Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Malo mi falilo da malopre odradim 10.3.5 uzasno me nervira notifikacija [emoji23] sve sam pokusao..mogu da je sakrijem na 2h max al smara..

Jel ima na aliju negde bas bas original EU punjac za ovaj tel..
Ja dobih britanski -.- global je verzija al eto. Kaze mi prodavac zapadne tako, mi ne znamo koji je...
I *mjau**mjau**mjau*, jasno da ne moze on da proda ovo otvoreno vakuumsko i ja se pomirio sa tim.
Al mrsko mi da ima adapter :(


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Negde sam gledao da ako otvoriš taj punjač u njemu bi trebalo da je evropski. Nisam siguran baš da li to važi za sve ili samo neke punjače.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Malo mi falilo da malopre odradim 10.3.5 uzasno me nervira notifikacija [emoji23] sve sam pokusao..mogu da je sakrijem na 2h max al smara..

Jel ima na aliju negde bas bas original EU punjac za ovaj tel..
Ja dobih britanski -.- global je verzija al eto. Kaze mi prodavac zapadne tako, mi ne znamo koji je...
I *mjau**mjau**mjau*, jasno da ne moze on da proda ovo otvoreno vakuumsko i ja se pomirio sa tim.
Al mrsko mi da ima adapter :(


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Nadji neki anker, baseus, ugreen, blitzwolf.

Traži QC 4.0 i ta 4 brenda.
 
Da li za ovaj telefon postoji smart cover, ona futrola na preklop sa "prozorom" kao sto je Huawei imao na nekim modelima?
Bačene jednom pare na "smart" cover za rn5. Ne radi uopšte a košta kao 5 običnih maskica. Ako nađeš neku a da radi posao baci link.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kakav vam je kvalitet poziva na Viberu, mesendzeru..., meni odzvanja i pisti kad pustim preko spikerfona, na Mi A2 mi se nije desavalo to?

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Sta si tacno obrisao, napisi, ako nije frka.

Napisacu sutra kad budem gajbi, pamti ADB sta se brisalo a moze i da se vrati.
Bitno je da se uklone neki servisi za anonimno slanje podataka, za reklame itd...to visi u ramu.
Za sys upd vidite u dev opcijama dal je izgaseno automatic sys upd sto sam roka upd kad restartujes fon.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Malo kasnim s odgovorom. Ovo sam ja brisao, obelezeno sto se preporucuje a ostalo po izboru.
xiaomi.JPG
 

Prilozi

  • xiaomi crven.JPG
    xiaomi crven.JPG
    128.4 KB · Pregleda: 200
Poslednja izmena:
@Uriel
Jel radi sistemski auto-update posle tih brisanja? I jel' mora onda ponovo da se briše?
 
Jok ako mislis dal pokusava da vrati izbrisane. Mi Browser, Mi Music...nema ih na Settings/System apps updater.
Koliko sam citao bezbedno je brisati skoro/sve sto vam ADB ponudi u uninstaller sekciji
 
@liman Kako mislis ako njega otvorim :D

@Djilkosh hvala! A hteo sam ovaj koji se dobija uz telefon...al kapiram nista od toga :D

@DukeLander na kraju sam se zbg ovog tvog posta ipak odlucio za update...pa cemo videti.
Za sad mi deluje bolje sa prethodnim.

Sad sam na jednoj sim kartici, domet 10/10 i wifi 70% 4g 30%
10h rada (od 13h) sad je 22:35 ostalo 60% i sot 2:45h..

Cini mi se poprilicno slabije al videcemo

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pa dobro, ako je losije, uvek se mozes vratiti na prethodni.

TuturuTu on RN7
 
Pa dobro, ako je losije, uvek se mozes vratiti na prethodni.

TuturuTu on RN7

Kako :D gde su im official verzije i kako ide fresh install?

Jel mora unlock bootl ako mora, a kapiram da za fastboot mora...nista od toga, obecao sam sebi da se ovaj put necu igrati sa tim :D

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja :D

TuturuTu on RN7
 
Od juce sam vlasnik ovog telefona, dobio sam verziju 4/64 za 180e. Zadovoljan sam uglavnom svim, brzina, baterija... Imam par pitanja, da li u nekoj verziji gcama ima da se podesi da ne flipuje selfi slike?
Drugo pitanje je, u jednoj aplikaciji ima link koji vodi do stvari u okviru te aplikacije, na starom telefonu se samo prebaci na njega u istoj app dok ovde otvara browser, ima li neka fora za to?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Je l imao neko ovakav problem?
Od jutros mi se restartovao 3 puta i izbavi ovo obavestenje
bfe52eecd647a65df865debbf801705d.jpg


Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Skeptik sam bio prema kinezima ali ova kibla (RN7) je odličan "radni konj" :) fotke sa google cam su odlične...brzine i snage na pretek, sa PowerDirector dosta lako 4K video montaža...zvuk je glasan u sluškama izuva, kvalitet zvuka ok
Koristim iPhon i iPad ali i RN7 :) Razvijam i raw Nikon fajlove u njemu, ekran je baš dobar...
Baterija je jedan dan ali pod punim opterećenjem :p
 
Pobrisah ja skoro sve na Mi 8 na poslednjoj 9.6.4 beti. Osećam se kao da imam Nexus ponovo :D Hvala za ovo!
Drugar je isto na poco sve zivo pobrisao, dosta gusi to razno djubre, primetis i kad je nov fon.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koliko je ovaj MIUI 10.3.5.0 los, za 12h u kojih nije imao vise od pola sata SOT-a i sve na WiFi-u telefon izgubi 25% baterije [emoji52] Kupio telefon prije mjesec dana i odmah ga updateovao ni ne citajuci kakav je 10.3.5.0, ok mi je baterija bila do prije par dana, od tad uzas, nadam se da ce uskoro biti neki update

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
10.3.2.0 kod mene, solidna baterija odkud taj update ?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@Uriel
Ja kupio Note prije mjesec i odmah trazio update i tad je vec bio na 10.3.5.0, sto mi je prateci ovaj forum bilo cudno jer se tek poslije pocelo pisati o njemu ali eto..

@OZZY83
Probacu to svakako, nemam sta izgubiti [emoji4] hvala ti na savjetu!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Koliko je ovaj MIUI 10.3.5.0 los, za 12h u kojih nije imao vise od pola sata SOT-a i sve na WiFi-u telefon izgubi 25% baterije [emoji52] Kupio telefon prije mjesec dana i odmah ga updateovao ni ne citajuci kakav je 10.3.5.0, ok mi je baterija bila do prije par dana, od tad uzas, nadam se da ce uskoro biti neki update

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Nisu mi jasne tolike razlike

1808bfc295b5b2b9bb4c6f4983b2663a.jpg
15d698d4894c1cbf16b9313e6f31b0b5.jpg


TuturuTu on RN7
 
Ja sam izvlacio 9h SOT-a na dva dana koristenja telefona, sad nema sanse, jos se ne igram na telefonu nikako.. gdje curi baterija pojma nemam, restartovao sam ga pa cu vidjeti kako ce se danas ponasati, ne mogu okaciti svoju potrosnju jer nije na 100% bio vec par dana, ne stignem ga jednostavno ni napuniti kako treba..

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Kad li ce 10.3.7.0?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poz,da li se isplati preci sa RN 5 na RN7? Da li na 7 za google cam mora petljanje sa bootloaderom ili ne?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne isplati se prelaziti. GCam na RN7 radi bez otkljucavanja BL-a, po default-u je ukljucen Camera2API.
 
Nazad
Vrh Dno