Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Jel seče to staklo ekran sa strane? Ja stavio neko ali mi seče crno po milimetar, milimetar i po sa svih strana...
Ima li neko staklo da valja a da nema crni okvir?

Mislim da seče, ali nije bitno, važno da čuva ekran, i da može lepo da se stavi na zakrivljen ekran.
 
Kako da stize poruka sa vibera uz viber notifikaciju, a ne kao obican sms? Nikako ne mogu sa napestim, glupost ziva

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Proximity senzor je prestao da radi, video sam da su se neki žalili. Meni je pocelo od skoro, na onom testu ne mogu da pokrenem, piše error, jel to hardverski crkao, ili softverski nesto zeza? Jel ima tome leka nekog?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ima sam ludačku sreću: Pre mesec dana mi je pao sa stola, dakle 80cm visine i prošao bez posledica, a sinoć sa šanka 160 cm...i evo cele noći i jutro gledam i proveravam, izgleda bez posledica opet....što je najgore držim ga na platnu kad je u kući da se ne izgrebe [emoji23][emoji23], ali kad te hoće.....

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
[emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jel postoji mogućnost da kamera snima video uvek horizontalno tj. Landscape? Kao na prvoj slici
b6bf1c62bd2c5c3dd46dd3f70b71c378.jpg
7964bd9b73f6bf621a47d2707c389133.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Mislim da Horizon Camera ima nesto slicno.

Sa XiaomiADBFastbootTools pobrisah bloatware sto MIUI sto Guglov, nekih 200-300mb rama manje jede.
 
Pozdrav braco, kako sam vlasnik RN3 Pro verzije iz Aprila 2016 godine, red je da se nastavi istim putem, kako imam tu srecu da i u Srbiji i u Hrvatskoj imam mesto boravka i da svake nedelje idem tamo/amo, ako neko zeli poruciti telefon sa AE, DHL-om stize za 6-10 dana i sto bi se reklo customs free, tako da ako iko treba naruciti telefon, rado cu pomoci. Ako imate bilo kakvu sugestiju u vezi kupovine, pricajte, ne znate vi kakva je muka bila naruciti na isti nacin pre vise od 3 godine :D
 
Eh, gde si bio pre 3 dana :D svaka cast za ovo!
Preporuka za rmn7 vrh je tel, nemam nijednu zamerku za ovih par dana. Presao sam sa rmn5.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koja verzija troši bateriju? Nudi apdejt na V10.3.5.0PFGMIXM. Jel' to rešeno uopšte?
 
Kako sam shvatio bas ta...ja sam je ostavio, nisam update.
Kada ce neka sledeca? Je l' ima nekih ispravki za pomenuti drain?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja imam 10.2.7.0 meni je baterija ok...
Juce od 4 ujutru (skinut sa punjača) pa do nocas 2am...7h sota, sa 2sim kartice loseg dometa, pola wifi pola data...dosta wappa, video pozivi, obicni. Poruke, tlgrm, yt...
Bright na auto...ugl oko 50% a nekad manuelno pojacam da se divim slikama [emoji23]

Sta znam, ja zadovoljan :D

A evo za taj 10.3.5.

056fefa0e5ff3472f22d21c030c78cc0.jpg
87e7efa4dd1d47e12f63c32e13d0df23.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel koristite neki fast charger? Dajte neku preporuku da pazarim i to odma uz telefon.
 
Hvala. Ali to sam pomenuo onako, nije mi nesto potrebno, nego htedoh reci da povremeno rucno pojacam :D

Ali kako me nervira taj system updater za 10.3.5. stoji kao notifikacija...i ugasim ga u system apps pa system updater, ugasim notifikacije...pa u installed apps nadjem system upd i tu pogasim notifikacije...pa sam probao i clear all data, ma kakvi posle kratko ono se opet pojavi i opet ukljuceno sve?
Kako ga sam promeni u cemu je problem

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta si tacno obrisao, napisi, ako nije frka.
Napisacu sutra kad budem gajbi, pamti ADB sta se brisalo a moze i da se vrati.
Bitno je da se uklone neki servisi za anonimno slanje podataka, za reklame itd...to visi u ramu.
Za sys upd vidite u dev opcijama dal je izgaseno automatic sys upd sto sam roka upd kad restartujes fon.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam na 10.3.5. verziji , sve u fulu popaljeno , Osvetljenje na 70% , 50/50 WiFi-4G , FB / Inst. / whats/ Viber/ GCam .... Baterija oko 1-1,5 dan sa 6-6,5h SOT-a . Dobro ali ništa spektakularno .
 
Vi ste hevi juzeri meni baterija 2-3 dana

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam na 10.3.5. verziji , sve u fulu popaljeno , Osvetljenje na 70% , 50/50 WiFi-4G , FB / Inst. / whats/ Viber/ GCam .... Baterija oko 1-1,5 dan sa 6-6,5h SOT-a . Dobro ali ništa spektakularno .
Trebalo bi to bolje, ja sa slicnim koriscenjem imam toliko na mi 8 lite, a 20% slabija baterija.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sta znam, meni je ovako trenutno 10.2.7...ali ocajan mi je domet.
Trenutno sam na dva sima, al od sutra necu biti, pa sam siguran da ce biti bolje.

Jer mi istekao net na mom paketu (nikad mi se nije desilo, nego ovaj put nesto u prva dva tri dana imao video pozive na 4g i posrkalo), pa sam ubacio pripejd, aktivirao 7 dana neki bonus, da izguram do kraja meseca, pa mi traje jos sutra pa reko da iskoristim :D
ee4f06fbc88791d13134ac55a5df7c3c.jpg
27c2eb8c7573c55883e7bf809bb9517b.jpg
ebd5fce204ab899d81fc5f84aefdcb58.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Meni na 10.3.3 juče ostalo 10 % sa 5.30 h SOT-a od čega preko 3 h sata PUBG [emoji1]
Mislim da je to sasvim solidno.
Inače gledao sam review za MI9 SE, preko 8h SOT [emoji15] a ima manju bateriju, ludilo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da li za ovaj telefon postoji smart cover, ona futrola na preklop sa "prozorom" kao sto je Huawei imao na nekim modelima?
 
Nazad
Vrh Dno