Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Nista.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Au svasta sta ljudima smeta, ja reko ko zna sta se gubi. Sto bi rekli rdjavom k.... i dlake smetaju. :D
 
Nema potrebe ni da razumete. Isto tako ja ne razumem kome treba besna kamera, kad ja koristim kameru povremeno [emoji28] Dakle, kome je šta bitno, irelevantno je raspravljati/komentarisati., zar ne?
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe ni da razumete. Isto tako ja ne razumem kome treba besna kamera, kad ja koristim kameru povremeno [emoji28] Dakle, kome je šta bitno, irelevantno je raspravljati/komentarisati., zar ne?
Za kameru i nfc imam slično mišljenje, donekle i za b20 , ali samo sa strane duže baterije, ali seamless update nikako ne bih mogao svrstati u ključne karakteristike...
Ima li nešto da propuštamo? [emoji1]

P Smart
 
Prvi utisci sa drugog lokalnog foruma od pre par dana su dobri. Čovek je prešao sa Redmi 5 pa je oduševljen. Kaže da je ekran super, plastika kvalitetna i lepo leži u ruci. Bez primedbi za sada...
 
[emoji106]
7caff3caa3aba312e77207695c150e43.jpg
 
Za kameru i nfc imam slično mišljenje, donekle i za b20 , ali samo sa strane duže baterije, ali seamless update nikako ne bih mogao svrstati u ključne karakteristike...
Ima li nešto da propuštamo? [emoji1]

P Smart

Da, zaista, čak ni oni koji se bave razvojem aplikacija, ROM-ova, seamless update smatraju kao nebitan feature. Stvarno, bez potrebe tranžirate šta je kome bitno a šta ne.
 
Poslednja izmena:
Frekvencija koji koriste neke mreže, mislim da je telenor kod nas koristi...
 
Meni je recimo B20 sad obavezan,posto zivim u blizini NS-a,dosta losiji signal mi je bio kod RN3/Mi Max2 koji nisu imali b20,takodje internet je isto bio los u okolini gde zivim (4g brzine nisam imao maltene nikada)....dok sada sa Mix2 koji ima B20,signal je odlican,4g net imam uvek,tako da ono...u mom slucaju razlika je itekako primetna,i nebih se vise vracao na telefon bez B20 podrske. Inace,koristim MTS mrezu,ako nekom znaci.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Da, zaista, čak ni oni koji se bave razvojem aplikacija, ROM-ova, seamless update smatraju kao nebitan feature. Stvarno, bez potrebe tranžirate šta je kome bitno a šta ne.
Dobro de, nemoj da si na kraj srca, nisam znao da si drug član, tj. developer...[emoji1]

P Smart
 
Koliko znam svi xiaomi telefoni za evropu imaju b20. Ne znam čemu uopšte pitanja da li je ima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Dr.Cre

Čak i neke stvari komplikuje dosta a i odvlači solidno memorije zarad 10 minuta, ako i toliko bržeg ažuriranja telefona, a dodatna upotreba i svrha toga još uvek nije pronađena.

A što se tiče b20 frekvencije sada počinju i u neke kineske verzije telefona da je ubacuju, ako se ne varam mi max 3 i kineska verzija ima b20.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
B20 je mnogo bitnija korisnicima koji ne žive u gradovima, tj. onima koji se kreću po ruralnijim predelima.



Donja ivica displeja je previše zaobljena, uz obrvu, koja bar može da se sakrije ovo mi baš bode oči. Kad smo kod noča jedno pitanje: Da li %baterije mogu da se prikazuju? Notifikacije sigurno ne mogu nema mesta.
 
Poslednja izmena:
Dobro de, nemoj da si na kraj srca, nisam znao da si drug član, tj. developer...[emoji1]

P Smart
Ko je rekao da sam developer i zar sam negde napisao da uzimam telefon, samo, za sebe? Uzimam 2 fona. Dajte ljudi, prestanite sa gledanjem u pasulj [emoji41]

Još uvek 'gulim' RN3Pro[kenzo] [emoji23], ali nijedne sekunde se nisam pokajao, izmenjao sam brdo custom ROM-ova, MIUI-a.. sada sam na Pie, ovaj telefon, jednostavno, nikako da ode u istoriju [emoji1303], uvek ga iščupaju iz mrtvih, što jasno govori da je svetska RN3 zajednica dovoljno privlačna za developer-e. Iscedio ga do poslednje kapi i još uvek ne vidim šta je to, što bih uradio brže/bolje na RN4/5 seriji, koje nisu donele ništa spektakularno, a meni atraktivno. Ne kažem da to nisu bolji, brži, jači, kvalitetniji uređaji, ali ako već prelazim na sledeći model, gledam da zadovolji ono što mi je primarno, a sve preko toga je plus. Igrice ne igram, igram samo 3, Minecraft PE, ThisWarOfMine i još jednu, ako uzmem F1, mada sumnjam, sigurno ću igrati i PUBG. Nfc mi je bitan jer tamo gde se krećem svi imaju beskontaktne terminale, čak i po nekim zabitim mestima gde bi čovek pomislio da terminal i ne drže. LTE800Mhz je bitan onima koji su u pokretu, putuju. Što se a/b seamless tiče, jednostavno ne želim da se opterećujem sa OTA/zcx twrp, sa dirty flash, ma ne želim ništa manuelno, oduzima vreme, naročito ako nešto krene po zlu. FM Radio povremeno koristim i ne želim da plaćam dodatnu aplikaciju da bih slušao on line radio, bez obzira što imam unlimited data. Moje potrebe slušanja radija su osnovne. F1 Soc je vrhunski, kamera me ne interesuje, kakvu god da stave meni je super :D, portovana gcam radi kao zmaj @Pie/RN3, dok na F1 ne treba ni root za gcam..etc, etc.
 
Poslednja izmena:
^vidiš da znaš [emoji4]
Tako da je prvi komentar za 5x bio nepotreban kao i ovaj moj sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima 335e kod kolege Gremlina, za naručivanje, biće to brzo na 300e. Mene zanima da li će u budućnosti Xiaomi još širiti ovaj Poco podbrend, na više modela.
 
Moraš uzeti u obzir da većini cifre ne znače ništa, već logo na poleđini. Velika većina još nije ni čula za Xiaomi brend. Dok se slika izoštri, Xiaomi će furnuti u višu klasu, za sada skupljaju genge, jer da igraš poker sa velikim igračima trebaju genge, zar ne.. [emoji41] Plus im je izlaz na zapadno tržište zatvoren. Nadajmo se ovoj idili da potraje što duže.
 
Nazad
Vrh Dno