Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Imam par pitanja oko otkljucavanja:
Skinuo sam mi unlock, imam xiaomi acc i sad bi trebalo da ugasim fon, povezem na usb i udjem u fastboot i kliknem na unlock dugme na racunaru?
Brise li mi to sve iz telefona?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad odradim sve to na mi unlock aplikaciji mi pise not connected to the phone i ne moze da se klikne na unlock dugme. Cime da odradim backup sistema?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kad odradim sve to na mi unlock aplikaciji mi pise not connected to the phone i ne moze da se klikne na unlock dugme. Cime da odradim backup sistema?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Upali telefon i idi u developer settings ,tamo imas opciju da povezes account sa telefonom ili tako nekako se zove. Posle toga nazad u miflash.

Ne brini za bekap,nacekqces se dok ne otkljucas bl[emoji23][emoji23]

Drajveri dobri?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moram li da imam internet na racunaru da bih otkljucao telefon?? Laptop koristi internet sa telefona, pa kad ugasim telefon da bih usao u fastboot laptop ostane bez interneta

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Moraš.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Moram li da imam internet na racunaru da bih otkljucao telefon?? Laptop koristi internet sa telefona, pa kad ugasim telefon da bih usao u fastboot laptop ostane bez interneta

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Naravno, komunikacija je sa Xiaomi serverima. Drugačije ne ide.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta god da radim u mi unlock programu pise da teledon nije povezan. Upaljen racunar, upaljen fon, ima interneta, ima drajvera. Ne znam koj mu je djavo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sta god da radim u mi unlock programu pise da teledon nije povezan. Upaljen racunar, upaljen fon, ima interneta, ima drajvera. Ne znam koj mu je djavo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Jesi ukljucio usb debugging u developer options?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
probao sam sve sto sam nasao na internetu i nece. Nemam strpljenja za ovakve gluposti pa cu morati da odustanem.
 
probao sam sve sto sam nasao na internetu i nece. Nemam strpljenja za ovakve gluposti pa cu morati da odustanem.

Nešto ne radis dobro. Probaj sa drugom verzijom Miunlock tool. Obrisi ovu skroz pa novu , čisto instaliraj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa mozda nije prošlo 350 sati ili koliko vec treba da mu Kinezi daju dozvolu [emoji848]

RN 5
 
Hvala. Znaci svakako ne gine otkljucavanje...

Kapiram i ja da Xiaomi zeli da poveca prodaju RN6 i 7, ali je ideja totalno luda. Nece ljudi koji kupuju fon od 150 dolara da skacu na sledeci svakih par meseci. Da imaju kinte za bacanje, u startu bi pucali vise.

Cak i ako im je ta ideja bila na umu, ona pada u vodu sa RN7, koji i bez obogaljivanja kamere tuce RN5.

Pre ce (i pre svega) biti da je Xiaomi-ju release date za neki telefon ujedno i kraj support-a. Tuzno. Ako tako nastave, izgubice musterije jos brze nego sto ih stekli. Tuzno, malo za nas, jos vise za njih. :)
Više mi se čini da ne mogu da postignu da ispeglaju sve od toliko modela koje štancaju i žure sa apdejtovima. A podrška im je glavni adut. Po tome se razlikuju od ostalih.

probao sam sve sto sam nasao na internetu i nece. Nemam strpljenja za ovakve gluposti pa cu morati da odustanem.

Znali su da me zezaju ti drajveri. Probaj druge. Probaj da promeniš usb kabl i do njega može da bude. I ostavi za drugi dan jer od nervoze ima da neće pa neće i onda sutradan sve hoće. [emoji3526]



Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li zna neko zašto neće teslaunread da mi radi na custom romovima?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l se prebacio neko na f2fs format? Vidim da su proteklih dana ubacili f2fs format u gotovo sve ROM-ove I kernele.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Probao iko Samsung Experience?
super radi kako mi na yt izgleda [emoji16]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Izašao je update za Havoc. Jedino što mi još fali na custom AOSP romovima na Pie je što ne postoji indikator za 4G+, i što ne mogu da sklonim tačku u gornjem levom uglu posle više od tri notifikacije. Kapiram da su to na Pie dodali zbog notch-a, ali nemaju svi telefoni notch, srećom :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jesi li imao 4g+ indikator na miui? Pokusavao sam da cackam nesto po medemu sa QXDM, mislim da sam uspeo ali cu videti kada budem u podrucju gde ima 4g+ signala. Inace probao sam lib-ove sam rn7 za prednju kameru i ista prica, crne slike i dalje ali mi kvalitet slike izgleda solidno poboljsan, bar ono sto sam mogao da testiram na miui kameri.
 
Mislim da MIUI nema indikator za 4G+, samo oznaci sa 4G. Ali ostvaruje brzine.
 
U nekim zemljama i na nekim modelima ima, tako da nisam siguran šta se tačno dešava.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
U nekim zemljama i na nekim modelima ima, tako da nisam siguran šta se tačno dešava.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ako se ne varam 4g+ nastaje kombinacijom dve frekvencije. A to da bi radilo mora prvo operater da podrzava, a drugo da telefon podrzava obe frekvencije :) znaci taj magicni b3 i b20
 
Tačno tako. Preko određenih aplikacija se može videti da li ste nakačeni na 1800, 800 ili obe. Međutim, za razliku od drugih telefona, na našem nema indikatora koji bi nam to javio. Obično piše "4G+" umesto "4G". Možda dođe uz neki naredni firmware? [emoji848]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
RR бољи од мцаосп-а значи брутално добар ром, никада није разочарао [emoji3]

Ево Ево
 
Miui 10 Android Pie portovan sa RN7, zanimljivo... https://youtu.be/5n0yozR7N3Q
https://drive.google.com/file/d/1ZNJFmfQpoic9_4AoAc0oBQTQ2ab92mc8/view

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ovo je treble rom. Što znači vendor I kernel su bazirani na nekom od pie custom romova a samo system je sa rn7. Tako da ipak ne može biti kao kad izađe MIUI pie za whyred. Svakako stvari sa romovima su otišle daleko, kad Oxygen OS radi bez problema na rn5 zašto ne bi MIUI sa rn7..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jesu fixali da mogu widgeti na rr?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno