Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Iskreno, zainteresovao sam se za ovaj fon. Uzimam ga u ozbiljno razmatranje. Xiaomi se zestoko probija na trzista i to nije lose da malo smiri trend dizanja cena u nebesa.

Tapatalk
 
Nece Xiaomi smiriti trend nebeskih cena,pre ce i sam pohrliti u istom pravcu za godinu-dve,nazalost....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nece Xiaomi smiriti trend nebeskih cena,pre ce i sam pohrliti u istom pravcu za godinu-dve,nazalost....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Nema veze, to je 5-6 godina odličnih telefona za male pare... Malo li je!?
Uostalom, pojaviće se neki novi igrač da traži svoje mesto pod suncem

P Smart
 
Naravno,ne zalim se,do sad sam izmenjao dosta Xiaomi telefona,i svaki je za svoju cenu bio odlican,tako da ono....;)

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
 
Na KP je 342 evra sa postarinom , 10.000 dinara jeftinije nego u emmiju.
 
Iskreno, zainteresovao sam se za ovaj fon. Uzimam ga u ozbiljno razmatranje. Xiaomi se zestoko probija na trzista i to nije lose da malo smiri trend dizanja cena u nebesa.

Tapatalk
Oni imaju odlicne cene, to sto su cene u domacim radnjama nenormalne, nije njihova krivica. Treba gledati normalna trzista(Kina, Indija, EU).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ici ce cene jos dole pogotovo kada Xiaomi izbaci pocophone za Kinesko trziste, gde ce biti sigurno dosta jeftiniji, tako da kome ne smeta sto nema band20 proci ce dosta jeftinije za par meseci
 
Nece Xiaomi smiriti trend nebeskih cena,pre ce i sam pohrliti u istom pravcu za godinu-dve,nazalost....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Do tada moraju da budu konkurentni i da osvajanu trziste kao sto je Huawei radio. Doduse oni poslednje 2 generacije uredno dizu za po 50$. Znam da ce Xiaomi uraditi isto na kraju ali ima jako konkurentne uredjaje trenutno po pristojnoj ceni.

Tapatalk
 
Zar nije njihov CEO izjavio da 'nikada' nece ici preko 5% od dobiti na hardware?Mislim to nikada neka potraje i 5 godina pa puna kapa
 
Ma to su šuplje priče :)

Na nama je da uživamo dok postoje ovakve ponude i da nikada ne stajemo na stranu proizvođača kako god se on zvao.
Xiaomi , apple , Google , Samsung , LG sve je to isto , samo gledaš kako da dobiješ ono što tražiš po ceni koja tebi odgovara :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
 
On je jedan od realnijih na YT.
I ovo sto je dodao na kraju, ovo sto su ivice zakrivljene na dnu, mi je jedna od vecih gluposti sto su uradili. Kad se gleda video bas cudno deluje tako asimetricno.
 
To zakrivljenje ekrana na donjim ivicama (uglovima) bas sad gledam imaju skoro svi noviji telefoni,izbacuje se polako ugao od 90°.

Sent...
 
Lakse se drzi telefon u ruci kad su ivice zakrivljene.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja ni jednu tu manju cijenu nisam osjetio jos. Valjda cu i ja uzeti nekad neki Xiaomi da bidnem u trendu. [emoji23]

Sumnjam da ce to biti preko 150€, posto se ne placaju dadzbine kod nas, a u Kini jeftinije.

Vec sad imas A1, A2 lite i sl. za 150ak e.

Mada ko zna, mozda bude i ovako nesto kao F1, update mi je bitan, ako ga necu imati ni ne mijenja mi se tel, a MiUi (ili bilo sta sem stocka) bih tesko svario.

Ili svake godine uzimati po jedan od 150e i vrtiti.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzmes Poco, ubacis custom aosp-based rom, profitiras :)

Bice ih sigurno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Necu zuriti to je definitivno. Pogledati stanje na github-u (ili los gerrit) kako idu commit-i, necu nesto mrtvo uzimati. To mi je neka reperna tacka zivosti.

Oneplus je popularan dosta.

Vidjecemo...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Miui je čudna stvar dok se ne proba. Bio sam okoreli korisnik stock androida, i onda uzeh RN5 i promenih mišljenje. Ali kao što kolega reče biće dosta aosp baziranih romova tako da ni tu neće biti problem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vecina ljudi ovde i ne zna sta je stock (AoSP) ustvari (gledaju to iz nekog svog vizuelnog ugla) culi su negdje kao da je to najbrzi sistem, jer kao nema nekog skina kao npr. MIUI i tome slicno.
Zato im nije ni intersantan ili im brzo dosadi.

Draz stocka je i vise u ostalim stvarima. Volim da pratim rad devova i zajednice jer su open source projekti. Zile995 ce razumjeti o cemu govorim.

Mozda me smori nekad kad udjem u pozne godine.

Brate dje nadje ovde da pitas za tapatalk...[emoji23]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lakse se drzi telefon u ruci kad su ivice zakrivljene.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ivice ekrana su zakrivljene, na to sam mislio. Nema to veze sa drzanjem u ruci.

To zakrivljenje ekrana na donjim ivicama (uglovima) bas sad gledam imaju skoro svi noviji telefoni,izbacuje se polako ugao od 90°.

Sent...

Pa nije bas tako, jesu zakrivljeni ali ne ovoliko, i nisam bas ni jedan telefon video da je ovako asimetrican kad se gleda video, igra igra ili nesto tome slicno.
I na mom RN5 su zakrivljene ali malo.
 
Sta mislite,dal je moguce da se pojavi kod operatera,konkretno Vip?
 
Kod Vipa je i najveca verovatnoca :)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nadam se da će uskoro neko od cenjenih kolega sa foruma napraviti neki mini rivju...
 
Svi ga hvalimo na sva usta, a niko da se stisne da ga uzme prvi...

P Smart
 
Svi ga hvalimo na sva usta, a niko da se stisne da ga uzme prvi...

P Smart
Svi čekaju da se cena stabilizuje ispod 300€[emoji39]
Uzeo bih ga kad dosegne 300, ali nedostatak b20, nfc, a pitanje je i a/b seamless update..Te 3 features su mi od vitalnog značaja.
 
Nazad
Vrh Dno