da sam Vam pomogao 🙂. Ako Vam nešto nije jasno slobodno pitajte.
 
@sinseinakana Hvala na odgovoru ali ja sam razumeo da bih svakako dobio 50% popusta obzirom da idem iz druge mreze.
Video sam negde da je neko ovde na proslim post-ovima napisao da Yettel namerno zeli da uvali full(punu)postpejd cenu i da se 50% dobije je jedini nacin da budete prvo prepaid. Zato sam napisao tu preporuku.
@sinseinakana nije 1750 nego 1625 manje 50din e racun znaci 1575din 😁
A da, sad sam video. Ja se izvinjavam. Ne znam zasto sam napisao 1750 znam da je 1625 ali dobro sad, neko me je ispravio i ja se zahvaljujem na tome 😄
 
Ova cena od 1250 rsd za prelazak u A1 važi za apsolutno svakog ko "preleće" iz druge mreže u A1 ili treba cimati nekog agenta, pronalaziti neki kod i praviti slične bravure, da se dobije tih 50% u A1 za Neo Neo?
 
Moras da se cujes sa agentom jer oni imaju te vaucere. Poslacu ti br
 
Jel ima fora da na tri broja zadržim 50% kada produžim ugovore, a sva tri ističu u istom mesecu? Sad sam ih zvao, rekoh jel mogu da produžim tako bez vratolimija sa lažnim prenosima brojeva itd, kaže ne može.. Tačno cu da ih napustim.
 
Jel ima fora da na tri broja zadržim 50% kada produžim ugovore, a sva tri ističu u istom mesecu? Sad sam ih zvao, rekoh jel mogu da produžim tako bez vratolimija sa lažnim prenosima brojeva itd, kaže ne može.. Tačno cu da ih napustim.
Ako imas 3 broja ( imas dobru sansu za pregovaranje) napisi im da te kontaktira sluzba za brigu o korisnicima ( napomeni da imas 3 broja ) i napomeni da te zove sluzba za brigu o korisnicima radi ostanka u mrezi (kod mene se nisu raspravljali dva puta po 2 broja kad sam im trazio a jedan je bio jos tri meseca pod ugovorom naspram nosioca broja ) samo su rekli da im pisem i za njega kad istekne ). Za tri broja ako ih nije briga... Onda stvarno...
 
Jesu tri broja ali ne lično moja. Ali iz kuće jesu. Ma neću da se smaram, više mi to nije ni bitno toliko kod koga sam. Ranije je Telenor bio sinonim za kvalitet, a sada su manje više svi isti. Koristim i A1 službeni, ima bolji signal i brzi net od Yettela.. Nego navikao sam se na njih zadnjih 15 godina.
 
Jesu tri broja ali ne lično moja. Ali iz kuće jesu. Ma neću da se smaram, više mi to nije ni bitno toliko kod koga sam. Ranije je Telenor bio sinonim za kvalitet, a sada su manje više svi isti. Koristim i A1 službeni, ima bolji signal i brzi net od Yettela.. Nego navikao sam se na njih zadnjih 15 godina.
Jasno, jedino vidi da li ima jos neo neo za prenos popusta ako se odlucis preko agenta(imas mape odlicne i njihove (A1) i retel nije los i cell maper dodatno da potvrdis) jako dobru percepciju signala mozes dobiti ) ne moras vise nista da nagadjas ima li nema li signala gde koristis... (ali na A1 tamo moras paziti kad ides za EU) ne znam da li imaju ikakvu zastitu od roaming podataka... Od kad je ova zona ZB pa ljudi gase zastite za roaming je kao da ti stave svedski sto (ZB) a okolo okruzen minskim poljem (EU)....
 
Pozdrav!Zanima me kakva su iskustva u vezi sa obnovom ugovora kod Yettela,da li prolazi neko cenkanje,recimo novi telefon po nižoj ceni od one zvanične na sajtu?Kako reaguju kada im kažeš da ćeš preneti broj u drugu mrežu?
 
Prelistaj malo temu, dovoljno je zadnje dve strane...
Hvala,ali na poslednje dve strane nema baš ničega u vezi sa onim što sam pitao.Znači popust na uređaj a ne pretplatu,, recimo hoću telefon koji je kod njih na sajtu 35-40 hijada(nerealno) za 1 din ili 99 din kao što je bilo normalno dok se nije dogovorio kartel mobilnih operatera da toga više nema (sem za biznis pakete to znam pouzdano da daju za dinar).
 
Iz price odavde toga nema vec vise godina. Ne daju popust ni na pretplatu a kamo li na telefone... Jedino sto je bilo uz vaucere i reciklazu...
 
Hvala,ali na poslednje dve strane nema baš ničega u vezi sa onim što sam pitao.Znači popust na uređaj a ne pretplatu,, recimo hoću telefon koji je kod njih na sajtu 35-40 hijada(nerealno) za 1 din ili 99 din kao što je bilo normalno dok se nije dogovorio kartel mobilnih operatera da toga više nema (sem za biznis pakete to znam pouzdano da daju za dinar).
Nazalost retko sta moze se reci da se isplati uz operatera kupiti sada... Najbolja varijanta je negde sa strane kupiti telefon (kes ili rate) i popust od 50% na pretplatu. Mozda se nadje poneki uredjaj ali je mahom tako neka kombinacija (ja licno vec 4-5 godina jurim polovne telefone u solidnom stanju ko prodaje)...
 
Prelistaj malo temu, dovoljno je zadnje dve strane...
Ne moze,mora padobranci gotovani da pitaju..Nema od citanja nista..Nove generacije 2 recenice spakuju u 30 karaktera,tesko im da pisu pa su izmislili neke skracene hijaroglife..Kako da ocekujes da nesto procitaju?Sve pise u temi i svakodnevno se postavljaju ili ista ili slicna pitanja,ali ne vredi,upadaju i bez pardona nanovo pitaju...Nije ni cudno sto vlada bela.kuga,sve im tesko..Od 2000 god pa na ovamo..
 
Pozdrav!Zanima me kakva su iskustva u vezi sa obnovom ugovora kod Yettela,da li prolazi neko cenkanje,recimo novi telefon po nižoj ceni od one zvanične na sajtu?Kako reaguju kada im kažeš da ćeš preneti broj u drugu mrežu?
za kupovinu uredjaja za sada ima aktuelni vauceri do 10.000 din uz reciklazu starog uredjaja.
ako uzimas samo karticu, onda daju 50% popusta na tarife ako prelazis sa pripejda.
po meni bolje uzeti kod njih samo karticu a uredjaj uzmi negde u radnji, i tu imas ponude na rate, izadje povoljnije
 
Ne moze,mora padobranci gotovani da pitaju..Nema od citanja nista..Nove generacije 2 recenice spakuju u 30 karaktera,tesko im da pisu pa su izmislili neke skracene hijaroglife..Kako da ocekujes da nesto procitaju?Sve pise u temi i svakodnevno se postavljaju ili ista ili slicna pitanja,ali ne vredi,upadaju i bez pardona nanovo pitaju...Nije ni cudno sto vlada bela.kuga,sve im tesko..Od 2000 god pa na ovamo..
Pitao sam da bih dobio najsvežiju informaciju,a ne informaciju od 2000-te cenjeni Pavel Nemanjiću...
I kaže se HIJEROGLIFI,načitani.I lepo bi bilo da koristiš dijakritike.Proguglaj malo.Nema na čemu.
 
Poslednja izmena:
Ja imam pitanje oko reciklaže, kako to funkcioniše, tj npr imam neki stari Blackberry koji ne radi, i odnesem ga na reciklažu i dobijam 10k ili oni kao procenjuju pa koliko mi daju? Ovo vidim niko nije postavio poslednjih 10-ak strana koje sam pročitao pa ako neko može da mi kaže šta da očekujem. Pre sam bio u Yettel-u, trenutno sam u A1, ali nešto se ne trude previše da mi daju dobru ponudu za produžetak saradnje, a za 5god koliko sam kod njih uvek su mi bili veći računi, uzimao svašta nešto i generalno sam zadovoljan mrežom, ali ne daju ništa osim one bede od 500din popusta na pretplatu na Neo neo ili 10k popusta na uređaj i moraš Neo neo, samo uz to važi iako bih možda uzeo jeftiniji paket (Neo surf je meni taman).
 
Nazad
Vrh Dno